Geri Dön
Televizyon'Üç Kız Kardeş' setinden eğlenceli kareler!

'Üç Kız Kardeş' setinden eğlenceli kareler!

Kanal D’nin İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanan sevilen dizisi 'Üç Kız Kardeş'’in başarısı devam ederken, kamera arkasından yeni fotoğraflar paylaşıldı. 'Üç Kız Kardeş' yeni bölümleri ile her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

'Üç Kız Kardeş' setinden eğlenceli kareler!

Eğlenceli anların yaşandığı Üç Kız Kardeş setinde oyuncuların keyifli anları objektiflere yansıdı. Özgü Kaya ve Berker Güven'in kamera arkası fotoğrafları hayranlar tarafından büyük ilgi gördü.

OYUNCU KADROSU

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

 

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de..