Geri Dön
TelevizyonMasterChef Şırdancı Mehmet kimdir? Şırdancı Mehmet Sur aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, hangi yıl MasterChef’te yarıştı?

MasterChef Şırdancı Mehmet kimdir? Şırdancı Mehmet Sur aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, hangi yıl MasterChef’te yarıştı?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programında bu akşam MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacıları tadım yapıyor. Yarışmaya konuk olan isimlerden biri de Şırdancı Mehmet oldu. Peki, MasterChef Şırdancı Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kaç yaşında Masterchef’te yarıştı?

MasterChef Şırdancı Mehmet kimdir? Şırdancı Mehmet Sur aslen nereli, kaç yaşında, evli mi, hangi yıl MasterChef’te yarıştı?

MasterChef Türkiye'de bu akşam eski yarışmacılar tadım yapıyor. Tadım yapacak isimlerden biri de Şırdancı Mehmet Sur oldu. Peki, MasterChef Şırdancı Mehmet Sur kimdir? İşte Şırdancı Mehmet Sur hakkında merak edilenler…

ŞIRDANCI MEHMET SUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1979 yılında dünyaya gelen Mehmet Sur aslen Adanalıdır. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul'da sürdürmektedir. Evlidir ve bu evliliğinden bir kızı bir de oğlu vardır.

MasterChef yarışma programının en sevilen isimlerinden olan Mehmet Sur özellikle yaptığı lezzetli yemeklerin ve tariflerin yanı sıra esprileri ve samimi tavırları ile ekran severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Çok küçük yaşlardan itibaren mutfak ile iç içe yetişmiştir. İstanbul'da birçok otel ve restaurant bünyesinde ilk dönemlerde komi olarak çalışmış ve mesleki hayatına adım atmıştır. İlerleyen yıllarda et konularında uzmanlığını elde etmiş ve mutfak şefliğine kadar yükselmeyi başarmıştır.

MEHMET SUR KAÇ YILINDA MASTERCHEF’TE YARIŞTI?

Mehmet Sur MasterChef’te 2018 yılında yarıştı.