Geri Dön
TelevizyonEDHO ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon devam edecek mi?

EDHO ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon devam edecek mi?

EDHO hangi kanalda yayınlanacak, ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. Sezonu ile ilgili aramalar devam ediyor. EDHO ile ilgili son gelişmeleri haberimizde derledik. İşte EDHO hakkında merak edilenler…

EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon devam edecek mi? Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba'nın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. sezona başlayıp başlamayacağı hala sorgulanıyor. 26 Ekim'de izleyiciyle buluşması beklenen EDHO yayınlanmamıştı. Peki, EDHO bitti mi, başka bir kanalda mı yayınlanacak?

EDHO DEVAM EDECEK Mİ, HANGİ KANALDA?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezondur ATV ekranlarında salı günleri saat 20.00'de izleyiciyle buluşuyordu.

EDHO dizisi bitti, başka bir kanalda da yayınlanmayacak. ATV'de salı akşamları ekrana gelen, Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine artık Destan isimli dizi yayınlanacak.

EDHO ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon devam edecek mi

Ünlü oyuncu Instagram'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir" Cengiz Han...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim...

Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın..."

EDHO 199. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir.

Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar.

Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.

Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar.

İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer.

Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber