Geri Dön
TelevizyonBarbaroslar yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar bugün var mı, bu akşam Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bu akşam yok mu? TRT 1 yayın akışı!

Barbaroslar yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar bugün var mı, bu akşam Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bu akşam yok mu? TRT 1 yayın akışı!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı her hafta Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni yıl tatili nedeniyle geçen hafta ekranlarda yer almayan dizinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Peki, Barbaroslar bugün var mı, bu akşam neden yok? Barbaroslar yeni bölüm ne zaman? İşte 13 Ocak TRT 1 yayın akışı…

Barbaroslar yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar bugün var mı, bu akşam Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bu akşam yok mu? TRT 1 yayın akışı!

TRT 1 yayın akışını kontrol edenler Barbaroslar dizisinin tekrar bölümünün yayınlanacağını görünce arama motorlarına yöneldi. Dizinin hayranları Barbaroslar yeni bölüm ne zaman, sorusuna yanıt ararken Barbaroslar neden yok, sorusunun da yanıtını sorgulamaya başladı.

BARBAROSLAR NEDEN YOK?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu hafta da yeni yıl tatili sebebiyle yeni bölümüyle ekranda yer almayacak

BARBAROSLAR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yeni bölümü, 20 Ocak 2022 Perşembe günü yayınlanacak.

TRT1 YAYIN AKIŞI 13 OCAK 2022

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı

23:25 Teşkilat

02:15 Gizemli Tarih "Derinkuyu"