Geri Dön
MagazinSurvivor'dan ayrılan Aycan Yanaç'tan Nisa yorumu! Apar topar sildi...

Survivor'dan ayrılan Aycan Yanaç'tan Nisa yorumu! Apar topar sildi...

Survivor All Star 2022'ye sağlık sorunları nedeniyle devam edemeyen Aycan Yanaç, yarışmadan kendi isteğiyle çekildi. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan Aycan Yanaç, Twitter hesabından yaptığı Nisa Bölükbaşı paylaşımını apar topar kaldırdı. Yanaç, sözlerinin tepki çekmesi üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Survivor'dan ayrılan Aycan Yanaç'tan Nisa yorumu! Apar topar sildi...

Survivor All Star sezonunun henüz ilk haftalarında koronavirüse yakalanan Aycan Yanaç, yarışmaya kendi isteğiyle veda etmişti. Aycan Yanaç, bu defa Twitter hesabından yaptığı Nisa Bölükbaşı paylaşımıyla gündeme geldi.

Aycan Yanaç, Sude Burcu ve Mert Öcal'ın ilişkisine tepki gösteren Nisa Bölükbaşı hakkında yaptığı paylaşımla olay oldu. Yanaç, paylaşımında ''Abi siz neyi anlamıyorsunuz. Her şeye 'Tamam' diyor. Nedir bu anlamamak, niye zorluyorsunuz?'' ifadelerini kullandı.

Survivordan ayrılan Aycan Yanaçtan Nisa yorumu Apar topar sildi...

Aycan Yanaç, paylaşımında Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı'dan da söz etti. Aycan Yanaç, Murat Özarı'nın ''Ben Nisa'ya yüzde yüz katılıyorum. Beni kesseler de ben Nisa gibi davranırdım. Aldatmak güzel bir şey mi ya! Yapmayın lütfen... Aldatmayı normalleştirdik resmen. Herkes birbirini aldatsın o zaman! Böyle bir dünya yok! Sude, aldatıldığını kabul ediyor. Mert, diğer kıza ''Çocuğumuz olacak, evleneceğiz'' demiş, Nisa tüm bunları uyduruyor mu?'' sözleri sonrası, ''Abi bu kadar da değil ya!'' yorumunu yaptı.