Gazete Vatan Logo
Magazin Seda Tosun - Eymen Adal ikinci kez nikah masasına oturmuştu! 'Artık hatalarına katlanamıyorum'

Seda Tosun - Eymen Adal ikinci kez nikah masasına oturmuştu! 'Artık hatalarına katlanamıyorum'

Oyuncu Seda Tosun, Haziran 2022'de evlendiği Taner Ataş'tan boşanma kararı aldı. Tosun, "Hamileliliğim nedeniyle uzun süredir sabretmek zorunda kaldım. Artık hatalarına katlanamıyorum. Evliliğimi sonlandırıyorum" dedi.

Seda Tosun - Eymen Adal ikinci kez nikah masasına oturmuştu! 'Artık hatalarına katlanamıyorum'

Senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 'Mucize' filmiyle ünlenen Seda Tosun, 2020'de müzisyen Eymen Adal'dan boşanmıştı. Seda Tosun, Haziran 2022'de ikinci kez nikâh masasına oturarak Taner Ataş ile evlenmişti.

"FİLM İZLERKEN 'EVLENELİM Mİ?' DİYE SORDU"

İkinci evliliğini yaptığı Taner Ataş ile nasıl evlilik kararı aldığını anlatan oyuncu, ''Taner evde film izlerken, 'Evlenelim mi?' diye sordu ve hemen 'Tamam' karşılığını verdim. Uzun zamandır böyle heyecanlanmamıştım. Evliliğimin uğurlu geleceğine de inanıyorum'' ifadelerini kullanmıştı.

BOŞANACAĞINI AÇIKLADI

Seda Tosun, iki ay önce de Lidya adını verdiği kızını dünyaya getirmişti. Ancak Seda Tosun, bu evliliğinde de mutluluğu bulamadı. Seda Tosun boşanacağını açıkladı.

"EVLİLİĞİMİ SONLANDIRIYORUM"

Seda Tosun yaptığı açıklamada; "Evliliğimi sonlandırıyorum. Maalesef anlaşamıyoruz. Zaten uzun süredir hamileliğim ve bebek derken sabretmek zorunda kaldım. Artık hatalarına katlanamıyorum" ifadelerini kullandı.