Gazete Vatan Logo
MagazinSeda Sayan eşi Çağlar Ötken ile yeni karesini paylaştı!

Seda Sayan eşi Çağlar Ötken ile yeni karesini paylaştı!

Geçtiğimiz yıl kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, eşiyle yeni pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Seda Sayan eşi Çağlar Ötken ile yeni karesini paylaştı!

Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile nisan 2022'de dünyaevine giren Seda Sayan, 3.4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından eşiyle yeni fotoğraflarını yayınladı.

Amerika tatillerinde çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Sayan, paylaşımına "Sevgilim" notunu yazmayı da ihmal etmedi.

İkilinin 30 binden fazla beğeni alan gönderisi, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

"CEVAP HAKKI VERMEM!"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Neslihan Atagül'ün eşi Kadir Doğulu'nun bir gece kulübünde bir kadınla çıkan samimi görüntüleriyle ilgili konuşan Seda Sayan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kadir ve Neslihan'ı çok seviyorum, çok yakıştırıyorum, çok şekerler. Gürültülü ortamlarda bazı hareketler, bazı fotoğraflar çok yanlış anlaşılabiliyor. Bence öyle olmuştur. Kadir 'Dinliyorum' dediyse doğrudur. Bize gelirsek de eşim bensiz kulübe gidemez, ben de onsuz gidemem. Çağlar 'Bu gece kulübe gideceğim' derse, 'Ben de geleceğim' derim. O erkek grubuyla gidiyorsa, ben kadın grubuyla gidiyorsam da bir şey olduğunda Çağlar'a cevap hakkı vermem. Çağlar da bunu biliyor. Böyle şeylerle bana gelinmemeli. Benim üzülmeme meydan vermemeli. Ben üzülmemeliyim, ben de onu üzmemeliyim. Bunun konusu bile insanı irite ediyor.