Seda Sayan Kimdir

Seda Sayan Kimdir

Aysel Gürsaçer (d. 30 Aralık 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 30 Aralık 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

Seda Sayan Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seda sayan kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.935 seda sayan kimdir haberi bulunmuştur. Tüm seda sayan kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ayrılıkları iddia edilmişti! Oğulcan Engin'i Miray Daner zor sakinleştirdi
Ayrılıkları iddia edilmişti! Oğulcan Engin'i Miray Daner zor sakinleştirdiÜnlü oyuncu Miray Daner ile Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılık nedeni olarak da Miray Daner'in eski flörtüne attığı mesaj öne sürülmüştü. Önceki akşam Karaköy'de görüntülenen çiftten Oğulcan Engin'e bu iddialar sorulunca ünlü isim çok sinirlendi.
24.03.2023Magazin
Bahar Öztan'dan kötü haber geldi!
Bahar Öztan'dan kötü haber geldi!Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak tanınan Bahar Öztan, dört kez yendiği kansere yeniden yakalandığını açıkladı. Usta oyuncu, 10 gündür Muğla'da özel bir hastanede tedavi gördüğünü söyledi.
23.03.2023Magazin
Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı! İlişkiyi bir mesaj bitirdi
Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı! İlişkiyi bir mesaj bitirdiSeda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile Miray Daner bir süredir mutlu bir birliktelik yaşıyordu. Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden evlilik haberi beklenirken ayrılık haberi geldi. Miray Daner ve Oğulcan Engin yolları ayırdı. İşte ilişkinin bitme nedeni...
22.03.2023Magazin
Seda Sayan 'Barbie Bebek' estetiği ile kendini yeniledi
Seda Sayan 'Barbie Bebek' estetiği ile kendini yenilediSeda Sayan, sık sık yaptırdığı estetik dokunuşlara bir yenisini ekledi. 'Barbie Bebek' operasyonu ile yeni bir görünüme kavuşan ünlü şarkıcı adeta zamana meydan okuyor. İşte Seda Sayan'ın son yaptırdığı estetik ameliyat süreci ile ilgili detaylar...
14.03.2023Magazin
Ezgi Mola'dan alkışlanacak hareket! 'Sahiplerinden bana emanet'
Ezgi Mola'dan alkışlanacak hareket! 'Sahiplerinden bana emanet'Ünlü oyuncu Ezgi Mola ülkemizi derinden etkileyen yıkıcı depremlerin ardından enkazdan kurtarılan ailesini kaybetmiş bir köpeği sahiplendi. Oyuncu, sosyal medya hesabından "Zeus, Kahramanmaraş'tan geldi. Sahiplerinden bana emanet" dedi.
13.03.2023Magazin
Seda Sayan estetik operasyonlarına yenisini ekledi!
Seda Sayan estetik operasyonlarına yenisini ekledi!Ünlü şarkıcı Seda Sayan yaptırdığı estetik operasyonları ile adından söz ettiriyor. 60' yaşındaki Seda Sayan, yaptırdığı estetik operasyonları takipçileriyle hiç çekinmeden paylaşıyor. Seda Sayan, son olarak bacaklarını inceltti.
8.03.2023Magazin
Miray Daner ve Oğulcan Engin taşınıyor!
Miray Daner ve Oğulcan Engin taşınıyor!Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ve Miray Daner, yaşanan deprem felaketi sonrası harekete geçti. Levent'teki rezidanstan çıkmak isteyen ünlü çift evlerini iddiaya göre 250 bin TL’ye kiraya vermek için kolları sıvadı.
7.03.2023Magazin
Seda Sayan: Lütfen yardımlarınıza devam edin
Seda Sayan: Lütfen yardımlarınıza devam edinTüm Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için yardım toplayan Seda Sayan, “İlk günden beri elimden geleni yapıyorum. Bu felaketi unutmayacağız ve unutturmayacağız. Ama bölgeye giden yardımlar azalmış. Buradan tekrar sesleniyorum, lütfen yardımlarınıza devam edin” diye konuştu.
26.02.2023Magazin
Seda Sayan: Dayanışmaya destek olun, bir hayata dokunun
Seda Sayan: Dayanışmaya destek olun, bir hayata dokununTürkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ardından sanat dünyası da tek yürek oldu. Afet bölgesi için ‘Türkiye Tek Yürek’ ortak yayına katılıp, meslektaşlarıyla birlikte bağış toplayan Seda Sayan, bu kez Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından hayata geçirilen 'Evim Yuvan Olsun' kampanyasına destek oldu.
25.02.2023Magazin
Sabahın Sultanı Seda Sayan 20 Şubat Pazartesi var mı? Yeni bölüm ne zaman?
Sabahın Sultanı Seda Sayan 20 Şubat Pazartesi var mı? Yeni bölüm ne zaman?Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük deprem sonrası yayınlarına ara veren Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yeni bölüm tarihi belli oldu. Star tv 20-24 Şubat arası yayınladığı yayın akışında Sabahı Sultanı Seda Sayan programına yer verdi.
19.02.2023Magazin
Türkiye Tek Yürek oldu! Rekor bağışlar 115 milyar 146 milyon 528 bin TL'ye ulaştı
Türkiye Tek Yürek oldu! Rekor bağışlar 115 milyar 146 milyon 528 bin TL'ye ulaştıTürkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023Gündem
Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün var mı, yok mu? 6 Şubat Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok?
Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün var mı, yok mu? 6 Şubat Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok?Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün yayınlanmadı. Star TV yayın akışında da yer almayan Sabahın Sultanı Seda Sayan neden olmadığı sorgulanmaya başlandı. Peki, Seda Sayan yarın olacak mı?
6.02.2023Televizyon
Seda Sayan, Sevgililer Günü planı için kesenin ağzını açtı!
Seda Sayan, Sevgililer Günü planı için kesenin ağzını açtı!Ünlü şarkıcı Seda Sayan, yedinci kez kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile dünyaevine girmişti. Seda Sayan ile Çağlar Ökten sosyal medya paylaşımlarıyla aşklarını gözler önüne seriyorlar. 1 Ocak'ta 60 yaşına giren Sayan bu kez 14 Şubat Sevgililer Günü için kesenin ağzını açtı. Genç eşi Çağlar Ökten'le romantik anlar yaşamak isteyen Seda Sayan'ın, bu planına çok harcama yaptığı iddia edildi.
2.02.2023Magazin
Eğitim hayatını ihmal eden Miray Daner, 24 yaşında liseyi bitirdi!
Eğitim hayatını ihmal eden Miray Daner, 24 yaşında liseyi bitirdi!'Vatanım Sensin' dizisindeki performansıyla büyük başarı yakaladıktan sonra birçok projede rol alan, şimdilerde eski futbolcu Sinan Engin ve şarkıcı Seda Sayan'ın oğulları Oğulcan Engin ile aşk yaşayan Miray Daner, tamamen oyunculuk kariyerine odaklanıp, eğitim hayatını ihmal etmişti. 24 yaşındaki oyuncu, yıllar sonra diplomasını aldı.
28.01.2023Magazin
Safiye Soyman ameliyat oldu! Sağlık durumunu açıkladı
Safiye Soyman ameliyat oldu! Sağlık durumunu açıkladıSafra kesesini aldırmak için ameliyat olan Safiye Soyman'ı, hayat arkadaşı Faik Öztürk yalnız bırakmadı. Soyman, operasyon sonrası yayınladığı videoda sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.
23.01.2023Magazin
Badıkan ne demek, Badıkan isminin anlamı nedir? Nihat Doğan’ın oğlunun isminin anlamı…
Badıkan ne demek, Badıkan isminin anlamı nedir? Nihat Doğan’ın oğlunun isminin anlamı…İranlı hayranı Arezoo Doğan ile nikah masasına oturan Nihat Doğan baba oldu. Ünlü türkücü oğluna ''Amin Badıkan'' ismini verdiklerini açıkladı. Peki, Badıkan ne demek, Badıkan isminin anlamı nedir?
16.01.2023Gündem
Murat Boz ile Ayça Ayşin Turan birlikte mi? Gerçek ortaya çıktı
Murat Boz ile Ayça Ayşin Turan birlikte mi? Gerçek ortaya çıktı'O Ses Türkiye'nin yılbaşı çekimlerinde düet yapan Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak bir süre önce Alp Navruz’dan ayrılan Ayça Ayşin Turan’ın kalbi boşmuş. Gerçek ortaya çıktı.
20.02.2023Magazin
Seda Sayan: Murat Boz'u bu sene evlendireceğim
Seda Sayan: Murat Boz'u bu sene evlendireceğimSolist Çağlar Ökten ile geçtiğimiz nisan ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan Seda Sayan, eşini sahnede yalnız bırakmadı. Sahnelere çok fazla zaman ayırmadığını söyleyen Sayan, “Beni çıkarmaya paraları yetmiyor” diyerek espri yaptı. ‘O Ses Yılbaşı’ programıyla ilgili de konuşan şarkıcı, 'Murat Boz' açıklamasıyla dikkat çekti.
10.01.2023Magazin
KÖFN ve Yıldız Tilbe'nin düeti sosyal medyayı salladı!
KÖFN ve Yıldız Tilbe'nin düeti sosyal medyayı salladı!'O Ses Türkiye Yılbaşı'nın jürisi olan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, son dönemin popüler grubu KÖFN ile "Bi’ Tek Ben Anlarım" şarkısında düet yaptı. KÖFN ve Yıldız Tilbe bu düetle sosyal medyayı salladı. Düeti görenler "Yıldız Tilbe şarkıyı bambaşka bir noktaya taşımış" yorumlarında bulundu.
1.01.2023Magazin
Nilsu Berfin Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? O Ses Türkiye yılbaşı konuğu Nilsu Berfin Aktaş'ın hakkında merak edilenler!
Nilsu Berfin Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? O Ses Türkiye yılbaşı konuğu Nilsu Berfin Aktaş'ın hakkında merak edilenler!31 Aralık gecesi O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Nilsu Berfin Aktaş da yer alacak. Programı izleyenler Nilsu Berfin Aktaş'ın hayatı hakkında araştırma yapamaya başladı. Peki Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte O Ses Türkiye yılbaşı özel konuğu Nilsu Berfin Aktaş'ın hayatı!
31.12.2022Televizyon
Yapay zeka ile avatar yapımı akımına ünlüler de katıldı!
Yapay zeka ile avatar yapımı akımına ünlüler de katıldı!Sosyal medyanın yeni akımı yapay zeka destekli dijital portreler. Pek çok kullanıcının yapay zeka uygulaması aracılığıyla avatar haline getirdiği fotoğraflarını paylaşması akımına ünlüler de dahil oldu. Elçin Sangu, Merve Boluğur, Ece Erken, Mine Tugay, Pelin Karahan, Seda Sayan ve Defne Samyeli gibi isimler akıma katıldı. İşte o paylaşımlar...
14.12.2022Magazin
Furkan Palalı yeni projesi için imaj değiştirdi!
Furkan Palalı yeni projesi için imaj değiştirdi!Başarılı oyuncu Furkan Palalı, sevenleriyle dijital bir platformda buluşmaya hazırlanıyor. Palalı, TRT’nin Dijital'de yayınlanacak Şebeke adlı dizide Komiser Ali rolünü canlandıracak. Çekimleri başlayan dizi için imaj değiştiren ve saçlarını kestiren yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri'nde de “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” ödülünün sahibi oldu.
12.12.2022Magazin
Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in romantik gecesi!
Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in romantik gecesi!Seda Sayan, nisan ayında nikah masasına oturduğu Çağlar Ökten ile tanışma yıl dönümünü kutladı. Sayan ve eşi romantik kutlamadan kareleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.
12.12.2022Magazin
Seda Sayan estetiklerine bir yenisini daha ekledi!
Seda Sayan estetiklerine bir yenisini daha ekledi!Yıllara meydan okuyan Seda Sayan, yaptırdığı estetik operasyonların etkisiyle her geçen gün daha da genç bir görünüme kavuşuyor. Daha önce 'Fransız Askısı' adlı yüz germe işlemine başvuran, dudak liftingi yaptıran, silikonlarını yenileten ve gıdısını gerdiren 59 yaşındaki sanatçı, bir kez daha estetik doktorunun kapısını çaldı.
26.11.2022Magazin
Kibariye'den gündem olan Seda Sayan itirafı!
Kibariye'den gündem olan Seda Sayan itirafı!Şarkıcı Kibariye, önceki akşam ulusal bir kanalda yayınlanan bir programa katıldı. Kibariye programında ilerleyen dakikalarında Seda Sayan ile ilgili yaptığı açıklamayla gündeme geldi.
20.11.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Seda Sayan Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seda sayan kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.