Seda Sayan Kimdir

Seda Sayan Kimdir

Aysel Gürsaçer (d. 30 Aralık 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 30 Aralık 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

Seda Sayan Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seda sayan kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.980 seda sayan kimdir haberi bulunmuştur. Tüm seda sayan kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Seda Sayan Hazar Ergüçlü’nün pozuna kayıtsız kalmadı! ‘Ben de çorap kadınıyım’
Seda Sayan Hazar Ergüçlü’nün pozuna kayıtsız kalmadı! ‘Ben de çorap kadınıyım’ Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisinde 'Dilber' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından yeni pozunu paylaştı. Seda Sayan, fotoğraflara kayıtsız kalamadı.
5.06.2024 Magazin
Seda Sayan isyanı etti!
Seda Sayan isyanı etti! Kral Müzik Youtube kanalına konuk olan şarkıcı Seda Sayan, özel hayatı ve kariyeri hakkında yöneltilen sorulara dikkat çeken cevaplar verdi. İlk albümünü Aysel Gül ismiyle 1983 yılında çıkaran Sayan, 'emeklilik' sorusuna dikkat çeken cevap verdi.
20.05.2024 Magazin
Seda Sayan kocasını öve öve bitiremedi: Prens gibi adamdır
Seda Sayan kocasını öve öve bitiremedi: Prens gibi adamdır Estetik haberleriyle gündemden düşmeyen şarkıcı Seda Sayan, meslektaşı Çağlar Ökten ile Nisan 2022'de dünyaevine girmişti. Ünlü sanatçı; özel hayatı, estetik operasyonlar ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
19.05.2024 Magazin
Yunanistan'da ünlüler ev alma yarışına girdi!
Yunanistan'da ünlüler ev alma yarışına girdi! ‘Golden Visa’ denilen Schengen ülkelerinde serbest dolaşım hakkı olan oturum iznini vermesi talepleri etkiledi. Avrupa'nın eğe'ye açılan ülkesi Yunanistan'da Erol Evgin, Seda Sayan gibi sahnelerin ünlü isimlerinden Özge Özpirinçci, Serenay Sarıkaya gibi genç oyunculara, Mert Vidinli gibi influencer’lara kadar herkes Yunanistan’da ev arıyor ya da yakın zamanda ev aldığı belirtildi.
13.05.2024 Magazin
Estetikli ünlüler kervanına katılan Kuşum Aydın'ı gören tanıyamıyor
Estetikli ünlüler kervanına katılan Kuşum Aydın'ı gören tanıyamıyor Şarkıcı Kuşum Aydın bir süre önce yaptığı açıklamada göz kapaklarında düşme meydana geldiğini ve bu sebeple görüş mesafesinin bundan etkilendiğini belirtmişti. Göz kapaklarını aldıran ünlü şarkıcının son hali sosyal medyada gündem oldu.
12.05.2024 Magazin
Genç erkeklerle evlenen ünlüleri hedef aldı! Semiha Yankı: Beklentileri hep maddiyat, şan şöhret
Genç erkeklerle evlenen ünlüleri hedef aldı! Semiha Yankı: Beklentileri hep maddiyat, şan şöhret 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Semiha Yankı, genç erkeklerle aşk yaşayan kadınlar hakkında konuşarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Yankı, Seda Sayan ile 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten'in evliliğine değindi.
10.05.2024 Magazin
Estetikli ünlüler kervanına katılan Mahmut Tuncer: Ivana geleceği görmüş!
Estetikli ünlüler kervanına katılan Mahmut Tuncer: Ivana geleceği görmüş! Birçok ünlü isim estetik işlemler ile güzelliğine güzellik katıyor. Ünlü erkekler de estetik cerrahisini keşfetti. Yüz gençleştirme işlemi yaptıran Mahmut Tuncer, konuştu: “Ivana Sert’in paylaşım yaptığı filtreli çocuk oldum ”
5.05.2024 Magazin
Estetikli ünlüler kervanına katılan Cenk Eren'den üzen haber!
Estetikli ünlüler kervanına katılan Cenk Eren'den üzen haber! Birçok ünlü isim estetik işlemler ile güzelliğine güzellik katıyor. Ünlü erkekler de estetik cerrahisini keşfetti. Geçtiğimiz aylarda yüz gerdirme ameliyatı olan ünlü şarkıcı, değişimini sosyal medya hesabında paylaştı.
29.04.2024 Magazin
Sertap Erener'in estetikli hali Seda Sayan'ı geçti! Görenler Erener'in eski halini istiyor
Sertap Erener'in estetikli hali Seda Sayan'ı geçti! Görenler Erener'in eski halini istiyor Pop müziğin efsane kadın vokallerinden Sertap Erener'in estetikli hali sosyal medyaya damga vurdu. 59 yaşındaki Sertap Erener'in yüzündeki değişimi görenler "Seda Sayan'ı geçti" yorumlarını yaptı.
29.04.2024 Magazin
Oğulcan Engin’den İlayda Alişan’a övgü dolu sözler! 'Duygusal anlamda güzel bakıyorum'
Oğulcan Engin’den İlayda Alişan’a övgü dolu sözler! 'Duygusal anlamda güzel bakıyorum' Şarkıcı Seda Sayan ve eski futbolcu Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin (33) ile İlayda Alişan'ın (28) ilişkisi doludizgin devam ediyor. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ikiliden Engin, "Oyuncu sevgili olması avantaj mı dezavantaj mı" sorusunu cevapladı.
24.04.2024 Magazin
Estetiğin dozunu kaçırdı! 'Kendine ne yaptın Çağla'
Estetiğin dozunu kaçırdı! 'Kendine ne yaptın Çağla' Çağla Şıkel, imaj değişikliğiyle gündeme geldi. Şıkel’in hayranları “Estetiklerinden dolayı tanıyamadım” yorumunu yaptı.
10.04.2024 Magazin
Ramazan Bayramı 1. gün TV'de ne var? 10 Nisan 2024 bayramın ilk günü hangi programlar var?
Ramazan Bayramı 1. gün TV'de ne var? 10 Nisan 2024 bayramın ilk günü hangi programlar var? Ramazan Bayramı'nın ilk günü olan 10 Nisan 2024 Çarşamba günü TV'de ne var sorusu merak ediliyor. Televizyonda hangi programların yayınlanacağını merak eden vatandaşlar, "Bugün TV'de hangi diziler var?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftalık dizi ve programların bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu oluyor. İşte Ramazan Bayramı 1. günü TV yayın akışı ile 10 Nisan 2024 Çarşamba günü ekrana gelecek yapımlar.
10.04.2024 Magazin
Estetikli ünlüler kervanına katılan Cenk Eren son halini paylaştı
Estetikli ünlüler kervanına katılan Cenk Eren son halini paylaştı Birçok ünlü isim estetik işlemler ile güzelliğine güzellik katıyor. Ünlü erkekler de estetik cerrahisini keşfetti. Geçtiğimiz aylarda yüz gerdirme ameliyatı olan ünlü şarkıcı, değişimini sosyal medya hesabında paylaştı.
7.04.2024 Magazin
Seren Serengil’den Seda Sayan eleştirisi! “Çocuğundan küçük zaten, annesi yaşında”
Seren Serengil’den Seda Sayan eleştirisi! “Çocuğundan küçük zaten, annesi yaşında” Seren Serengil, Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten'in arasındaki yaş farkını eleştirdi. 'Zaten çocuk oğlu yaşında' diyen Serengil'in bu yorumu sosyal medyada çok konuşulurken, Seren Serengil'in de kendisinden 11 yaş küçük Mustafa Tohma'yla aşk yaşadığı hatırlatıldı.
26.03.2024 Magazin
Seda Sayan durmuyor! Son haline yorum yağdı: Çok gençleştin
Seda Sayan durmuyor! Son haline yorum yağdı: Çok gençleştin Yaptığı estetik işlemleriyle sık sık gündeme gelen Seda Sayan, sosyal medya hesabından yaptırdığı işlemleri de paylaşmayı ihmal etmiyor.
23.03.2024 Magazin
Çağlar Ökten ile boşanıyorlar mı? Seda Sayan açıkladı!
Çağlar Ökten ile boşanıyorlar mı? Seda Sayan açıkladı! Çağlar Ökten ile 2022'de Beşiktaş'taki lüks bir otelde nikâh masasına oturan ünlü sanatçı Seda Sayan, eşinden boşanacağı söylentileriyle gündeme geldi. Kendi sunduğu programda yapılan haberlere isyan eden Sayan, ayrılık iddialarına son noktayı koyarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
16.03.2024 Magazin
Bahar Öztan'dan kötü haber! Yoğun bakımda tedavisi devam ediyor
Bahar Öztan'dan kötü haber! Yoğun bakımda tedavisi devam ediyor Yeşilçam'ın göz bebeği Bahar Öztan, geçtiğimiz ekim ayında sağlık durumunu sosyal medya hesabında takipçilerine paylaşarak dualarınıza ihtiyacım var demişti. Dördüncü kez kansere yakalanan Öztan'ın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor.
12.03.2024 Magazin
Seda Sayan'dan Çağlar Ökten açıklaması: Gözüm gibi baktım
Seda Sayan'dan Çağlar Ökten açıklaması: Gözüm gibi baktım Seda Sayan'ın eli Çağlar Ökten bir mekanın açılış gecesinde sahneye çıktı.
25.02.2024 Magazin
Çağlar Ökten'den Seda Sayan’a ‘İyi ki seni almışım’ sözleri geceye damga vurdu
Çağlar Ökten'den Seda Sayan’a ‘İyi ki seni almışım’ sözleri geceye damga vurdu Seda Sayan’ın eşi şarkıcı Çağlar Ökten, bir mekanın açılış gecesinde konser verdi. Konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Çağlar Ökten eşi Seda Sayan’a övgüler yağdırırken “İyi ki seni almışım” dedi.
27.01.2024 Magazin
Seren Serengil’den Sayan’a fotoğraflı taklit suçlaması! ‘Benim doktorlara gidiyorsun’
Seren Serengil’den Sayan’a fotoğraflı taklit suçlaması! ‘Benim doktorlara gidiyorsun’ Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Seda Sayan’ın kendisini taklit ettiğini iddia etti. Seren Serengil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Benim doktorlara gidiyorsun, ‘aynısını yapın’ diyorsun." İfadelerini kullandı.
26.01.2024 Magazin
Vücuduna ‘sünnet derisi’ enjekte ettirmişti! Seda Sayan sessizliğini bozdu
Vücuduna ‘sünnet derisi’ enjekte ettirmişti! Seda Sayan sessizliğini bozdu Estetik operasyonlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Seda Sayan gençleşmek uğruna en son yüzüne ve göğsüne sünnet derisinden sıvı enjekte ettirmişti. İşlemden memnun kaldığı için Seda Sayan uygulamayı geçtiğimiz hafta tekrarlamıştı. Çok konuşulan operasyonun ardından Seda Sayan kendisine gelen yorumlara yanıt verdi.
13.01.2024 Magazin
Seda Sayan vücuduna ikinci kez sünnet derisi enjekte ettirdi
Seda Sayan vücuduna ikinci kez sünnet derisi enjekte ettirdi Estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme gelen Seda Sayan gençleşmek uğruna geçtiğimiz aylarda yüzüne ve göğsüne sünnet derisinden sıvı enjekte ettirmişti. İşlemden memnun kalan Seda Sayan uygulamayı tekrar yaptırdı.
6.01.2024 Magazin
Çağla Şıkel güzelliği ile yıllara meydan okuyor
Çağla Şıkel güzelliği ile yıllara meydan okuyor Son dönemde özel hayatıyla magazin gündeminde olan Çağla Şıkel, önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Tescilli güzel, uzun süre yeni sezon ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı.
23.11.2023 Magazin
Seda Sayan güzellik için bunu da yaptı! Duyanlar inanamıyor
Seda Sayan güzellik için bunu da yaptı! Duyanlar inanamıyor Yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık magazin gündeminde yer alan Seda Sayan ünlü isimlerin başını çekiyor. Şimdi ise Seda Sayan yeni işlem yaptırdı.
23.11.2023 Magazin
Seda Sayan ablası Nursel Sayan da yüzünü gerdirdi! Değişimi çok konuşuldu
Seda Sayan ablası Nursel Sayan da yüzünü gerdirdi! Değişimi çok konuşuldu Estetikleriyle sık sık gündeme gelen Seda Sayan’ın, ablası Nursel Sayan da kardeşinin estetikçisinin yolunu tuttu. Doktorun öncesi ve sonrası görüntüleri paylaşması üzerine Seda Sayan'ın ablası Nursel Hanım, eski ve yeni hali çok konuşuldu.
21.11.2023 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Seda Sayan Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seda sayan kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.