Gazete Vatan Logo
MagazinRihanna hamilelik pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

Rihanna hamilelik pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

ASAP Rocky ile birlikteliğinden ikinci çocuğuna hamile olan Rihanna, hamilelik pozlarını yayınladı. Yeni koleksiyonunun kendisi tanıtan şarkıcı, sosyal medyayı salladı.

Rihanna hamilelik pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, geçtiğimiz yıl ilk bebeğini beklediğinin müjdesini vermişti. 13 Mayıs 2022'de doğum yapan şarkıcı, erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

İLK PAYLAŞIM

Hamilelik sürecinde tarzıyla çok konuşulan Rihanna, sır gibi sakladığı oğlunun yüzünü önceki aylarda ilk kez paylaşmıştı. Rihanna ve ASAP Rocky'nin bebeğini görenler; "Küçük ASAP yapmışlar" ve "Babasının kopyası" gibi yorumlarda bulunmuştu.

İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat'ta ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu.

İÇ ÇAMAŞIRLI POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

35 yaşındaki Rihanna, kendi markasının yeni kampanyası için kumaşlarla dolu odada pozlar verdi. Rihanna ikinci çocuğunu beklerken büyüyen karnıyla giydiği pembe iç çamaşırlarını sosyal medyada paylaşınca hayranlarından çok sayıda yorum ve beğeni aldı.