Geri Dön
MagazinOktay Kaynarca isyan etti! 'Umarım dünya gözüyle karşıma çıkar'

Oktay Kaynarca isyan etti! 'Umarım dünya gözüyle karşıma çıkar'

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, adına açılan sahte TikTok hesabından depremzedeler için para toplandığını görünce harekete geçti. Takipçilerini uyaran Kaynarca, "Dolandırıcılık yapmaya kalkan bir şerefsiz var. İtibar etmeyin, suç duyurusunda bulunuldu. Umarım dünya gözüyle karşıma çıkar" dedi.

Oktay Kaynarca isyan etti! 'Umarım dünya gözüyle karşıma çıkar'

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde yıkımlara neden oldu. Depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay, önceki akşam iki depremle daha sarsıldı.

Yaşanan felaket sonrası tüm Türkiye tek yürek olurken, bir destek mesajı da oyuncu Oktay Kaynarca'dan geldi.

"BÖYLE BİR DAYANIŞMA BU TOPRAKLARA MAHSUSTUR"

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Böyle bir dayanışma örneği ancak bu topraklara mahsustur. Bütün bir ülke, buna Azerbaycan da dahil, deprem bölgesindekiler kadar acı çekiyor; yürekleri onlarla atıyor, yediklerinden, yataklarından, ısınmaktan utanıyor. Müthiş bir dayanışma örneği bu. Yüreğine sağlık benim has milletim.

SAHTE HESAP AÇILDI

Depremzedeler için yardım toplayan oyuncu Oktay Kaynarca, adına sahte hesap açılarak para toplandığını öğrendi.

"UMARIM KARŞIMDA GÖRÜRÜM BUNLARI"

Instagram hesabından paylaşım yaparak takipçilerini uyaran Oktay Kaynarca, "TikTok'ta adıma sayfa açıp yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapmaya kalkan bir şerefsiz var. Bu tür hesaplara ve insanlara itibar etmeyin lütfen. Bu şerefsizler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Umarım dünya gözüyle karşımda görürüm bunları" dedi.