Merve Boluğur'dan hayranlarına müjdeli haber!
Bir süredir ekranlardan uzak olan ve ilişkileriyle gündeme gelen Merve Boluğur, Instagram sayfasından takipçisine verdiği bir cevap ile tekrar ekranlara döneceğini açıkladı.
22.04.2023 - 13:01 |
![Merve Boluğur'dan hayranlarına müjdeli haber!](https://image.gazetevatan.com/i/gazetevatan/75/0x410/6443b0933d1b45f21ebde9bd.jpg)
'Ezgi' karakterine hayat verdiği 'İçimdeki Fırtına' (2017) dizisinden sonra ekranlarda yer almayan, geçtiğimiz yıl ise şarkıcılığa adım atan Merve Boluğur, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı.
Bir hayranının, "Film, dizi..." mesajına yanıt veren ünlü isim, şu cevabı verdi:
Dizi de yapmaya karar verdim. Artık işime dönüyorum... Yine güzel projelerle inşallah.