Gazete Vatan Logo
MagazinMehmet Ali Erbil eski günlerine döndü!

Mehmet Ali Erbil eski günlerine döndü!

Sağlığına kavuştuktan sonra her söylediği ve yaptığıyla olay yaratan, özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Karaköy'de görüntülendi. İş insanı arkadaşının doğum gününe katılan şovmen, yanındaki güzellerle eski günlerini hatırlattı.

Mehmet Ali Erbil eski günlerine döndü!

Mehmet Ali Erbil eski günlerine geri döndü. Erbil, önceki akşam Karaköy'deki Zebra Lounge'taydı. İş insanı ve mekanın sahibi Bülent Korkmaz'ın doğum gününe katılan şovmen, yanındaki güzellerle dikkat çekti.

"YANLIŞ BİR DURUM YOK"

Erbil, gece sonunda yanındaki kadınlarla evinin yolunu tutarken, "Evimize gidiyoruz, yanlış bir durum yok" dedi. Şovmenin yanındaki kız arkadaşları arasında influencer Merve Özaltın da vardı.

 

AÇIKLAMALARI OLAY OLDU

Klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla yargılanan ve 13 bin 100 TL adli para cezası ile 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınına telefonla bağlanarak; eskiden Çarkıfelek’te hosteslik yapan manken Çağla Şıkel hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulunmuştu.

"KULİSİMDEN ÇIKMAZDI"

66 yaşındaki sanatçı, "Şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu. Programına gittim, para aldım. O dönem Çarkıfelek'te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup, hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın" ifadelerini kullanmıştı.

"DURUMUN VAHAMETİNİ FARK ETTİM"

Gündem olan sözlerinin ardından Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınlayan Erbil, "Hepinizin huzurunda kendisinden özür diliyorum. Yaşadığım onca hastalığa ver Çağla'm" demişti:

Sabahın erken saatinde aniden bağlandığım canlı yayında aslında çok kırıldığımı ifade etmek isterken amacını aşan, kontrolsüz, istemsiz sözler söylemişim. Yayının tekrarını izlediğimde fark ettim durumun vahametini. Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir. Ben duygusal bir adamım, beni herkes tanır. Çağla bu kadar kıymetli olmasa benim için bu derece kırılmazdım zaten. Ben onun başarılarıyla gurur duyarken onun mesleğinin ilk adımlarında yanında olduğumu unutmuş gibi davranmasıydı beni üzen. Ama ne kadar üzüldüysem de bugünkü sözleri sarf etmeme sebep olmamalıydı. Hepinizin huzurunda özür diliyorum kendisinden. 'Yayına çıkmak için para aldım' bile demişim; oysa ki bu da doğru değil. Yurt dışındaydım, uçak biletini biz karşılayalım gel dediler gittim; hepsi bu. Yaşadığım onca hastalığıma ver Çağla'm.