Gazete Vatan Logo
MagazinKuruçeşme'de Ajda Pekkan izdihamı! Bir gecede iki ayrı kutlama

Kuruçeşme'de Ajda Pekkan izdihamı! Bir gecede iki ayrı kutlama

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, dün akşam konser maratonuna anlamlı ve görkemli bir konserle start verdi. Sezon açılışında Ajda Pekkan’ı ağırlayan Kuruçeşme sahnesi, Süperstar'ın ışığıyla parlarken; hem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu hem de ilk konser heyecanı bir arada yaşandı.

Kuruçeşme'de Ajda Pekkan izdihamı! Bir gecede iki ayrı kutlama

7'den 77’ye binlerce müzikseverle dolan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sevincini hayranlarıyla birlikte kutlayan Ajda Pekkan, aralıksız 2.5 saat sahne aldığı konserde dinleyicilerini mest etti.

"BEN SİZİ ÇOK ÖZLEDİM"

‘Yeniden Başlasın’ şarkısıyla hayranlarına 'merhaba' diyen Süperstar, sahneye adım atar atmaz güzelliği ve sahne enerjisiyle Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisini büyüledi. Her zaman olduğu gibi kostümüyle fark yaratan ünlü sanatçı, şıklığıyla yine göz kamaştırdı. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi için ünlü modacı Burcu Sedef tarafından tasarlanan gri payetli, kolları püsküllü tulumuyla kendine hayran bıraktı.

Kuruçeşmede Ajda Pekkan izdihamı Bir gecede iki ayrı kutlama

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nin ilk konserinde ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşayan Pekkan, "Sizleri çok ama çok özledim. Kuruçeşme Sahnesi’nde bu sene bir kez daha buluşmak özel bir şey benim için. Tekrar birlikte olmak, heyecanı birlikte yaşamak, aynı frekansta olmak çok güzel duygular. Sahneye ilk kez çıkıyormuşum gibi kalbim tir tir titriyor. Böyle olmasaydı birbirimize aynı sevgiyi hissetmezdik" sözleriyle duygularını ifade etti.

Kuruçeşmede Ajda Pekkan izdihamı Bir gecede iki ayrı kutlama

SÜPERSTAR ESTİ GEÇTİ!

‘Resim’, ‘Ya Sonra’, ‘Palavra’ gibi unutulmaz şarkılarıyla sevenlerini müzikal bir yolculuğa çıkaran Süperstar; ‘Ben Yanmışım’, Yakar Geçerim’ ve ‘Bir Günah Gibi’nin de aralarında bulunduğu hit şarkılarını birbiri ardına seslendirdi. Kendi şarkılarının yanı sıra her tarzdan müziğe yer verdiği bu geceye özel repertuvarıyla Boğaz’da esti geçti. Dansçılarının da eşlik ettiği Ajda pekkan, tam anlamıyla sahnenin tozunu attırdı.

Kuruçeşmede Ajda Pekkan izdihamı Bir gecede iki ayrı kutlama

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINA ÖZEL KUTLAMA

Ajda Pekkan’ın sahne aldığı Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde tam anlamıyla bayram coşkusu yaşandı. Boğaz’ın ışıkları altında binlerce müzikseverin Türk bayraklarıyla katıldığı gecede Kuruçeşme, kırmızı-beyaza büründü. Ajda Pekkan’ın seslendirdiği 10. Yıl Marşı ile coşku ve gurur doruklara çıktı. Boğaz’ın büyülü atmosferinde havai fişek gösterileri ve ışık şovlarıyla dinleyiciler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ruhuna yaraşır coşkuyu sonuna kadar yaşadı.

Unutulmaz gecenin sonunda Ajda Pekkan hayranları, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni terk etmedi. Alkışların kesilmemesi üzerine sahneye geri dönen Pekkan’ı tüm müzikseverler ayakta karşıladı. Herkesin doyasıya dans ettiği dört şarkılık bis sonunda teşekkür ederek sahneden ayrılan Süperstar, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.