Geri Dön
MagazinHaluk Levent'i canlandırmak için 17 kilo verdi!

Haluk Levent'i canlandırmak için 17 kilo verdi!

Masun Kırmızıgül’ün merakla beklenen yeni filmi “Prestij Meselesi” 3 Şubat’ta vizyona girecek. 'Prestij Meselesi' filminin başrol oyuncularından Ali Erkin, Haluk Levent’i canlandırmak için 17 kilo verdiğini açıkladı. Gittiği ilk konserin de Haluk Levent konseri olduğunu belirten Erkin, ünlü sanatçıyı canlandırdıktan sonra kendisine olan hayranlığının arttığını söyledi.

Haluk Levent'i canlandırmak için 17 kilo verdi!

Mahsun Kırmızıgül imzalı Prestij Meselesi’nin başrol oyuncularından Ali Erkin, Haluk Levent’e olan hayranlığını dile getirdi. Fiziksel olarak sanatçıya benzerliğiyle dikkat çeken Ali Erkin, role hazırlanırken 17 kilo verdiğini söyledi.

Haluk Levent’i canlandıracağını öğrendiğinde tüm konserlerini, röportajlarını izlediğini belirten Erkin, tanıdıkça sanatçıya olan hayranlığının arttığını vurguladı.

"KASETLERİNİ BİRİKTİRDİM"

Annesi ve babasının da Haluk Levent’i çok sevdiğini anlatan oyuncu, "Üç yaşındayken babamın omuzlarında Haluk Levent konseri izlemişim. İzlediğim ilk sanatçıyı, kasetlerini biriktirdiğim bir ismi canlandırmak benim için çok anlamlı oldu" dedi.