Geri Dön
MagazinHadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler ilişkisinden yeni paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise, Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Hadise'nin son paylaşımı ise evlilik yorumlarının yapılmasına neden oldu. Hadise'nin paylaştığı videoda parmağındaki tek taş ve 'bizim hikayemiz şimdi başlıyor' notu dikkat çekti. Bu paylaşımın ardından magazin takipçileri Mehmet Dinçerler'i merak ediyor. Peki, Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler kaç yaşında? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor? Hadise Mehmet Dinçerler evleniyor mu? İşte Mehmet Dinçerler ile ilgili merak edilenler...

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler aşkından yeni kareler gelmeye devam ediyor. Hadise'nin sevgilisi ile yaptığı son paylaşım gündem oldu. Hadise'nin Mehmet Dinçerler ile evleneceği yorumları yapılırken, Hadise'nin tek taşı da dikkat çekti. Peki, Hadise Mehmet Dinçerler evleniyor mu? Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler kaç yaşında? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor? İşte Mehmet Dinçerler ile ilgili merak edilenler...

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler aslen Gazianteplidir. Mehmet Dinçerler 34 yaşında ve Oğlak burcudur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO'sudur.

İş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye'de öncü konumunda. Türkiye'de Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.

Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber