Gazete Vatan Logo
MagazinFulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu!

Fulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu!

2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile evlenen oyuncu Fulya Zenginer, hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan Zenginer, bebeğine vereceği ismi duyurdu.

Fulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu!

'Küçük Kadınlar' dizisinde canlandırdığı 'Yeliz' karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer (32), anne oluyor. Bebek sevinci yaşayan Zenginer, müjdeli haberi yaklaşık üç ay önce duyurmuştu.

Heyecanı gün geçtikçe artan Fulya Zenginer, önceki gün objektif karşısına geçti. Kırmızı renkli ve kuzu desenli kombiniyle poz veren ünlü isim, belirginleşen karnını da gözler önüne serdi.

İŞTE BEBEĞİNİN İSMİ


Bir hayli keyifli olduğu görülen Zenginer, o anları sosyal medya hesabından yayınlayarak ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi. Güzel oyuncu, ayrıca, paylaşımına, "Milan..." notunu düşerek, bebeğinin ismini de ilk kez açıklamış oldu.

Fulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu

BEBEK HEDİYESİ


Öte yandan birkaç gün önce de Fulya Zenginer’e, eşi Kuntay Tarık Evren’den bebek hediyesi geldi. Grafik sanatçısı, dört ay sonra erkek bebek dünyaya getirecek oyuncuya İtalya’nın Milano şehrinden ev aldı. Çift, yaz aylarında şehre giderek, hem tatil yapacak hem de tarihi yerleri gezecek.