Fulya Zenginer

Fulya Zenginer

Son dakika fulya zenginer haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fulya zenginer ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fulya zenginer haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fulya Zenginer

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fulya zenginer gelişmeleri de dahil olmak üzere 88 fulya zenginer haberi bulunmuştur. Tüm fulya zenginer haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fulya Zenginer'in oğlu Milan bir yaşına bastı!
Fulya Zenginer'in oğlu Milan bir yaşına bastı!2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikâh masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer (33), oğulları Milan'ın birinci yaş gününü yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.
25.05.2023Magazin
Fulya Zenginer oğluna neden ‘Milan' ismini verdiklerini açıkladı!
Fulya Zenginer oğluna neden ‘Milan' ismini verdiklerini açıkladı!Oyuncu Fulya Zenginer 2019’da ressam Kuntay Tarık Evren ile evlenmiş, geçen yıl da oğulları Milan dünyaya gelmişti. Zenginer, çocuklarının ismine nasıl karar verdiklerini anlattı.
14.05.2023Magazin
Fulya Zenginer'den Milan paylaşımı! Eşi o pozlara kayıtsız kalamadı...
Fulya Zenginer'den Milan paylaşımı! Eşi o pozlara kayıtsız kalamadı...Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerden olan Fulya Zenginer, yaklaşık üç ay önce oğlu Milan'ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran ünlü oyuncu, Milan ile verdiği pozları takipçileriyle paylaştı. Küntay Tarık Evren de eşi ve minik oğlunun pozlarına kayıtsız kalamadı.
8.08.2022Magazin
Fulya Zenginer'den 1 aylık oğluyla aile pozu!
Fulya Zenginer'den 1 aylık oğluyla aile pozu!Geçtiğimiz haftalarda oğlu Milan'ı dünyaya getiren ve ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Fulya Zenginer, bebeğiyle geçirdiği zamanları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Fulya Zenginer-Küntay Tarık Evren çifti, 1 aylık olan oğulları Milan ile birlikte kamera karşısına geçti. Ailece kutlama yapan ikili, o anları da Instagram'dan paylaştı.
24.06.2022Magazin
Fulya Zenginer bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi!
Fulya Zenginer bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi!Bir süredir ekranlardan uzak olan Fulya Zenginer, geçtiğimiz hafta oğlu Milan'ı kucağına aldı. Grafik sanatçısı eşi Kuntay Tarık Evren ile Milan adını verdikleri bebeğiyle fotoğraflarını yayınlayan ve oğlunun yüzünü tam olarak ilk kez gösteren oyuncu, takipçilerine "Kime benziyor?" diye sordu.
30.05.2022Magazin
Fulya Zenginer'den doğum ile ilgili sorulara yanıt!
Fulya Zenginer'den doğum ile ilgili sorulara yanıt!Küçük Kadınlar dizisiyle tanıdığımız Fulya Zenginer, geçtiğimiz günlerde anne oldu. Grafik sanatçısı eşi Kuntay Tarık Evren ile Milan adını verdikleri bebeğiyle fotoğraflarını yayınlayan ve oğlunun yüzünü ilk kez gösteren oyuncu, bir takipçisinin doktoru ve doğum yaprığı hastaneyle ilgili sorusuna cevap verdi.
26.05.2022Magazin
Oyuncu Fulya Zenginer oğlu Milan'a kavuştu!
Oyuncu Fulya Zenginer oğlu Milan'a kavuştu!'Küçük Kadınlar' dizisinde canlandırdığı 'Yeliz' karakteriyle hafızalarda yer eden Fulya Zenginer, oğlu Milan'ı dünyaya getirdi.
24.05.2022Magazin
Hande Soral ile Fulya Zenginer yıllar sonra bir arada! 'Sette doğuracaklar listesi'
Hande Soral ile Fulya Zenginer yıllar sonra bir arada! 'Sette doğuracaklar listesi'Yayınladığı döneme damga vuran 'Küçük Kadınlar' adlı dizide Armağan ve Yeliz adında iki kız kardeşi canlandıran Hande Soral ile Fulya Zenginer, 12 yıl sonra bir araya geldi. Şimdilerde anne olmak için gün sayan iki güzel oyuncu, sette verdikleri pozu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.
12.05.2022Magazin
Fulya Zenginer'den dadı açıklaması!
Fulya Zenginer'den dadı açıklaması!İlk bebeği Milan'ı kucağına almak için gün sayan oyuncu Fulya Zenginer, oğlu için bakıcı tutmayacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, "Oğlumu bakıcıya emanet edemem. Onu kendim büyüteceğim çünkü her anında, her saniyesinde onun yanında olmak istiyorum" dedi.
24.04.2022Magazin
Fulya Zenginer anne olmak için gün sayıyor! Eşiyle kamera karşısına geçti...
Fulya Zenginer anne olmak için gün sayıyor! Eşiyle kamera karşısına geçti...'Milan' adını verdiği bebeğini kucağına almaya hazırlanan Fulya Zenginer, eşi Kuntay Tarık Evren ile objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, Evren ile yeni fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.
18.04.2022Magazin
Fulya Zenginer'den karnı burnunda pozlar! '29'uncu hafta'
Fulya Zenginer'den karnı burnunda pozlar! '29'uncu hafta'Üç yıl önce grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan güzel yıldız, 29. haftadan karnı burnunda pozlarını paylaştı.
14.03.2022Magazin
Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ismini kapatmadan ifşa etti! 'Senin kalbin kötü'
Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ismini kapatmadan ifşa etti! 'Senin kalbin kötü'Üç yıl önce grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer, şimdilerde anne olmak için gün sayıyor. Sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını yayınlanan ünlü isim, son olarak takipçisinden gelen bir yorumu ismini de kapatmadan ifşa etti.
17.02.2022Magazin
Fulya Zenginer'den karnı burnunda poz! 'Ay ben gülerim'
Fulya Zenginer'den karnı burnunda poz! 'Ay ben gülerim'Oyuncu Fulya Zenginer, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan güzel yıldız, eşinin göbeğini öptüğü anın fotoğrafını paylaştı.
6.02.2022Magazin
Fulya Zenginer'in annelik heyecanı büyüyor! Karnı burnunda pozlar
Fulya Zenginer'in annelik heyecanı büyüyor! Karnı burnunda pozlarÜç yıl önce grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan güzel yıldız, büyüyen karnını gözler önüne serdi.
18.01.2022Magazin
Fulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu!
Fulya Zenginer bebeğine vereceği ismi duyurdu!2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile evlenen oyuncu Fulya Zenginer, hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olmak için gün sayan Zenginer, bebeğine vereceği ismi duyurdu.
5.01.2022Magazin
Fulya Zenginer'in ilginç takıntısı! Eşinden bile 'Dokunma' deyip kaçıyormuş
Fulya Zenginer'in ilginç takıntısı! Eşinden bile 'Dokunma' deyip kaçıyormuşÜnlü isimler Tuğba Yurt, Fulya Zenginer, Eser Yenenler, Esma Yeşim Gül ve Şafak Başkaya bilinmeyen yönleri... Okuyunca çok şaşıracaksınız!
25.12.2021Magazin
Fulya Zenginer anneannesine dava açıyor!
Fulya Zenginer anneannesine dava açıyor!3.5 aylık hamile Fulya Zenginer'e anneannesinden büyük darbe geldi. Anneannesi tarafından dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelen Fulya Zenginer, olayla ilgili ilk kez Hürriyet’e konuştu. Olayı doğrulayan ünlü oyuncu, anneannesi ve onun kardeşlerine dava açacaklarını söyledi.
1.12.2021Magazin
Fulya Zenginer anneannesi tarafından dolandırıldı!
Fulya Zenginer anneannesi tarafından dolandırıldı!3.5 aylık hamile oyuncu Fulya Zenginer’e anneannesinden büyük darbe yedi. Oyuncu, anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldı.
28.11.2021Magazin
Fulya Zenginer karantinada boş durmuyor!
Fulya Zenginer karantinada boş durmuyor!Fulya Zenginer, karantina günlerinde boş durmuyor.
11.01.2021Magazin
Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı'na yeni oyuncu!
Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı'na yeni oyuncu!Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta Safiye'nin sevgilisi Naci karakterini kimin oynayacağı merak ediliyordu. Masumlar Apartmanı Naci karakterini oyuncu Tansel Öngel canlandıracak. Peki, Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı'nda Naci'yi canlandıran Tansel Öngel ile ilgili merak edilenler...
24.11.2020Gündem
Masumlar Apartmanı oyuncuları kim? İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı
Masumlar Apartmanı oyuncuları kim? İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanıYayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciyi ekranlara bağlamayı başaran Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Safiye'nin sevgilisi Naci ortaya çıkıyor. Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst edecek. Peki, Masumlar Apartmanı 11. bölümde neler olacak? Safiye eski sevgilisi Naci'ye karşı koyabilecek mi? Masumlar Apartmanı Safiye'nin sevgilisi kim? İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve detayları...
24.11.2020Gündem
Fulya Zenginer'den eşine kutlama
Fulya Zenginer'den eşine kutlamaOyuncu Fulya Zenginer, 31 yaşına basan eşi Kuntay Tarık Evren'in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
21.05.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Fulya Zenginer ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fulya zenginer haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.