Geri Dön
MagazinEkin Su 'Aşk Adası'nı karıştırdı! Çılgına dönüp küfür etti...

Ekin Su 'Aşk Adası'nı karıştırdı! Çılgına dönüp küfür etti...

İngiltere'de büyük bir ilgi gören 'Love Island' (Aşk Adası) yarışmasına katılıp ortalığı birbirine katan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu adından bahsettiriyor. Güzel oyuncunun son bölümde çılgına dönerek ettiği küfürler ise tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ekin Su 'Aşk Adası'nı karıştırdı!  Çılgına dönüp küfür etti...

Aşk Adası (Love Island) 6 Haziran Pazartesi günü ekranlara geri döndü. Bir grup gencin bir adada olan villanın içinde romantizm arayışına girdiği programın ödülü yaklaşık 1 milyon TL. Programın kuralları ise oldukça ilginç. 12 yarışmacı bir adada bulunan villaya 'gerçek aşk'ı aramaları için yerleştiriliyor. Amaç, bu evden çift olarak çıkmak ve seyirciyi aşklarına inandırıp oy toplamak. Bunun için de yarışmacılar birbirinden ilginç ve zaman zaman müstehcen yollara başvurabiliyor.

'BEYNİ' OLAN BİRİNİ ARIYORUM'

Yarışmacılar arasındaki güzel isimlerden biri de Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu. Ekin Su 'Love Island' yarışmasında yaptıklarıyla İngiltere'de en çok konuşulan isimler arasına girdi. Davide Sanclimenti ile öpüştükten sadece birkaç saat sonra adaya yeni katılan Jacques O'Neill'le flört ederken görüntülenmesi, yarışmada büyük bir heyecan yaratmıştı. Ekin Su şimdi de 22 Haziran'da yayınlanan bölümde ettiği küfürlerle tüm dikkatleri üzerine çekti.

28 yaşındaki genç yarışmacı amacını, "Program konseptinin saf duyguları geri getirdiğini düşünüyorum. Beni en çok etkileyen şey beyin! Zeki, iyi sohbet edebildiğim birini arıyorum" şeklinde açıklamıştı.

ÇILGINA DÖNDÜ

Ekin Su'nun küfür etmesinin nedeni 28 yaşındaki yatırım analisti Jay Younger'a karşı 'bir şeyler hissetmesi'ydi. Fakat Jay'in 24 yaşındaki hemşire Paige ile bir ilişkisi olabileceği ya da Jay'in ondan hoşlanabileceği düşüncesi Ekin Su'yu küplere bindirdi. Flört programının son yayınlanan bölümünde Ekin Su Jay'e âşık olmaya başladığını söylemişti. Ancak bu sözleri üzerine Jay'in Paige ile ilgilenmesi Ekin'i çileden çıkardı ve Ekin kendini Jay ile bir tartışmanın ortasında buldu. Paige ile olan ilişkisinden dolayı Ekin, Jay'i villadaki 'en büyük oyuncu' olarak nitelendirdi.

"Son yayınlanan bölümde Ekin’in Jay'e, "Yaptığın şey şimdi beni etkiledi, bana Paige'i ciddi bir ilişki içindeyken tanımak istediğini söylüyorsun. Bunun seni ne kadar gizemli gösterdiğini biliyor musun? Ben bir oyuncuyum ama görünüşe göre buradaki en büyük oyuncu sensin. Bunun için bir Oscar'ı hak ediyorsun, en büyük Oscar. Defol git Jay!" dediği görüldü.

Bölümün ilerleyen dakikalarında öfkesini sakinleştiren ve Jay'le konuşmayı kabul eden Ekin Su, Sahil Kulübesi'nde Jay'e her şeyi itiraf etti. Ekin, "Duygularıma yenik düşüp her şeyi batırdım, yardım et. Her şey yolundaymış gibi yapmayacağım ama ondan hoşlansaydın mahvolurdum. Sanırım her şeyi fazla düşünüyorum" dedi.

Kaynak: Milliyet.com.tr