Gazete Vatan Logo
MagazinEda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

Eda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

Uzun yıllardır 'Yasak Elma' dizisinde başrol oynayan Eda Ece, oyunculuk performansı kadar sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla da adından söz ettiryor. Güzel oyuncu, son olarak Aslıhan Doğan Turan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Çocukları çok sevdiğini anlatan Ece, "Bir çocuk doğurursam adının sonuna 'Han' eklerim" dedi.

Eda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisinde 'Yıldız' karakterine hayat veren Eda Ece, Aslıhan Doğan Turan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri anlatan oyuncu, pozitif biri olduğunu şu sözlerle anlattı:

"Hayat yeterince zor. Bunun için herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum. Snob'luk yapmak, ego kasmak bana göre değil. Kötülük yapan, zarar veren veya arkamdan konuşanlara bile hoşgörü ile yaklaşıyorum."

Eda Ece: Herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum

 "YILDIZ'LA BİRLİKTE BÜYÜDÜK"


İşini çok sevdiğinden ve sevgi enerjisini hayatın her alanında çok önemli olduğunu düşündüğünü belirten güzel oyuncu, "Sevmek başarının ilk kuralıdır. Yıldız karakteri bana enerji veriyor, birlikte büyüdük" ifadelerini kullandı.

ASLIHAN'A ROL TEKLİFİ


Ece, Aslıhan Turan'a da 'Yasak Elma'da oynaması için rol teklif etti ve yapımcısına mesaj gönderdi.

"ÇOCUK DOĞURURSAM ADININ SONUNA 'HAN' EKLERİM"


Gece hayatını sevmediğini söyleyen Eda Ece, özel hayatıyla ilgili de konuştu. Ünlü isim, "Buğrahan Tuncer ile iki yıldır birlikteyiz. Çocukları çok seviyorum. Bir çocuk doğurursam adının sonuna 'Han' eklerim belki. Babam da bazen torun istediğini ima ediyor" dedi.

Haberin Devamı