Geri Dön
MagazinEcem Çırpan'dan Lider Şahin'e: İyi ki doğdun, deliler gibi...

Ecem Çırpan'dan Lider Şahin'e: İyi ki doğdun, deliler gibi...

İki yıldır birlikte olan Ecem Çırpan ile Lider Şahin'in ilişkileri doludizgin sürüyor. Zaman zaman birlikte çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü çiftten Çırpan, sevgilisi Lider Şahin'in doğum gününü "İyi ki doğdun, deliler gibi..." sözleriyle kutladı.

Ecem Çırpan'dan Lider Şahin'e: İyi ki doğdun, deliler gibi...

Selami Şahin'in şarkıcı oğlu Lider Şahin, bir süredir Miss Turkey 2015 birincisi olan voleybolcu ve model Ecem Çırpan ile aşk yaşıyor. Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Şahin, geçtiğimiz aralık ayındaki doğum gününde sevgilisi Ecem Çırpan'ı; annesi Didem Şahin ve babasıyla tanıştırmıştı. Selami Şahin, sahnedeyken doğum günü pastası da Lider Şahin'in masasına gelmişti. Yeni yaşını kutlayan müzisyen, mumlarını bir tarafına annesi Didem Şahin'i, diğer yanına sevgilisi Ecem Çırpan'ı alarak söndürmüştü.

'EVLİLİK' SORUSUNA CEVAP

Miss Turkey 2015 birincisi, daha önce de 'evlilik' sorularına, "Selami Abi ve İrem Abla ile hep bir araya geliyoruz. Onları da, Lider'i de çok seviyorum. 25 yaşındayım, aslında küçük değilim. Birbirimizi seviyoruz, hayırlısı yani kısmet" yanıtını vermişti.

VESİKALIK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Aşkları doludizgin devam eden ünlü çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini heyecanlandırmıştı. Çift, vesikalık fotoğraflarını Instagram'dan yayınlamıştı.

25 yaşındaki Çırpan'ın gönderisini, "Konuyu biliyorsunuz. Çocuklar maceraya atılıyor." ifadeleriyle yayınlaması takipçilerini ikiye bölmüştü. Kimi kullanıcılar, "Nikah hazırlığı mı?" derken, kimisi ise, "Pasaport fotoğrafı sanırım. Tatile mi çıkıyorsunuz?" yorumunu yapmıştı.

Miss Turkey 2015 birincisi olan voleybolcu ve model Ecem Çırpan ile birliktelik yaşıyor. Mutlu ilişkilerini sürdüren çiftten Şahin, 37 yaşına bastı.

"İYİ Kİ DOĞDUN, DELİLER GİBİ..."

Çırpan, sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Şahin ile birlikte çekilen bir dizi fotoğrafını paylaşan Ecem Çırpan, gönderisine, "Ağaç olsam, köklerim gelir yine senin köklerini bulurdu. Hangi yüzyıl, hangi gezegen, hangi form değiştirebilirdi seni gördüğüm ilk anda hayattaki bütün dengelerimi sarsan o her duyguyu? İyi ki doğdun, deliler gibi..." notunu düştü.

Lider Şahin ise sevgilisine, "Köklerin kalbimi sıkı sıkı sarıyor sevgilim..." sözleriyle yanıt verdi.