Geri Dön
MagazinCeylin, yine Ceylinliğini yaptı! Yargı 56. bölümde neler oldu?

Ceylin, yine Ceylinliğini yaptı! Yargı 56. bölümde neler oldu?

Pazar akşamlarına damga vuran Kanal D'nin popüler dizisi Yargı, yine nefes kesen bir bölümle ekrana geldi. Ilgaz ve Ceylin' bu bölümde boşanmadı.

Ceylin, yine Ceylinliğini yaptı! Yargı 56. bölümde neler oldu?

Sevdiği adamın kanını yerde bırakmamak için elini kana bulayan Özge, Ceylin'in planı ile suçundan kaçıyor. Öte yandan Ilgaz, Özge'nin izini yakaladı.

CEYLİN VE ILGAZ BOŞANAMADI

Posta'dan Büşra Eracun Akkaya'nın haberine göre; Ilgaz ve Ceylin 2. duruşmaya katıldı. Ceylin boşanmakta kararlı olduğunu söylese de Ilgaz boşanmak istemediğini söyledi. Hakime ise boşanma duruşmasını erteledi.

Odadan çıkan Ceylin, Ilgaz'a neden böyle bir şey yaptığını sordu. Ilgaz ise uğruna ölecek kadar çok sevdiği birini kaybetmek istemediğini söyledi.

CEYLİN, ÖZGE'Yİ KURTARMAYA ÇALIŞIYOR

Rıdvan'ı öldüren Kesit lakaplı adamın peşine düşen Özge, Kesik'i sırtından silahla vurarak öldürdü.

Pars'ın yanına gitmek için adliyeye gelen Özge'yi gören Ceylin, bir şeylerin ters gittiğini anladı. Özge'nin peşine düşen Ceylin, Pars'ın odasında Özge'yle konuşarak neler olduğunu anlamaya çalışan Ceylin, olayı anlayınca Osman'dan yardım istedi.

Osman, Özge ve Ceylin olay yerine giderek cesedi kazılmış mezarın içine attılar ve silahla kovanı aradılar. Silah ve mermi kovanını bulan Ceylin, olay yerinden hızlıca ayrıldı.

MEZARLIKTA CESET İHBARI

Rafet amire gelen bir ihbar sonucu mezarlıkta ceset olduğu söylendi. Eren ve Ilgaz olay yerine gittiler. Cesedi Ceylin'in attığını bilmeyen Ilgaz ve Eren, olayın detayını incelemek için araştırma yapmaya başladı.

ILGAZ, CEYLİN'İ KISKANIYOR

Yekta'yı uyarmak için ofisine giden Ilgaz, içeride alt komşusu Ayten'i çaycılık yaparken görünce çok şaşırdı ve gizlice sorguya çekti. Ayten ise işi Ceylin'in bulduğunu söyledi.

Yekta'yı açık açık tehdit eden Ilgaz, çıkışta Ömer'in Ceylin hakkında yorum yapmasına çok sinirlendi.

Ceylin'in ofisine giden Ilgaz ilk olarak Ayten'i neden işe soktuğunu sordu. Ceylin ise Yekta'dan intikam almak için içeride adamları olması gerektiğini söyledi.

Ömer'in Ceylin'e asılıp asılmadığını soran Ilgaz, Ceylin'den "Beni kıskanıyor musun sen?" tepkisini aldı.

CEYLİN'İN YAKALANMASI AN MESELESİ

Akşam mesai bitişi Ilgaz ve Ceylin, Özge'yi ziyarete gitti. Özge, Ceylin ile kaş göz yaparak durumu belli etmemesi için anlatılar. Özge'nin durumuna üzülen Ilgaz, çıkışta emniyete gideceğini söyledi. Ceylin ise Ilgaz ile birlikte gitti.

Eren'in yanına giden Ilgaz ve Ceylin, yemek yerken Ilgaz'ın "Mezarlık kayıtlarında birini gördün mü?" sorusuyla yediği lokma boğazına takıldı. Ceylin kendi gömdükleri adamın bulunduğunu anlayınca durumu belli etmeden Ilgaz'a eve geçmek istediğini söyledi.

DERYA'NIN SİLAHI KAYIP

Derya ofiste bulundurduğu silahının yerinde olmadığını görünce bütün ofisi detaylıca aradı. Silahı bulamayan Derya, karakola gidip suç duyurusunda bulunacaktı ki kapıda Ilgaz ve Eren ile karşılaştı. Derya silahın olmadığını söyleyince Ilgaz "Senin odanın anahtarı bir tek Özge'de değil miydi?" dedi. Derya ise evet cevabını verdi.

ILGAZ, ÖZGE'Yİ YAKALIYOR

Kesik'in öldürülmeden önceki kamera kayıtlarını inceleyen Ilgaz, Özge'nin takip ettiğini gördü. Vakit kaybetmek istemeyen Ilgaz, Özge'yi evinde sorgulamaya giderken Ceylin'de Ilgaz ile gitti.

Özge ise daha önceden Ceylin ile ağız birliği yaptığı için Ilgaz'ın şüphelerinden kurtulmayı başardı.

KESİK'İN ÇETESİ ÖZGE'NİN PEŞİNDE

Sabah saatlerinde kendine kahve hazırlayan Özge, pencereden kötü tiplerin olduğu bir araç gördü. Adamları izleyen Özge, apartmana doğru girdiğini görünce evin arka tarafından kaçmayı başardı.

YARGI SON BÖLÜM KANAL D SİTESİNDE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.