Gazete Vatan Logo
MagazinCamdaki Kız yine Türkiye'yi ekran başına kilitleyecek

Camdaki Kız yine Türkiye'yi ekran başına kilitleyecek

Kanal D'nin, izleyiciyi perşembe akşamları ekran başına kilitleyen, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Camdaki Kız, bu akşam saat 20.00’da yayınlanacak yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek. İşte detaylar...

Camdaki Kız yine Türkiye'yi ekran başına kilitleyecek

Camdaki Kız’ın bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek 49’uncu bölümü yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Nalan’ın, Hayri ile yakınlaştığı anları kim gördü? “Ne yaptığını biliyorum” diyerek Nalan’a mektup yazan kişinin amacı ne?
Hayri ile yakınlaşmasının duyulacağı korkusunu yaşayan Nalan ne yapacak?
Mektubu yazan kişiyi bulabilecek mi?
Feride kızı ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi?

Camdaki Kız yine Türkiyeyi ekran başına kilitleyecek

SEDAT HAPİSTEN ÇIKABİLECEK Mİ?
Hapse düşen Sedat günlerini büyük bir buhran içinde geçirmektedir. Akıl sağlığını yitirme noktasına gelmiştir. Peki babası Rafet Bey oğlunun yakarışlarına kulak verip, onu cezaevinden çıkarmak için adım atacak mı? 49’uncu bölümde bu soru cevap bulacak.

DÜĞÜNDE TERKEDİLEN MUZO CANINA MI KIYDI?
Muzo’nun odasından gelen sesler üzerine aile kapıyı kırarak içeri girmişti. Yerde hareketsiz bulunan Muzo canına mı kıydı? Pera, yaşananları duyup Muzo’ya dönecek mi?
Tüm bu sorular Camdaki Kız'ın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Camdaki Kız yine Türkiyeyi ekran başına kilitleyecek

CAMDAKİ KIZ'IN HAYRİSİ: HERKESİ GÜZEL BİR SERÜVEN BEKLİYOR
Dizide 'Hayri' karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan da dizinin yeni sezonu ile ilgili ipuçları verdi.
Ceyhan "Yeni sezon başladığı için herkesle ortak bir sevinç yaşıyoruz. Gayet keyifli gidiyor. Birbirini seven bir ekibiz, sömestr tatili biter herkes bir araya gelir ya, öyle bir sevinç bizimki" dedi.
Ünlü oyuncu, yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediğine dair “Biz hikayemize güveniyoruz. Ekip arkadaşlarımın yanı sıra usta oyuncularımız olsun, yönetmenimiz olsun çok görmediğim bir havamız ve auramız var. Hayri ve Nalan’ın daha da yakınlaştıklarını izliyoruz zaten. Daha fazlasını bizde bilmiyoruz. Senaryo her geldiğinde hepimiz o an öğreniyoruz. Nalan ve Hayri ya da diğer karakterlerimiz fark etmez, herkesi güzel bir serüven bekliyor bence" şeklinde konuştu.

Camdaki Kız yine Türkiyeyi ekran başına kilitleyecek

OYUNCU KADROSU
Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan 'Camdaki Kız' dizisinin oyuncu kadrosunda, Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nın dışında; Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Feri Baycu Güler,Tamer Levent, Selma Ergeç, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakut yer alıyor.

BU AKŞAM KANAL D’DE
Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan, yayınlanan her bölümü ile çok izlenen dizisi Camdaki Kız yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.