Gazete Vatan Logo
MagazinCamdaki Kız son bölümde yer yerinden oynadı! Laz Kızı, Hayri'yi öldürdü! Camdaki Kız 81. Bölümde neler oldu?

Camdaki Kız son bölümde yer yerinden oynadı! Laz Kızı, Hayri'yi öldürdü! Camdaki Kız 81. Bölümde neler oldu?

Ekranların vazgeçilmez dizisi olan Camdaki Kız, 8 Haziran Perşembe akşamı yeni bölümü ile seyirciyle buluştu. Göz kırpmaya bile vakit bırakmayan Camdaki Kız'ın 81. bölümünde yaşananlar Kanal D izleyicilerini şaşırttı. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde yapımcılığı Onur Güvenatam üstleniyor. Başrollerinde ise Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu ve Hamza Yazıcı gibi önemli isimler yer alıyor. Peki, Camdaki Kız 81. bölümde neler oldu?

Camdaki Kız son bölümde yer yerinden oynadı! Laz Kızı, Hayri'yi öldürdü! Camdaki Kız 81. Bölümde neler oldu?

Önce Türkan'ın sonra da Nalan'ın hayatını mahveden Hayri, Laz Kızı'nı kandırmaya çalışınca hayatından oldu.

NALAN YASTA!

Hayri'den vazgeçemeyen Nalan, günlerdir ağzına lokma sürmeden cam kenarında Hayri'yi bekledi. Hayri'nin aldatma itirafında giydiği kıyafetleri de günlerdir üzerinden çıkarmayan Nalan, yas kıyafetlerini bırakmak istemedi.

NALAN'IN PSİKOLOJİSİNİ BOZAN HAYRİ, NALAN'I PSİKOLOĞA GÖTÜRDÜ

Hayri'nin ayrılmasını ve aldatılmayı kabullenemeyen Nalan, takıntılı bir insan haline dönüştü. Durumdan rahatsız olan Hayri, Billur'un da ısrarlarıyla psikologdan randevu aldı.

Seansa Hayri'nin de girmesi doktorun problemi anlamasına oldukça yardımcı oldu. Hayri'nin tavırlarından hoşlanmayan psikolog, Nalan'a da ilaç takviyesinde bulundu.

Camdaki Kız son bölümde yer yerinden oynadı Laz Kızı, Hayriyi öldürdü Camdaki Kız 81. Bölümde neler oldu

NALAN BİTKİSEL HAYATTA

Psikologdan döndüğünde Billur'u da evde gören Nalan, oldukça tepkisizdi. Billur müjdeli haberi verip Nalan'a teyze olduğunu söylediğinde bile Nalan, vermesi gereken tepkiyi veremedi.

SEDAT OLUP BİTENİ ÖĞRENİYOR

Akşam Muzo ile Billur, Nalan hakkında olup biteni konuşurken Sedat gizlice konuştuklarını duydu. Hayri'nin yaptığını sindiremeyen Sedat, Hayri'ye hak ettiği dersi verebilmek için adım atmaya başladı.

LAZ KIZI ESKİ HAYATINA VEDA EDİYOR

Hayri ile yeni ve namuslu hayatın hayali ile yaşayan Laz kızı, ufak bir bavula eşyalarını toplayıp Kerim'in evini terk etmeye hazırlandığı sırada Kerim eve geldi. Laz kızına hırsız muamelesi yapan Kerim, bavulunu ve çantasını tek tek inceledi. Her şeyden kurtulduğunu sanan Laz kızı, o anda Kerim'in son kez veda isteğini geri çeviremedi.

HAYRİ'NİN ARSIZLIKLARI BİTMİYOR

Nalan'ı merak eden Rafet, Nalan'ı ziyarete gitti. Nalan'ın ruh halini hiç beğenmeyen Rafet, her türlü konuda desteğini esirgemeyeceğini söyledi.

Rafet'in gitmesiyle Hayri, Nalan'ın yanına geldi. Nalan'dan kendisinin aramamasını isteyen Hayri, sonra işler yolunda giderse tekrar kendisini ziyarete geleceğini söyledi. Nalan'a veda konuşması yapan Hayri, kendisini affetmesini istedi.

HAYRİ YAŞ TAHTAYA BASTI

Hayri'nin boşandığını sandığı günün akşamı buluşmak isteyen Laz kızı, hem evi terk etmesini hem de Türkan'dan boşanmasını kutlamak için meyhanede buluşmak istedi. Hayri'yi beklerken avukat arkadaşından Hayri'nin iki yıl önce boşandığını öğrendi.

Kandırılmayı sindiremeyen Laz kızı, meyhaneden bıçağı kaptığı gibi yola düştü.

Hayri'yi almaya gelmiş gibi davranan Laz kızı, kapıya gelince kornaya basıp dışarı çıkmasını sağladı. Dışarı gelen Hayri, gereksiz açıklamalar yaparken Laz kızı soğuk kanlığını korudu. Hayri'ye tek bir laf etmeyen Laz kızı, Hayri'nin kalbine bıçağı sapladı.

Türkan'dan yardım isteyen Hayri, sesini duyuramadan yere yığıldı. Komşuların yardım çığlıklarıyla olup bitenin farkına varan Türkan, Hayri'yi kurtarmaları için komşularına yalvardı. Laz kızı ise arkasına bakmadan çekti gitti.

Camdaki Kız son bölümde yer yerinden oynadı Laz Kızı, Hayriyi öldürdü Camdaki Kız 81. Bölümde neler oldu

HAYRİ'NİN ÖLÜMÜ LAZ KIZI'NIN ELİNDEN OLDU

Hayri'nin hayatına girdiği an itibariyle sürekli bir yanlış yapmaması konusunda Hayri'yi uyaran ve sonuçlarına katlanması zorunda olduğunu söyleyen Laz Kızı, yalanı kabullenmedi. Hayri'nin kalbine sapladığı bıçakla Hayri'nin canını aldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Hayri'nin öldüğünü söyleyerek Türkan'a baş sağlığı diledi.

Laz Kızı ise en yakın karakola gidip teslim oldu.