Geri Dön
MagazinBinlerce seveni 10'uncu kez 'Serdar Ortaç' dedi

Binlerce seveni 10'uncu kez 'Serdar Ortaç' dedi

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde Serdar Ortaç, dün akşam sevenleriyle buluştu. 10'uncu kez muhteşem bir konsere imza atan popçu, eski ve yeni şarkılarını harmanlayarak oluşturduğu repertuvarını binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi.

Binlerce seveni 10'uncu kez 'Serdar Ortaç' dedi

28 yıldır sesi, yorumu, besteleri ve sayısız hit parçalarıyla gönüllere kazınan Serdar Ortaç, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde esti geçti! Konser alanı ünlü sanatçının hayranları ile bir kez daha hınca hınç doldu.

Binlerce seveni 10uncu kez Serdar Ortaç dedi

KURUÇEŞME'DE MÜZİK ŞÖLENİ

Konserine ‘Mesafe’ isimli şarkısıyla başlayan Türk pop müziğinin sevilen ismi, ilk dakikalarda coşkuyu doruklara taşıdı. 1994 yılında ilk çıkış parçası olan ‘Karabiberim’den bu yana müzik piyasasına kazandırdığı sevilen parçalarını seslendiren Ortaç, muhteşem bir müzik şölenine imza attı. ‘Canıma Minnet’, ‘Sor’, ‘ Ben Adam Olmam’ gibi hareketli parçalarıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşatan Ortaç, yeni single çalışması ‘İlaç’ı da sevenleri için seslendirdi.

Binlerce seveni 10uncu kez Serdar Ortaç dedi

EĞLENCEYE DOYURDU

‘Bilsem ki’, ‘Haber Gelmiyor Yardan’ gibi slow şarkılarıyla da romantizm rüzgarları estiren Serdar Ortaç, konserinde oyun havalarına da yer vererek dansa, müziğe, eğlenceye bir kez daha doyurdu. Popçu; bitmeyen enerjisi, esprili tavrı ve söylediği şarkılarla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde sevenlerine unutulmaz bir konser yaşattı.