Gazete Vatan Logo
MagazinBerdan Mardini iddialar hakkında ilk kez konuştu!

Berdan Mardini iddialar hakkında ilk kez konuştu!

Berdan Mardini'nin öz amcası, önceki gün yeğeni hakkında skandal iddialar ortaya attı. Şahin Karademir, yeğeni tarafından dolandırıldığını öne sürerek, Avcılar'daki evinin önünde 15 kişinin saldırısına uğradığını söyledi. Berdan Mardini, suçlandığı iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Berdan Mardini iddialar hakkında ilk kez konuştu!

Önce dolandırıldı, sonra da ailecek saldırıya uğradı. İddiasına göre o saldırının arkasında ünlü şarkıcı vardı. Şahin Karademir... Türkücü Berdan Mardini'nin amcası... İkilinin arası yaptıkları ticaretle açıldı. Amcası yeğeninden şikayetçi oldu.

"BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOR!"

Kanal D mikrofonlarına konuşan Şahin Karademir, "Beş yılda bitirdiğim projeyi ona verdim. Yeniden kurdum ama peşimi bırakmıyor. Öldürmek istiyor! Berdan Mardini Karademir'e nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım. Beni tehdit ediyor, 'Seni öldüreceğim' diyor. Toplam 2.5 milyon TL'lik gayrimenkulüm şu an onun elinde. Benim kapıma Berdan Mardini'den dolayı 6.5 milyon TL haciz geldi" ifadelerini kullandı.

15 KİŞİ SALDIRDI!

Bu şikayetten sonra Karademir Ailesi, Avcılar'da saldırıya uğradı. 15 kişinin saldırı düzenlediği o anlarda Berdan Mardini'in amcası Şahin Karademir, eşi Elvan Karademir ve kuzeni Erol Karademir yaralandı. Üçü de saldırganlardan ve Berdan Mardini'den şikayetçi oldu.

Elvan Karademir, "11 yaşındaki çocuğun önünde babasına defalarca vurdular" dedi. Erol Karademir ise "Kafama sopayla vura vura bana fırsat vermediler. Biri vuruyor, hemen ardından diğeri vuruyor" açıklamasını yaptı.

Haberin Devamı

AV BIÇAĞI, BALTA, DÖNER BIÇAĞI!

Saldırganlar geldikleri aracı bırakıp, koşarak olay yerinden uzaklaştı. Aracın içerisinde av bıçağı, balta ve döner bıçağı bulundu. Saldırganlar geri gelip aracı almayınca, polis aracı çekiciyle kaldırdı. Berdan Mardini ise amcasının kendisi hakkında olay yaratan iddiaları karşısında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

"İĞRENÇ BİR İFTİRA"

Amcası Şahin Karademir’i dövdürüldüğü ve dolandırıldığı iddialarıyla gündeme gelen Berdan Mardini, suçlandığı iddialar hakkında ilk kez konuştu. Kendisine yöneltilen suçlamaları kesin bir dille yalanlayan Berdan Mardini şöyle konuştu:

Bizde amca demek baba yarısı demektir ama kan bağı olmasıyla aile olunmuyor ne yazık ki! Aile sadakat ile olunur. Bir insanın adını lekelemek bu kadar kolay olmamalı. Benim kimsenin ekmeğinde gözümün olmadığını cümle alem bilir. Mardin’e gitseniz sadece köyüm değil. Bütün Mardin halkı bilir ki bu adam memleketinin kalkınması için için emek veriyor, bütün birikimini ortaya koyuyor der. Öte yandan dövdürdüğüm iddiaları iğrenç bir iftiradan öte hiçbir şey değil. Bu iftiraları adelet karşısında cezasız kalmayacağından gram şüphem yok ama Allah’ın huzuruna çıktıklarında ne diyecekler, ne yapacaklar onu merak ediyorum. Gerçeklerin er ya da geç gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır. Bunu tüm Türkiye er yada geç görecek.

Haberin Devamı