Yaşlılık Maaşı

Yaşlılık Maaşı

Son dakika yaşlılık maaşı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yaşlılık maaşı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yaşlılık maaşı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yaşlılık Maaşı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yaşlılık maaşı gelişmeleri de dahil olmak üzere 381 yaşlılık maaşı haberi bulunmuştur. Tüm yaşlılık maaşı haberleri aşağıda listelenmiştir.
65 yaş aylığı 2022 ne kadar oldu, yaşlılık maaşı kaç lira olacak? Yeni asgari ücret zammıyla 65 yaş aylığı temmuz zammı 2022!
65 yaş aylığı 2022 ne kadar oldu, yaşlılık maaşı kaç lira olacak? Yeni asgari ücret zammıyla 65 yaş aylığı temmuz zammı 2022!65 yaş aylığı ne kadar oldu 2022? Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücret temmuz zammını açıkladı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu kararı ile 65 yaş aylığının da değişip değişmediği merak ediliyor. İşte 65 yaş aylığı temmuz zammı 2022 hakkında merak edilenler…
2.07.2022Ekonomi
Asgari Ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret nasıl belirlenecek? Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nda taraflar ne dedi?
Asgari Ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret nasıl belirlenecek? Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nda taraflar ne dedi? Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı. İşveren kesimini temsil eden TİSK Genel Başkanı Burak Akyol, işçi kesimini temsil eden Türk İş Başkanı Ergün Atalay ve hükümet tarafını temsil eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin biraraya geldi. Asgari ücrete ara zammın belirlenmesi için toplanan komisyon ilk toplantı öncesi önemli mesajlar verdi. Bakan Bilgin, asgari ücret ile ilgili son kararın verileceği günü açıkladı. Peki, Asgari Ücret ne zaman açıklanacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nda taraflar ne dedi? Asgari ücret yarın mı açıklanacak? İşte detaylar…
Asgari ücret artışı neleri değiştirecek? Hangi maaşlar etkilenecek? Yaşlılık maaşı, engelli aylığı ve işsizlik maaşı değişecek mi?
Asgari ücret artışı neleri değiştirecek? Hangi maaşlar etkilenecek? Yaşlılık maaşı, engelli aylığı ve işsizlik maaşı değişecek mi? Enflasyon ve gıdada olan yüksek artış nedeniyle 2022 yılının ikinci yarısı için asgari ücrete yapılacak artış için Asgari Ücret Komisyonu toplandı. Toplantı öncesi işveren kesimini temsil eden TİSK, işçi tarafını temsil eden Türk-İş’ten atışa dair önemli mesajlar geldi. Asgari ücrette mutabakat sağlanması konusunda her iki taraftan da olumlu beklentiler var. Toplantı için bir araya gelen işçi, işveren ve hükümet tarafından zam oranı belirlenecek ve sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zam oranını açıklayacak. Asgari ücret artışı pek çok kesimde maaşları da değiştirecek. Yaşlılık maaşı, engelli aylığı ve işsizlik maaşı alanların maaşları artacak staj ücretleri ve GSS primi de zamdan ekilenecek. Peki, Asgari ücret artışı neleri değiştirecek? Yaşlılık maaşı, engelli aylığı ve işsizlik maaşı değişecek mi? Asgari ücret ne zaman açıklanır, bugün açıklanır mı? İşte Asgari ücret artışını etkileyen kesimler ve primler…
29.06.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?
Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Kabin toplantısı sonrası Yaşlı ve engelli maaşlarıyla ilgili de müjde verildi. Peki, Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?
27.06.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı ne kadar oldu, 65 yaş aylığı -yaşlılık maaşı- bayramdan önce verilecek mi 2022? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022?
Yaşlılık maaşı ne kadar oldu, 65 yaş aylığı -yaşlılık maaşı- bayramdan önce verilecek mi 2022? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022?Yaşlılık maaşı bayramdan önce verilecek mi? sorusu yanıt buldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ramazan Bayramı nedeniyle Mayıs ayı yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını bugün hesaplara yatırılacağını açıkladı.
29.04.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022, 65 yaş aylığı bayramdan önce verilecek mi 2022?
Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022, 65 yaş aylığı bayramdan önce verilecek mi 2022?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. 17.00'de başlayan toplantı sona erdi. Toplantının ana gündem maddesini Ramazan Bayram tatilinin süresi olurken, yaşlılık maaşına yönelik de açıklama geldi. Peki, Yaşlılık maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022? yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022?
25.04.2022Gündem
Yaşlılık maaşı bayramdan önce yatacak mı? 65 yaş maaşı ne zaman hesaba yatar?
Yaşlılık maaşı bayramdan önce yatacak mı? 65 yaş maaşı ne zaman hesaba yatar? Ramazan Bayramı’na kısa süre kaldı. Ramazan ayının sonuna yaklaşılırken bayram hazırlıkları da sürüyor. Emekli, engelli, işsizlik ve yaşlılık aylığı alanlar bayram yaklaşırken, maaşların ne zama yatırılacağını araştırıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından emekli bayram ikramiyelerinin yatırılacağı tarih açıklanırken maaşların yatırılıp yatırılmayacağı da sıklıkla araştırılan konular arasında geliyor. Peki, Yaşlılık maaşı bayramdan önce yatacak mı? 65 yaş maaşı ne zaman hesaba yatar? Bayramda yaşlılık maaşı verilecek mi? İşte detaylar…
25.04.2022Ekonomi
Zam gelecek! Yüz binlerce kişi alacak, 1.412 lira...
Zam gelecek! Yüz binlerce kişi alacak, 1.412 lira...Asgari ücrete zam yapılıp yapılmayacağı gündemdeki yerini korurken yüz binlerce kişiyi ilgilendiren zam haberi geldi. Rakamlar netleşmeye başladı. Yaşlılık aylığı olarak da bilinen 65 yaş aylığı,65 yaş ve üzerindeki vatandaşlara bağlanıyor. Sosyal yardım niteliğindeki bu aylık ödemeden faydalanabilmek için birtakım şartları yerine getirmek gerekiyor. Bununla birlikte başvuru esnasında da ibraz edilmesi gereken belgeler bulunuyor. Milyonlarca emekli, memurla birlikte 65 yaş aylığı alan 836 bin 800 vatandaş da çifte bayram yaşayacak. Sosyal Güvenlik Kurumu 2 Mayıs'ta kutlanacak Ramazan Bayramı ikramiyesi için hazırlıklarını yapıyor. Sosyal güvencesi olmayan ve aylık bağlanacak kişinin kendisi ve eşi dikkate alınarak kişi başına düşen aylık geliri net asgari ücretin üçte birinden (bu yıl için 1.418 TL) az olan 65 yaş üstü vatandaşlara yaşlı aylığı bağlanıyor. Peki kimler 65 yaş aylığı alabilir? Yaşlılık aylığı başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar...
12.04.2022Ekonomi
SGK'dan toplu para ödemesi! Başvuran alıyor, emekli olmayan, çalışmayan ve...
SGK'dan toplu para ödemesi! Başvuran alıyor, emekli olmayan, çalışmayan ve...Paralar iade ediliyor. SGK'ya başvuranlar alıyor. Emekli olmayan vatandaşlar yararlanıyor. Pek çok kişi iş hayatına başlarken emeklilik hayali kuruyor. Ancak bazı durumlarda bu hayaller yarım kalabiliyor. Hayat şartları, sağlık durumu, kişisel sebepler nedeni ile çalışma süresini tamamlamadığı için emekli olamayan kişi bulunuyor. Emeklilik yaşını tamamlayan ancak yeterli primi olmayanlar için iade hakkı bulunuyor. Belirli bir süre prim ödenmesine rağmen ödenen primler emeklilik için yeterli değilse bu primlerin SGK'dan iadesi talep edilebiliyor. Sosyal Güvenlik Kurumu iade taleplerinin ardından gerekli incelemeyi yaparak vatandaşlara ödenen prim ücretlerini iade ediyor.
30.03.2022Uzmana Sor
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?Yaşlılık maaşı ne kadar 2022, zam mı geldi? 65 yaş aylığı olarak da bilinen yaşlılık maaşı, asgari ücret zammı ve mamur maaş katsayısına yapılan zam sonrası merak edilmeye başlandı. Peki, 2022  65 yaş aylığı ne kadar oldu? İşte yaşlılık maaşı 2022 hakkındaki detaylar…
29.01.2022Ekonomi
Zam geldi! Şartlar değişti, kapsam genişledi, başvuru yapan alıyor, yüz binler yararlanıyor
Zam geldi! Şartlar değişti, kapsam genişledi, başvuru yapan alıyor, yüz binler yararlanıyorYeni yıl ile birlikte başta asgari ücret, memur ve emekli maaşları olmak üzere vatandaşların büyük kısmını kapsayan pek çok ödeme kaleminde önemli artışlar oldu. Yeni maaşlar ocak ayında hesaplara yatırılmaya başlıyor. Yüz binlerce kişinin yararlandığı ödemelerde şartlar değişti, kapsam genişledi ve ödeme miktarı arttı. Devlet ihtiyaç sahibi vatandaşa ekonomik olarak destek oluyor. 2022'de destek ödemeleri de arttı. 65 yaş aylığı olarak bilinen yaşlılık maaşı ne kadar oldu sorusu yeni maaşların netleşmesinin ardından pek çok kişinin araştırdığı konular arasında yer alıyor. 65 yaş aylığının yeni yıl tutarı belli oldu. Öte yandan asgari ücrete yapılan yüksek zam oranı ile birlikte 65 yaş aylığı alan kişi sayısı da bu yıl artacak.
65 yaş aylığı ne kadar oldu 2022? Yaşlılık aylığı 1000 TL oldu mu, 65 yaş aylığı 2022 zammı!
65 yaş aylığı ne kadar oldu 2022? Yaşlılık aylığı 1000 TL oldu mu, 65 yaş aylığı 2022 zammı!Yaşlılık aylığı ne kadar oldu 2022, 65 yaş maaşı 1000 TL oldu mı? TÜİK aralık ayı enflasyon rakamlarını açıklayınca gözler 65 yaş aylığına da çevrildi. 65 yaş aylığı enflasyon oranlarından değil 2022 asgari ücret tutarının belirlenmesiyle netlik kazanıyor. Peki, 2022 65 yaş aylığı ne kadar oldu? İşte yaşlılık maaşı 2022…
4.01.2022Ekonomi
Evde bakım maaşı yatan iller 15 Aralık 2021 listesi belli mi? Hangi illere yattı, 15 Aralık evde bakım parası yatan iller listesi…
Evde bakım maaşı yatan iller 15 Aralık 2021 listesi belli mi? Hangi illere yattı, 15 Aralık evde bakım parası yatan iller listesi…15 Aralık evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? sorusuna yanıt aranıyor. Evde bakım maaşı yatan iller 15 Aralık 2021 listesi sorgulanıyor. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar aralık ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, Evde bakım maaşı yatan iller 15 Aralık 2021 listesi belli mi?
15.12.2021Ekonomi
14 Aralık evde bakım maaşı yatan iller listesi açıklandı mı? Evde bakım maaşı ne kadar, güncel evde bakım parası yatan iller 14 Aralık 2021 listesi belli mi?
14 Aralık evde bakım maaşı yatan iller listesi açıklandı mı? Evde bakım maaşı ne kadar, güncel evde bakım parası yatan iller 14 Aralık 2021 listesi belli mi?14 Aralık evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? Evde bakım maaşı yatan iller 14 Aralık 2021 listesi sorgulanıyor. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar aralık ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 14 Aralık 2021 evde bakım maaşı yatan iller güncel liste açıklandı mı? Evde bakım parası yattı mı 14 Aralık? İşte evde bakım parası sorgulama…
14.12.2021Ekonomi
13 Aralık evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? Evde bakım maaşı ne kadar, güncel evde bakım parası yatan iller 13 Aralık 2021 listesi belli mi?
13 Aralık evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? Evde bakım maaşı ne kadar, güncel evde bakım parası yatan iller 13 Aralık 2021 listesi belli mi?Evde bakım maaşı yatan iller 13 Aralık 2021 listesi sorgulanıyor. 13 Aralık evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? sorusuna yanıt aranıyor. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar aralık ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 13 Aralık 2021 evde bakım maaşı yatan iller güncel liste açıklandı mı? Evde bakım parası yattı mı 13 Aralık? İşte evde bakım parası sorgulama…
13.12.2021Ekonomi
10 Aralık 2021 evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? Evde bakım maaşı sorgulama: Evde bakım maaşı yatan iller 10 Aralık listesi belli mi?
10 Aralık 2021 evde bakım maaşı yatan iller açıklandı mı? Evde bakım maaşı sorgulama: Evde bakım maaşı yatan iller 10 Aralık listesi belli mi?Evde bakım parası yatan iller listesi sorgulanıyor. 10 Aralık 2021 evde bakım parası yattı mı? sorusuna yanıt aranıyor. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar aralık ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 10 Aralık 2021 evde bakım parası yatan iller güncel liste açıklandı mı? Evde bakım parası yattı mı 10 Aralık? İşte evde bakım parası sorgulama…
10.12.2021Ekonomi
6 Aralık evde bakım maaşı yatan iller belli oldu mu? Evde bakım parası yattı mı, yatan iller Aralık 2021 güncel listesi sorgulanıyor!
6 Aralık evde bakım maaşı yatan iller belli oldu mu? Evde bakım parası yattı mı, yatan iller Aralık 2021 güncel listesi sorgulanıyor!6 Aralık evde bakım maaşı yatan iller sorgulaması başladı. Evde bakım parası yattı mı, sorusuna yanıt aranıyor. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar aralık ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 6 Aralı evde bakım maaşı yatan iller belli mi? Evde bakım parası yatan iller güncel 2021 listesi açıklandı mı?
6.12.2021Gündem
15 Kasım evde bakım maaşı yatan iller belli mi, evde bakım parası hangi illere yattı? Güncel evde bakım parası yatan iller listesi!
15 Kasım evde bakım maaşı yatan iller belli mi, evde bakım parası hangi illere yattı? Güncel evde bakım parası yatan iller listesi!15 Kasım evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar kasım ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 15 Kasım evde bakım parası yattı mı? 15 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 güncel listesi belli oldu mu?
15.11.2021Gündem
12 Kasım evde bakım maaşı yatan iller listesi belli mi? Güncel evde bakım parası yatan iller listelendi mi, 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?
12 Kasım evde bakım maaşı yatan iller listesi belli mi? Güncel evde bakım parası yatan iller listelendi mi, 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar kasım ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 11 Kasım evde bakım parası yattı mı? 12 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 güncel listesi belli oldu mu?
12.11.2021Gündem
11 Kasım evde bakım maaşı yatan iller listesi belli mi? Güncel evde bakım parası yatan iller listelendi mi, 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?
11 Kasım evde bakım maaşı yatan iller listesi belli mi? Güncel evde bakım parası yatan iller listelendi mi, 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar kasım ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 11 Kasım evde bakım parası yattı mı? 11 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 güncel listesi belli oldu mu?
11.11.2021Gündem
8 Kasım evde bakım maaşı yatan iller güncel liste açıklandı mı? 2021 evde bakım maaşı ne kadar, kasım ayı evde bakım parası yatan iller…
8 Kasım evde bakım maaşı yatan iller güncel liste açıklandı mı? 2021 evde bakım maaşı ne kadar, kasım ayı evde bakım parası yatan iller…Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ağustos ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 8 Kasım evde bakım parası yattı mı? 8 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 listesi belli oldu mu?
8.11.2021Gündem
6 Kasım 2021 evde bakım maaşı yatan iller güncel liste belli mi? 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?
6 Kasım 2021 evde bakım maaşı yatan iller güncel liste belli mi? 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ağustos ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 6 Kasım evde bakım parası yattı mı? 6 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 listesi belli oldu mu?
6.11.2021Gündem
1 Kasım ayı evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 listesi belli mi? Evde bakım maaşı ne kadar?
1 Kasım ayı evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 listesi belli mi? Evde bakım maaşı ne kadar?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ağustos ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 1 Kasım evde bakım parası yattı mı? 1 Kasım evde bakım maaşı yatan iller 2021 listesi…
1.11.2021Gündem
18 Ekim evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 listesi! Evde bakım maaşı ne kadar, kaç ile yattı?
18 Ekim evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 listesi! Evde bakım maaşı ne kadar, kaç ile yattı?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ağustos ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 18 Ekim evde bakım parası yattı mı, kaç ile yattı? 18 Ekim evde bakım maaşı yatan iller 2021 listesi…
18.10.2021Gündem
16 Ekim evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 liste belli mi? Evde bakım maaşı ne kadar?
16 Ekim evde bakım maaşı yatan iller güncel 2021 liste belli mi? Evde bakım maaşı ne kadar?Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ağustos ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. 16 Ekim evde bakım parası yattı mı? 16 Ekim evde bakım maaşı yatan iller 2021 listesi belli oldu mu?
16.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yaşlılık Maaşı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yaşlılık maaşı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.