Yasemin Şefkatli

Yasemin Şefkatli

Son dakika Yasemin Şefkatli haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Yasemin Şefkatli ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Yasemin Şefkatli haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yasemin Şefkatli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yasemin şefkatli gelişmeleri de dahil olmak üzere 122 yasemin şefkatli haberi bulunmuştur. Tüm yasemin şefkatli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yasemin Şefkatli'den yeni poz geldi!
Yasemin Şefkatli'den yeni poz geldi!İkiz bebek bekleyen İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli, karnı burnunda pozlarını paylaştı. Çiftin ikiz çocuklarına babalarının isimlerini vereceği öğrenilmişti.
26.11.2023Magazin
İkizlerin isimleri belli olmuştu! Yasemin Şefkatli’den yeni açıklama
İkizlerin isimleri belli olmuştu! Yasemin Şefkatli’den yeni açıklamaİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses'le 2021 yılında dünyaevine giren Yasemin Şefkatli, ikizlerini kucaklarına alacakları günü bekliyor. İkili en son ikiz çocuklarına babalarının isimlerini vereceklerini açıklamıştı. İstinyePark'ta görüntülenen Şefkatli, çocukların isimleri hakkında yeni bir açıklama yaptı.
24.11.2023Magazin
Şaşırtmadı! İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin ikizlerinin isimleri belli oldu!
Şaşırtmadı! İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin ikizlerinin isimleri belli oldu!İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. 6 aylık hamile olan Şefkatli, eşi ile birlikte çocukların isimlerine karar verdi.
20.11.2023Magazin
İkiz bebek bekliyorlar! Yasemin Şefkatli: İsimleri İdo koydu
İkiz bebek bekliyorlar! Yasemin Şefkatli: İsimleri İdo koyduİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, şimdilerde ikiz bebek heyecanı yaşıyor. 6 aylık hamile olan Şefkatli; hamilelik süreci, doğum hazırlıkları ve ikizlerin ismi konusunda basın mensuplarına açıklama yaptı.
16.11.2023Magazin
İkiz bebek bekliyorlardı: İdo Tatlıses cinsiyetlerini duyurdu
İkiz bebek bekliyorlardı: İdo Tatlıses cinsiyetlerini duyurduUsta sanatçı İbrahim Tatlıses'in şarkıcı oğlu İdo Tatlıses, iki yıl önce sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'den geçtiğimiz günlerde müjdeli haber gelmişti. İdo Tatlıses ikiz bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesabından duyurdu.
30.08.2023Magazin
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebek sevinci: İkizlerle birlikte ilk fotoğraf!
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebek sevinci: İkizlerle birlikte ilk fotoğraf!İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses hayatını Yasemin Şefkatli ile birleştirmişti. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses gelini Yasemin'in ikiz bebeklere hamile olduğunu duyurdu. Genç çiftten ilk fotoğraf geldi.
27.08.2023Magazin
Hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu: "Kayınbabam İbrahim Tatlıses, bizden erken davrandı"
Hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu: "Kayınbabam İbrahim Tatlıses, bizden erken davrandı"Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in şarkıcı oğlu İdo Tatlıses, iki yıl önce sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'den geçtiğimiz günlerde müjdeli haber gelmişti.
10.08.2023Magazin
İkiz bebek bekleyen Yasemin Şefkatli'den şezlong pozu!
İkiz bebek bekleyen Yasemin Şefkatli'den şezlong pozu!Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in şarkıcı oğlu İdo Tatlıses, iki yıl önce sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'den geçtiğimiz günlerde müjdeli haber gelmişti. Şefkatli'nin hamile olduğu, çiftin bebek beklediği öğrenilmişti.Şefkatli'den son olarak şezlong pozu geldi.
30.07.2023Magazin
İbrahim Tatlıses'ten müjdeli haber: Yasemin Şefkatli ikiz bebek bekliyor!
İbrahim Tatlıses'ten müjdeli haber: Yasemin Şefkatli ikiz bebek bekliyor!Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in şarkıcı oğlu İdo Tatlıses, iki yıl önce sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'den geçtiğimiz günlerde müjdeli haber gelmişti. Şefkatli'nin hamile olduğu, çiftin bebek beklediği öğrenilmişti. 10'uncu kez dede olmaya hazırlanan İbrahim Tatlıses ise bugün konuyla ilgili yeni bir müjde verdi
30.07.2023Magazin
İbrahim Tatlıses'e 10'uncu torun geliyor! Yasemin Şefkatli hamile
İbrahim Tatlıses'e 10'uncu torun geliyor! Yasemin Şefkatli hamileİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, 2021 yılında sevgilisi Yasemin Şefkatli ile evlenmişti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Tatlıses'ten müjdeli haber geldi. Çift, ilk bebeklerini bekliyor. Yasemin Şefkatli Tatlıses, 2.5 aylık hamile.
19.07.2023Magazin
Yasemin Şefkatli hamile mi? 'Gizli bebek'
Yasemin Şefkatli hamile mi? 'Gizli bebek'İdo Tatlıses'in annesi Derya Tuna, geçtiğimiz gün yakın arkadaşıyla alışveriş merkezinde görüntülendi. Tuna, son zamanlarda gelini Yasemin Şefkatli'nin çıkan hamilelik haberleriyle ilgili de konuştu.
16.03.2023Magazin
İdo Tatlıses aşka geldi! Yasemin Şefkatli kayıtsız kalmadı
İdo Tatlıses aşka geldi! Yasemin Şefkatli kayıtsız kalmadıGeçen salı 31 yaşına giren Yasemin Şefkatli'ye eşi İdo Tatlıses bir sürpriz organize etti. İdo Tatlıses partiden sonra fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı ve Yasemin Şefkatlİ'den de yorum gecikmedi.
26.01.2023Magazin
Derya Tuna, İbrahim Tatlıses'i öperek yolcu etti!
Derya Tuna, İbrahim Tatlıses'i öperek yolcu etti!Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Derya Tuna, oğlu İdo Tatlıses, gelini Yasemin Şefkatli ve dünürü Sinan Şefkatli ile kahvaltıda bir araya geldi. Aile kahvaltı sonrası objektife birlikte mutluluk pozu verdi.
22.01.2023Magazin
Yasemin Şefkatli derin yırtmacıyla dikkat çekti!
Yasemin Şefkatli derin yırtmacıyla dikkat çekti!İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli 90'lar tarzıyla beğeni topladı. Tutumlu biri olduğunu açıklamasıyla gündeme gelen Şefkatli'nin derin yırtmaçlı pozunu gören kaynanası Derya Tuna, gelinine beğeni ve kalp yağdırdı.
8.12.2022Magazin
Yasemin Şefkatli: Marka takıntım yok tutumlu biriyim
Yasemin Şefkatli: Marka takıntım yok tutumlu biriyimGeçtiğimiz sene İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile hayatını birleştiren Yasemin Şefkatli, marka takıntısının olmadığını ve tutumlu biri olduğunu açıkladı.
7.12.2022Magazin
Dilan Çıtak Tatlıses: Babam kendisine yakışanı yaptı
Dilan Çıtak Tatlıses: Babam kendisine yakışanı yaptıGeçtiğimiz ay Levent Dörter ile dünyaevine giren Dilan Çıtak Tatlıses Nişantaşı'nda görüntülendi. Dilan Çıtak Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses düğünde kızına altın kemer takmıştı. Çıtak'tan bu konuyla ilgili açıklama geldi.
2.11.2022Magazin
İdo Tatlıses'i görenler inanamadı! "Yasemin nasıl kabul etti?"
İdo Tatlıses'i görenler inanamadı! "Yasemin nasıl kabul etti?"Bir süre küs olduğu kardeşi Dilan Çıtak'ın düğünde eşi Yasemin Şefkatli ile yer alan İdo Tatlıses yeni saç stiliyle gündem oldu. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'i görenler "Yasemin nasıl kabul etti?" yorumlarında bulundu.
16.10.2022Magazin
İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses küslüğü bitti!
İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses küslüğü bitti!Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ayak tarak kemiklerinde kırıklar olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses tedavisinin hemen ardından Yalıkavak’ta sahne aldı. Tatlıses, tekerlekli sandalyeye oturarak hayranlarına şarkı söyledi. Ünlü türkücüye çocukları Dilan Çıtak Tatlıses ve İdo Tatlıses eşlik etti. Uzun zamandır küs olan kardeşler babalarının hatırına barıştı.
26.08.2022Magazin
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli'den mini elbiseli paylaşım: 'Fıstık gibisin'
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli'den mini elbiseli paylaşım: 'Fıstık gibisin'İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile evlenen Yasemin Şefkatli, güzelliğiyle magazin gündeminden düşmüyor. Paylaşımları ile Instagram fenomeni haline gelen Yasemin Şefkatli, son pozuyla takipçilerini bir kez daha kendisine hayran bıraktı.
20.08.2022Magazin
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses paylaşımı
Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses paylaşımı'İmparator' lakaplı şarkıcı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz yıl Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz haftalarda birlikte tekne tatiline çıkan ünlü çiftten yeni bir poz geldi. Şefkatli, eşi Tatlıses ile fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
2.08.2022Magazin
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin teknede romantik anları
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin teknede romantik anlarıGeçtiğimiz yıl evlenen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, Ege koylarına demir attı. Tekne turuna çıkan çift, tatillerinden kesitleri takipçileriyle paylaştılar.
25.07.2022Magazin
Yasemin Şefkatli tekne paylaşımıyla olay oldu! İdo Tatlıses'ten yorum gecikmedi...
Yasemin Şefkatli tekne paylaşımıyla olay oldu! İdo Tatlıses'ten yorum gecikmedi...2021'de nikah masasına oturan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli tatil sezonunu açtı. Tekne'de tatil yapan ünlü çiftten Yasemin Şefkatli sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.
19.07.2022Magazin
İdo Tatlıses'ten nostaljik paylaşım! 'İyi ki doğdun annem'
İdo Tatlıses'ten nostaljik paylaşım! 'İyi ki doğdun annem'Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses, 1983'te aşk yaşamaya başlamış, 18 yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırmıştı. İkilinin şarkıcı oğlu İdo Tatlıses, annesinin yeni yaşını sosyal medyada yayınladığı karelerle kutladı.
18.07.2022Magazin
İdo Tatlıses: Annem torun diye sayıklıyor
İdo Tatlıses: Annem torun diye sayıklıyorÜnlü türkücü İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, önceki gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Arkadaşlarıyla öğle yemeğine gelen 30 yaşındaki şarkıcı, kısa bir alışveriş turu yapmayı da ihmal etmedi.
6.06.2022Magazin
Derya Tuna'dan şaşırtan çapkınlık açıklaması! 'Erkeklerin suçu yok'
Derya Tuna'dan şaşırtan çapkınlık açıklaması! 'Erkeklerin suçu yok'İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, samimi açıklamalarda bulundu. 27 yıl boyunca Tatlıses ile hayat arkadaşlığı yapan Tuna, yakında evlenebileceği yönünde espri yaptı. Özel hayatı ve Tatlıses'in sağlık durumuna dair dikkat çeken açıklamalarda bulunan Tuna, 'çapkınlık' yanıtıyla sosyal medyada tepkilerin odağında yer aldı.
18.05.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Yasemin Şefkatli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yasemin şefkatli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.