Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı

Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı

Son dakika yalı çapkını yeni bölüm fragmanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yalı çapkını yeni bölüm fragmanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yalı çapkını yeni bölüm fragmanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yalı çapkını yeni bölüm fragmanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 35 yalı çapkını yeni bölüm fragmanı haberi bulunmuştur. Tüm yalı çapkını yeni bölüm fragmanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldi
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldiYalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit kendi işini kurmak isteyince Halis Ağa cevabını verdi: "Bu evde yaşamıyorsan hak yok" Buna karşılık Ferit, Kazım ve Hattuç dahil herkesi yalıya taşımaya karar verdi.
25.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!Yalı Çapkını 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit yalıyı terk etti. Halis Ağa, "Kaya'ya yaptıklarının affı yok, Ferit yaptıklarının bedelini ödeyecek" diye haykırdı. "Benim senden tek bir istediğim var, kardeşimi ve kocasını rahat bırakman" diyen Suna ve Kaya arasında yeni bir aşk kapıda. İşte Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı...
23.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 36. bölüm fragmanı (Sezon finali): Ferit Tarık'ı vuruyor!
Yalı Çapkını 36. bölüm fragmanı (Sezon finali): Ferit Tarık'ı vuruyor!Yalı Çapkını 36 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramzan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran ve Ferit Antep'e dönüyor. Abidin'in de artık kendisinden vazgeçtiği Ferit babası Orhan'a resti havaalanında çekti. "Sen daha oğlunu tanımamışsın, ben Seyran'dan ayrılmayacağım" diyen Ferit'i dedesi Halis Ağa hapsediyor. Ancak Yalı Çapkını sezon finalinde Ferit, Tarık'ı vuruyor.
5.06.2023Televizyon
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!Yalı Çapkını 35 bölüm 2 fragman yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kazım Seyran'ı Tarık'a vererek nikah için yeşil ışığı yaktı. Seyran artık Tarık'ın müstakbel eşi. Esme'nin Kazım'ı dövdüğü sahne izleyicinin tepkisini dindirmek için olsa da Pelin'in intiharı tüm şüpheleri doğru çıkardı.
1.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!Yalı Çapkını 35 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Tarık, "Namus meselesi başka mesele! Babası olarak temizlemek senin boynunun borcu" diyerek silahı Kazım'a uzattı. Öte yandan Halis Ağa'nın kırmızı boncukları dağıtmasıyla Hattuç Hala'nın ölümü neredeyse kesinleşti.
31.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!Yalı Çapkını 34 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat'ın cenazesinde Ferit ve Tarık kapışıyor. Halis Ağa Seyran'ı yalıda görünce, "Hala bu kızın yanındasın, yazıklar olsun sana" diyerek rest çekmeye devam etti. Ferit, abisinin mezarı başındayken eline bir not geldi: "Senin de sayılı günün kaldı"
25.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!Yalı Çapkını 33 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit Seyran'ı iki kez öpüyor. Halis Ağa Orhan'a, "Oğlunun mezarına toprak atarken mi öğrenceksin babalığı" diyerek Fuat'ın ölümünün işaretini verdi. Tarık ise takipte... "Ferit'le Seyran sağolsun gerisine iş kazası" diyerek dizide bir kişinin vedasını doğruladı.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!Yalı Çapkını 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat vuruldu. Saffet Ağa, Korhan Ailesini eve hapsederek Halis Ağa'ya, "Ben buraya gelinlerimi almaya geldim. Onların alana kadar bu evden kimse çıkmayacak" dedi. Seyran, Ferit, Abidin ve Suna'nın düğünden kaçması sonrası Pelin ve Zerrin adeta çılgına döndü.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit garson kılığına girip Suna'nın düğününe sızdı. Halis Ağa'nın, "Kadın peşinden gidemezsin, sakın sözümden çıkma çocuk" tehdidine Orhan karşı çıktı. Ferit ilk kez Orhan'a "Teşekkür ederim babam olduğun için" dedi.
15.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Saffet ve Suna düğününü basan Ferit'le Abidin bekleneni intikamı alıyor. Halis Ağa'nın, "Seyran iyi olsa ne fark eder, bundan sonrası yok" diyerek boşanmanın işaretini son kez verdi.
11.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm fragmanı: Boşanma yok! Halis Ferit'i odaya kapattı, kilidi Hattuç Hala açıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm fragmanı: Boşanma yok! Halis Ferit'i odaya kapattı, kilidi Hattuç Hala açıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran duruşma esnasında bayıldı. Ferit'in kucağında "Yardım edin, ambulans çağırın" çığlığı yer aldı. Tarık'ın el sallayarak yolladığı Ferit'i Halis Ağa eve kapattı.
9.05.2023Televizyon
Seyran bayıldı, Hattuç fenalaştı! Yalı Çapkını dizisinde boşanma mahkemesinin sonucu ifşa oldu!
Seyran bayıldı, Hattuç fenalaştı! Yalı Çapkını dizisinde boşanma mahkemesinin sonucu ifşa oldu!Yalı Çapkını dizisinde mahkeme kararı belli oluyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezer'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde Seyran ve Ferit'in boşanma duruşmasında ipler kopuyor. Haftalardır merak edilen boşanma duruşmasında Seyran bayılıyor. Ferit'in boşanmayı kabul ettiği anlardan sonra meydana gelen bayılma sonrasında Hattuç hala da fenalaştı.
8.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 31. bölüm fragmanı: Seyran ve Ferit boşanmıyor! Duruşma salonu çıkışında sürpriz var!
Yalı Çapkını 31. bölüm fragmanı: Seyran ve Ferit boşanmıyor! Duruşma salonu çıkışında sürpriz var!Yalı Çapkını 31 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit ve Seyran duruşma salonuna giriyor. Parmağında Seyran'ın yüzüğü olan Ferit, salona girmeden önce Halis Ağa'dan talimatı aldı. "Sakın benim adımı, kararımı lekeleyecek bir şey yapmayasın içeride, bunun geri dönüşü olmaz" diyen Halis Ağa, duruşma sonunda büyük şok yaşıyor.
4.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 31. bölüm 2. fragmanı: Seyran gelinliği giydi, Ferit'e tokatı attı! Hamilelik sürprizi geliyor!
Yalı Çapkını 31. bölüm 2. fragmanı: Seyran gelinliği giydi, Ferit'e tokatı attı! Hamilelik sürprizi geliyor!Yalı Çapkını 31 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında evli Seyran gelinliği giydi. Ferit'in Pelin'le evleneceğini duyan Seyran, tenis sahnesind Ferit'e tokatı bastı. Öte yandan İfakat, "bu teklifi sana olan aşkında değil, Seyran'a olan nefretinden yaptı. Dua et evlenene kadar bu öfkeyi diri tutalım" diyerek tüm oyunu ifşa etti.
3.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı: Tarık'ın Ferit hamlesi Seyran'ı yıkıyor!
Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı: Tarık'ın Ferit hamlesi Seyran'ı yıkıyor!Yalı Çapkını 30 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerine Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Tarık'ın Ferit'in gecelere aktığı görüntüleri Seyran'a izletmesi yeni bir hamle oldu. "Çıkan haberlerden sonra sizin boşanmanız daha kolay olur" diyerek magazin haberini Seyran'a gösteren Tarık, Ferit'ten sıkı bir yumruk yiyor. Halis Ağa ise Seyran'ı, "Defol git şimdi hakettiğin insanlarla hakettiğin gibi yaşa" diyerek evden kovdu.
28.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 29. bölüm 3. fragmanı: Seyran'ı Tarık'a verdiler, Suna'yı Saffet'e! Halis Ağa'nın oyunu başlıyor...
Yalı Çapkını 29. bölüm 3. fragmanı: Seyran'ı Tarık'a verdiler, Suna'yı Saffet'e! Halis Ağa'nın oyunu başlıyor...Yalı Çapkını 29 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Suna Ferit'e kötü haberi verdi. "Babamla Saffet ağa anlaştılar, senden boşandıktan sonra Seyran'ı Tarık'la evlendirecekler" diyen Suna, Abidin'le de kesin olarak ayrıldı.
20.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 29. bölüm 2. fragmanı: Ferit Tarık'a, Halis Ağa Kazım'a tokatı bastı!
Yalı Çapkını 29. bölüm 2. fragmanı: Ferit Tarık'a, Halis Ağa Kazım'a tokatı bastı!Yalı Çapkını 29 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Seyran'ı kurtarmak için Tarık'a meydan okudu. Halis Ağa'nın Kazım'ı tokatlayarak, "Soyadımızı kızınıza verdik. Ancak ailemize girdiğinizden bu yana hayrınızı görmedik. Aç köpekler daha soyadı değişmeden onu satmaya kalktınız" dedi.
19.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 29. bölüm fragmanı: Halis ve Saffet ağa savaşında Tarık ve Seyran evleniyor!
Yalı Çapkını 29. bölüm fragmanı: Halis ve Saffet ağa savaşında Tarık ve Seyran evleniyor!Yalı Çapkını 29 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa ve Saffet Ağa savaşı başlıyor. Büyüklerin savaşında kazanan kim olacak merak ediliyor. Ferit ise dedesi Halis Ağa'ya, "O dedeleri olacak adam daha biz boşanmadan büyük torununa Seyran’ı istemiş" diyerek bombayı patlattı.
16.04.2023 Televizyon
Yalı Çapkını 28. bölüm 2. fragmanı: Abidin Suna'ya evlenme teklifi etti, Pelin'den Ferit'e nasihat geldi!
Yalı Çapkını 28. bölüm 2. fragmanı: Abidin Suna'ya evlenme teklifi etti, Pelin'den Ferit'e nasihat geldi!Yalı Çapkını 28 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Abidin Suna'ya evlenme teklif etti. "Benimle evlen Suna" diyen Abidin'e Suna'nın cevabı ne olacak? Öte yandan PeliN Ferit'te, "Benim için değil kendin için Seyran'dan boşansan iyi edersin" dedi.
12.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 28. bölüm fragmanı: Ferit ve Seyran aşkı bitti, Tarık geliyor!
Yalı Çapkını 28. bölüm fragmanı: Ferit ve Seyran aşkı bitti, Tarık geliyor!Yalı Çapkını 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmaında Seyran'ın ayaklarının dibine düşen Ferit'e kapıyı Kazım gösterdi. Kazım, "Oğlum bu Korhanların hepsi mi yüzsüz, git bitti bu iş Ferit, defol evimden" dedi.
10.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 27. bölüm 3 fragmanı: Ferit, Kazım'ın Seyran'ı kemerle dövdüğünü anlıyor!
Yalı Çapkını 27. bölüm 3 fragmanı: Ferit, Kazım'ın Seyran'ı kemerle dövdüğünü anlıyor!Yalı Çapkını 27 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu ve Çetin Tekindor'un rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Seyran'ı kucaklayıp götürüyor. Evlendiklerinden bu yana ilk kez Seyran'sız yemek masasına oturan Ferit gözyaşlarını tutamazken Halis Ağa, "Benim torunum hiçbir vakit hiçbir kadın için ağlayamaz. Ağlamayacak da" diyerek torununun arkasından dururken Seyran'a yan çizdi.
6.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 27. bölüm fragmanı: Seyran'ı bu kez Kazım tokatlıyor!
Yalı Çapkını 27. bölüm fragmanı: Seyran'ı bu kez Kazım tokatlıyor!Yalı Çapkını 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran bu kez Kazım'dan tokatı yiyor. Seyran, Hattuç Hala'ya dert yanarken Ferit, Abidin ile tekme tokat dalaşıyor. Hattuç Hala Seyran'a, "Sen baştan kabul ettin bu adamı, artık mecbursun eskiye sünger çekeceksin" dedi.
31.03.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yalı çapkını yeni bölüm fragmanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.