Yalı Çapkını Fragman

Yalı Çapkını Fragman

Son dakika yalı çapkını fragman haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yalı çapkını fragman ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yalı çapkını fragman haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yalı Çapkını Fragman

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yalı çapkını fragman gelişmeleri de dahil olmak üzere 39 yalı çapkını fragman haberi bulunmuştur. Tüm yalı çapkını fragman haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldi
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldiYalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit kendi işini kurmak isteyince Halis Ağa cevabını verdi: "Bu evde yaşamıyorsan hak yok" Buna karşılık Ferit, Kazım ve Hattuç dahil herkesi yalıya taşımaya karar verdi.
25.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyor
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyorYalı Çapkını 37 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizi ikinci sezona başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Seyran, Halis Ağa'ya başkaldırdı. Hastanede "Defolup git burdan" diyeren Halis Ağa'ya, "Hiçbir yere gitmeyeceğim" diyen Seyran, İfakat'i de dumura uğrattı. Öte yandan Nükhet ve Tekin karakterleri ilk kez göründü.
12.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...Yalı Çapkını 2 sezon fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezon için gün sayıyor. Yeni sezon fragmanında Seyran'ın gelinlik, Ferit'in damatlık giydiği anlar en büyük detay oldu. Ancak Ferit ve Seyran'ın düğününde sürpriz bir konuk var.
1.09.2023Televizyon
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!
Gülgün Anne hamleyi yapıyor! Yalı Çapkını'nda her şey doğru çıktı! Ferit Pelin'le evleniyor, Seyran da Tarık'la!Yalı Çapkını 35 bölüm 2 fragman yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kazım Seyran'ı Tarık'a vererek nikah için yeşil ışığı yaktı. Seyran artık Tarık'ın müstakbel eşi. Esme'nin Kazım'ı dövdüğü sahne izleyicinin tepkisini dindirmek için olsa da Pelin'in intiharı tüm şüpheleri doğru çıkardı.
1.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!
Yalı Çapkını 35. bölüm fragmanı: Halis Ağa işareti verdi! Ferit'e sıkılan kurşun Hattuç Hala'yı öldürüyor!Yalı Çapkını 35 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Tarık, "Namus meselesi başka mesele! Babası olarak temizlemek senin boynunun borcu" diyerek silahı Kazım'a uzattı. Öte yandan Halis Ağa'nın kırmızı boncukları dağıtmasıyla Hattuç Hala'nın ölümü neredeyse kesinleşti.
31.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!Yalı Çapkını dizisinin 34. bölümü ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde daha önce fragmanda verilen bir sahne son anda hikayeden çıkarıldı. Tepkiler ise sosyal medyadan dile getirildi.
27.05.2023Televizyon
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!Yalı Çapkını dizisi 34 bölümüyle ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Seyran ve Ferit'in sevişme sahneleri tepki çekti. Yalı Çapkını internet özel versiyonunda izleyicinin gördüğü sevişme sahnelerinin hikayeyi baltaladığını düşünenler paylaşımlarda bulundu.
26.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Fuat'ın cenaze sahnesi Türkiye'yi ağlattı. Sosyal medyada ise Doğukan Polat'ın sete lokma göndermesi de dikkat çekti.
26.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!Yalı Çapkını 34 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat'ın cenazesinde Ferit ve Tarık kapışıyor. Halis Ağa Seyran'ı yalıda görünce, "Hala bu kızın yanındasın, yazıklar olsun sana" diyerek rest çekmeye devam etti. Ferit, abisinin mezarı başındayken eline bir not geldi: "Senin de sayılı günün kaldı"
25.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 34. bölüm fragmanı: Yalıya dönen Seyran Pelin'e haddini bildirdi! Ferit Tarık'ın peşine düşüyor!
Yalı Çapkını 34. bölüm fragmanı: Yalıya dönen Seyran Pelin'e haddini bildirdi! Ferit Tarık'ın peşine düşüyor!Yalı Çapkını 34 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlan ve başrollerinde Afra Sarçaoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Pelin'e haddini bildirdi. "Ferit'in abisinin ölümüne sebepn olan bir kızı asla kabul etmeyeceklerini anla istersen" diyen Pelin'e, "Ben o hatayı bir kere yaptım" diyrek rest çekti. Gülgün ise yalıya dönen Seyran'a, "Kızım" diyerek sarıldı.
23.05.2023Televizyon
Fuat'tan sonra O da ölüyor! Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa affetti, Seyran yalıya dönüyor!
Fuat'tan sonra O da ölüyor! Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa affetti, Seyran yalıya dönüyor!Yalı Çapkını dizisinde bir ölüm daha gerçekleşiyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Fuat'ın ölümü herkesi şoke etti. Korhan Ailesi'ni darmaduman eden ölüm sonrası bir veda haberi daha geldi. Öte yandan Halis Ağa, Fuat'ın cenazasinde fenalaşan Ferit'i teselli etmek için Seyran'ı affederek yalıya davet ediyor.
22.05.2023Televizyon
Asuman ve Fuat nasıl evlendi, hikayesi nedir? Yalı Çapkını dizisinde Fuat ve Asuman neden öldü?
Asuman ve Fuat nasıl evlendi, hikayesi nedir? Yalı Çapkını dizisinde Fuat ve Asuman neden öldü? Yalı Çapkını 33 bölüm bu akşam ekrana geliyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizide Fuat ve Asuman'ın öleceği neredeyse kesinleşti. Ferit ve Abidin'in Suna'yla Seyran'ı kaçırdığı yeni bölümde Fuat ve Asuman'ın kaza geçirerecek diziye veda edeceği konuşuluyor. Ancak ikilinin hikayesini merak edenler "Yalı Çapkını Fuat ve Asuman'ın hikayesi nedir, nasıl tanıştılar?", "Fuat ve Asuman neden öldü?" sorularına yanıt aramaya başladı.
19.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!Yalı Çapkını 33 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit Seyran'ı iki kez öpüyor. Halis Ağa Orhan'a, "Oğlunun mezarına toprak atarken mi öğrenceksin babalığı" diyerek Fuat'ın ölümünün işaretini verdi. Tarık ise takipte... "Ferit'le Seyran sağolsun gerisine iş kazası" diyerek dizide bir kişinin vedasını doğruladı.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!Yalı Çapkını 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat vuruldu. Saffet Ağa, Korhan Ailesini eve hapsederek Halis Ağa'ya, "Ben buraya gelinlerimi almaya geldim. Onların alana kadar bu evden kimse çıkmayacak" dedi. Seyran, Ferit, Abidin ve Suna'nın düğünden kaçması sonrası Pelin ve Zerrin adeta çılgına döndü.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit garson kılığına girip Suna'nın düğününe sızdı. Halis Ağa'nın, "Kadın peşinden gidemezsin, sakın sözümden çıkma çocuk" tehdidine Orhan karşı çıktı. Ferit ilk kez Orhan'a "Teşekkür ederim babam olduğun için" dedi.
15.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Saffet ve Suna düğününü basan Ferit'le Abidin bekleneni intikamı alıyor. Halis Ağa'nın, "Seyran iyi olsa ne fark eder, bundan sonrası yok" diyerek boşanmanın işaretini son kez verdi.
11.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm fragmanı: Boşanma yok! Halis Ferit'i odaya kapattı, kilidi Hattuç Hala açıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm fragmanı: Boşanma yok! Halis Ferit'i odaya kapattı, kilidi Hattuç Hala açıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran duruşma esnasında bayıldı. Ferit'in kucağında "Yardım edin, ambulans çağırın" çığlığı yer aldı. Tarık'ın el sallayarak yolladığı Ferit'i Halis Ağa eve kapattı.
9.05.2023Televizyon
Seyran bayıldı, Hattuç fenalaştı! Yalı Çapkını dizisinde boşanma mahkemesinin sonucu ifşa oldu!
Seyran bayıldı, Hattuç fenalaştı! Yalı Çapkını dizisinde boşanma mahkemesinin sonucu ifşa oldu!Yalı Çapkını dizisinde mahkeme kararı belli oluyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezer'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde Seyran ve Ferit'in boşanma duruşmasında ipler kopuyor. Haftalardır merak edilen boşanma duruşmasında Seyran bayılıyor. Ferit'in boşanmayı kabul ettiği anlardan sonra meydana gelen bayılma sonrasında Hattuç hala da fenalaştı.
8.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 31. bölüm fragmanı: Seyran ve Ferit boşanmıyor! Duruşma salonu çıkışında sürpriz var!
Yalı Çapkını 31. bölüm fragmanı: Seyran ve Ferit boşanmıyor! Duruşma salonu çıkışında sürpriz var!Yalı Çapkını 31 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit ve Seyran duruşma salonuna giriyor. Parmağında Seyran'ın yüzüğü olan Ferit, salona girmeden önce Halis Ağa'dan talimatı aldı. "Sakın benim adımı, kararımı lekeleyecek bir şey yapmayasın içeride, bunun geri dönüşü olmaz" diyen Halis Ağa, duruşma sonunda büyük şok yaşıyor.
4.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 31. bölüm 2. fragmanı: Seyran gelinliği giydi, Ferit'e tokatı attı! Hamilelik sürprizi geliyor!
Yalı Çapkını 31. bölüm 2. fragmanı: Seyran gelinliği giydi, Ferit'e tokatı attı! Hamilelik sürprizi geliyor!Yalı Çapkını 31 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında evli Seyran gelinliği giydi. Ferit'in Pelin'le evleneceğini duyan Seyran, tenis sahnesind Ferit'e tokatı bastı. Öte yandan İfakat, "bu teklifi sana olan aşkında değil, Seyran'a olan nefretinden yaptı. Dua et evlenene kadar bu öfkeyi diri tutalım" diyerek tüm oyunu ifşa etti.
3.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı: Tarık'ın Ferit hamlesi Seyran'ı yıkıyor!
Yalı Çapkını 30. bölüm 2. fragmanı: Tarık'ın Ferit hamlesi Seyran'ı yıkıyor!Yalı Çapkını 30 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerine Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Tarık'ın Ferit'in gecelere aktığı görüntüleri Seyran'a izletmesi yeni bir hamle oldu. "Çıkan haberlerden sonra sizin boşanmanız daha kolay olur" diyerek magazin haberini Seyran'a gösteren Tarık, Ferit'ten sıkı bir yumruk yiyor. Halis Ağa ise Seyran'ı, "Defol git şimdi hakettiğin insanlarla hakettiğin gibi yaşa" diyerek evden kovdu.
28.04.2023Televizyon
Yalı Çapkını 29. bölüm 3. fragmanı: Seyran'ı Tarık'a verdiler, Suna'yı Saffet'e! Halis Ağa'nın oyunu başlıyor...
Yalı Çapkını 29. bölüm 3. fragmanı: Seyran'ı Tarık'a verdiler, Suna'yı Saffet'e! Halis Ağa'nın oyunu başlıyor...Yalı Çapkını 29 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Suna Ferit'e kötü haberi verdi. "Babamla Saffet ağa anlaştılar, senden boşandıktan sonra Seyran'ı Tarık'la evlendirecekler" diyen Suna, Abidin'le de kesin olarak ayrıldı.
20.04.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Yalı Çapkını Fragman ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yalı çapkını fragman haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.