Üyelik

Üyelik

Son dakika üyelik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan üyelik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını üyelik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Üyelik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan üyelik gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.990 üyelik haberi bulunmuştur. Tüm üyelik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kredi kartı aidat iadesi şikayetleri arttı! Kredi kartı yıllık aidatı geri nasıl alınır? e-devlet başvuru ekranı!
Kredi kartı aidat iadesi şikayetleri arttı! Kredi kartı yıllık aidatı geri nasıl alınır? e-devlet başvuru ekranı!30 milyonu aşkın kredi kartı kullanıcısını ilgilendiriyor. Yılın son 3 aylık döneminde bankalar kredi kartı aidatlarını müşterilerin hesaplarına yansıtmaya başladı. Kredi kartı aidat iadesi ile ilgili online platformlar ve sosyal medyada şikayetler artarken müşteriler de bankaların bu tutarları iade etmediğini sıklıkla dile getiriyor. Kredi kartı aidatını alma konusunda bankalardan olumsuz cevap alanlar da kart iadesini almanın yollarını araştırmaya başladı. Peki, Banka tarafından kesilen kredi kartı aidatı iade edilmezse ne yapmalı? Kredi kartı yıllık aidatı geri nasıl alınır? Kredi kartı aidatlarını geri almanın yolları…
30.11.2022Ekonomi
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Putin kışı silah olarak kullanmaya çalışıyor
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Putin kışı silah olarak kullanmaya çalışıyorNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Romanya'nın başkenti Bükreş’te NATO Dışişleri Bakanları Toplantısının ilk günkü oturumunun ardından düzenlediği basın toplantısında, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in kışı silah olarak kullanmaya çalıştığını belirterek, “Ukrayna'da kalıcı bir barış sağlamanın en iyi yolu askeri destek sağlamak" dedi.
29.11.2022Dünya
Macaristan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği onay sürecini 2023'e erteledi
Macaristan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği onay sürecini 2023'e ertelediMacaristan Başbakanı Viktor Orban, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya üyelikleri için onaylanması gereken belgelerin 2023 yılında imzalanacağını açıkladı.
24.11.2022Dünya
NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu, Stoltenberg ile görüştü
NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu, Stoltenberg ile görüştüİspanya'nın başkenti Madrid'de yapılan NATO Parlamenter Asamblesi (NATO-PA) 68'inci Genel Kurulu'na katılan Türk milletvekilleri, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir araya geldi. NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Türkiye'nin teröre karşı verdiği mücadelenin, NATO Genel Sekreteri tarafından çok önemsendiğini ve destek aldığını söyledi.
23.11.2022Siyaset
THY’den yurt dışına gidecek öğrenci ve öğretim görevlilerine yüzde 15 indirim
THY’den yurt dışına gidecek öğrenci ve öğretim görevlilerine yüzde 15 indirimTürk Hava Yolları ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında Erasmus+ ve/veya Avrupa Dayanışma (ESC) programlarına kayıtlı olan öğrenci/öğretim görevlileri için bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında akademik çalışmaları için yurt dışına seyahat edecek öğrenci ve öğretim görevlilerine yakıt ve vergiler hariç net bilet fiyatı olan ‘baz ücret’ üzerinden yüzde 15 oranında bilet indirimi sağlanacak.
18.11.2022Ekonomi
Bakan Akar: Finlandiya ve İsveç'in söz verilen adımları atmasını bekliyoruz
Bakan Akar: Finlandiya ve İsveç'in söz verilen adımları atmasını bekliyoruzMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Finlandiya ve İsveç'in Türkiye'nin güvenlik kaygılarını anlamalarını ve Madrid mutabakatında söz verilen adımları atmalarını bekliyoruz" dedi.
17.11.2022Gündem
Hablemitoğlu suikastı soruşturması 20 yıl sonra tamamlandı: Fetullah Gülen ve 9 sanık hakkında dava açıldı
Hablemitoğlu suikastı soruşturması 20 yıl sonra tamamlandı: Fetullah Gülen ve 9 sanık hakkında dava açıldıAnkara’da evinin önünde düzenlenen suikast sonucu 18 Aralık 2002’de yaşamını yitiren akademisyen Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu soruşturması tamamlandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Fetullah Gülen, Enver Altaylı, Mustafa Özcan ve Levent Göktaş’ın da bulunduğu 10 sanık hakkında dava açıldı.
11.11.2022Gündem
Bakan Bozdağ: Cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlülerin 3'te 1'i uyuşturucudan
Bakan Bozdağ: Cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlülerin 3'te 1'i uyuşturucudanAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de terörle olduğu gibi uyuşturucuyla da etkin mücadele verildiğini belirterek, "Bugün cezaevlerinde yaklaşık 330 bin tutuklu hükümlü var. Bunun 3'te 1'i uyuşturucuyla ilgili suçlardan tutuklu veya hükümlü olanlardan oluşuyor" dedi.
10.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Kaygılarımızın giderilmesine destek olan bir İsveç görmek istiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Kaygılarımızın giderilmesine destek olan bir İsveç görmek istiyoruzCumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç Başbakanı Ulf Kristersson ile ortak basın toplantısında konuştu. "Türkiye, NATO'nun açık kapı politikasının destekçisi olmuştur" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç'in NATO üyeliği için, "İsveç kendi güvenliği için NATO üyeliğini istiyor, biz de kendi güvenlik kaygılarımızın giderilmesine destek olan bir İsveç görmek istiyoruz" diye konuştu.
8.11.2022Siyaset
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Yunanistan'a tepki: Devam ederse karşılık vereceğiz
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Yunanistan'a tepki: Devam ederse karşılık vereceğizDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelik süreçlerine ilişkin, "Her 2 ülke de bazı adımlar attı ancak bu aşamada taahhütlerini yerine getirdiklerini söylemek zor. Gelecekte atılacak adımların belirlenmesi konusunda yapılacak toplantının kritik olduğunu değerlendiriyoruz" dedi. Çavuşoğlu, bazı Türk yetkililere Yunanistan’a giriş izni verilmemesiyle ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
8.11.2022Siyaset
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Birleşik Krallığın sokaklarında kendisini ve partisini rezil etmiştir
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Birleşik Krallığın sokaklarında kendisini ve partisini rezil etmiştirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Kılıçdaroğlu kayıp 8 saatin hemen ardından Birleşik Krallığın sokaklarında kendisini ve partisini rezil etmiştir." dedi.
8.11.2022Siyaset
Kabine’de ana gündem ekonomi! EYT, geçici işçilere kadro, ile ilgili flaş detaylar
Kabine’de ana gündem ekonomi! EYT, geçici işçilere kadro, ile ilgili flaş detaylarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bugün yapılacak kabine toplantısının ana gündemini enflasyonla mücadele ve emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) oluşturuyor.
7.11.2022Gündem
İsveç Başbakanı Ulf Kristersson Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek
İsveç Başbakanı Ulf Kristersson Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle İsveç Başbakanı Ulf Kristersson'un Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştireceği aktarıldı.
6.11.2022Dünya
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg CNN Türk'e konuştu: Erdoğan önemli bir rol oynuyor
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg CNN Türk'e konuştu: Erdoğan önemli bir rol oynuyorNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, CNN Türk'e verdiği özel röportajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tahıl krizinde oynadığı role dikkat çekti ve 'minnettarız' dedi.
5.11.2022Dünya
Türk Devletleri Teşkilatı Zirvesi'nde Erdoğan'a çifte nişan verilecek
Türk Devletleri Teşkilatı Zirvesi'nde Erdoğan'a çifte nişan verilecekTürklerin kültür ve bilim kenti Semerkant'ta 11 Kasım'da 9'uncusu düzenlenecek 'Türk Devletleri Teşkilatı Zirvesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çifte nişan verilecek. Üye ülkeler, Türk dünyasına hizmetleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Türk Dünyası Ali Nişanı', Özbekistan da 'Milli Nişan' takdim edecek.
5.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde bir araya geldi. 2.5 saat süren görüşmede, tahıl koridoru ve İsveç Finlandiya'nın üyelik süreci görüşüldü
4.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'i nasıl ikna etti? İbrahim Kalın krizi çözen görüşmeyi CNN Türk'te anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'i nasıl ikna etti? İbrahim Kalın krizi çözen görüşmeyi CNN Türk'te anlattıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın CNN TÜRK'te Gece Görüşü programında gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. Kalın, Rusya ve Ukrayna savaşı devam ettiği sürece nükleer tehdidin de var olacağını söyledi.
3.11.2022Siyaset
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Erdoğan'a teşekkür ederiz, Türkiye dünya gıda krizini önledi
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Erdoğan'a teşekkür ederiz, Türkiye dünya gıda krizini önlediDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul’da NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile ortak basın toplantısı düzenledi. Stoltenberg, "Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a özellikle teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Türkiye'ye Ukrayna'ya verdiği destek için teşekkür ediyorum. Gıda krizini önlemiş oluyorlar. Sevkiyatı sağlamak için yaptıklarını takdirle karşılıyoruz. Türkiye, Finlandiya ve İsveç üçlü muhtıra konusunda uzlaştılar." dedi.
3.11.2022Siyaset
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den NATO açıklaması: Tüm gözler şimdi Türkiye'de
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den NATO açıklaması: Tüm gözler şimdi Türkiye'deFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, Türkiye ve Macaristan'ı Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurularını onaylamaya çağırdı.
1.11.2022Dünya
Adalet Bakanlığı, Finlandiya'dan teröristlerin iadesini talep etti
Adalet Bakanlığı, Finlandiya'dan teröristlerin iadesini talep ettiAdalet Bakanlığı, NATO Madrid Zirvesi'ndeki 'üçlü muhtıra' çerçevesinde Ankara'ya gelen Finlandiya heyetinden, terör örgütü mensuplarının iadesini talep etti.
25.10.2022Dünya
Adalet Bakanı Bozdağ: Hem başı açık hem de örtülü olan herkes için anayasal teminat getiriyoruz
Adalet Bakanı Bozdağ: Hem başı açık hem de örtülü olan herkes için anayasal teminat getiriyoruzAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, anayasa değişikliği çalışmasının nihayete erdiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımıza sunum yapıldı. Cumhurbaşkanımız muhtemelen grupta açıklayabilir. Hem başı açık olan hem başı örtülü olan herkes için anayasal teminat getireceğiz” dedi.
25.10.2022Siyaset
Bahçeli: TTB'nin kapısına kilit vurulması tarihi önemde addediyorum
Bahçeli: TTB'nin kapısına kilit vurulması tarihi önemde addediyorumMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Şerefli Türk hekimlerini hariç tutuyorum, Türk Tabipleri Birliği'nin (TTB) başkan ve yöneticileri hakkında en ağır cezai işlemlerin tatbik ve temin edilerek, bu birliğin kapısına kilit vurulmasını, doktorlarımızın bu kuruma mecburi üyelik şartlarının kaldırılarak özgürleşmelerini tarihi önemde addediyorum" dedi.
25.10.2022Siyaset
Kredi kartı borcu olan ve kart kullanan herkesi kapsıyor! Büyük avantaj sağlıyor
Kredi kartı borcu olan ve kart kullanan herkesi kapsıyor! Büyük avantaj sağlıyorKredi kartı borcu olan, kredi kartı kullanan ya da kart kullanmayı düşünen herkesi yakından ilgilendiriyor. Zorda kalındığında ya da gelirlerin yeterli olmadığı durumda çoğu kişinin imdadına kredi kartı yetişiyor. Kartlar çoğu zaman kişilere büyük ölçüde kolaylık sağlasa da, yönetme kısmında problem yaşandığı takdirde, ileride taksitler adeta bir borç dağına dönebiliyor. Vatandaşlar kara kara borcunu kapatmanın yollarını arıyor. Peki kredi kartı borcunu kapatmak için kredi çekmek doğru mu? Karttaki borcu kapatmak için, başka bir karttan nakit avans çekmek mantıklı mı? Kredi kartı borcunun devamlı olarak asgari tutarını ödeyerek borcun tamamından kurtulmak mümkün olur mu? Uzman isim kart borçlarına ilişkin çok kritik detaylara yer verdi...
25.10.2022Ekonomi
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: BM, maalesef yeni sorunlara cevap veremiyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: BM, maalesef yeni sorunlara cevap veremiyorDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nin 5 daimi üyelik sisteminin sorun olduğunu vurgulayarak, "Çünkü Ukrayna krizinde gördük ki 5 ülkeden 1'i hayır dediği zaman BM Güvenlik Konseyi karar alamıyor. Savaşı sonlandıramıyor. Teknolojik, ekonomik, sosyal değişime rağmen hiç değişmeyen BM, yeni sorunlara da maalesef cevap veremiyor" dedi.
21.10.2022Gündem
Fakıbaba'nın istifa kararıyla ilgili AK Parti'den ilk açıklama
Fakıbaba'nın istifa kararıyla ilgili AK Parti'den ilk açıklamaAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, CNN TÜRK’te Dicle Canova’nın sorularını yanıtladı. AK Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, parti üyeliğinden istifası ile ilgili olarak Ünal, "Şu anda konu henüz sıcak olduğu için sosyal medyanın bu açıklamanın gerçekliği ile ilgili teyit henüz söz konusu değil. Ne partiye ne Meclis'e bununla ilgili yazılı belge ulaşmadığı için bunun üzerinden bir tweet üzerinden siyasi mülahazalarda bulunmayı doğru bulmuyorum." ifadelerini kullandı.
20.10.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Üyelik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki üyelik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.