Tekniker

Tekniker

Son dakika tekniker haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan tekniker ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını tekniker haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tekniker

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tekniker gelişmeleri de dahil olmak üzere 322 tekniker haberi bulunmuştur. Tüm tekniker haberleri aşağıda listelenmiştir.
İçişleri Bakanlığı 3 bin 546 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı mı?  Personel alımı ne zaman, nasıl ve nereden yapılacak?
İçişleri Bakanlığı 3 bin 546 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı mı? Personel alımı ne zaman, nasıl ve nereden yapılacak?İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatına çeşitli pozisyon ve unvanlarda 3 bin 546 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 60 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak kaydıyla, adayların tercih sıralamasına göre ilan edilen pozisyon sayısının en fazla 5 katı aday değerlendirilmeye alınacaktır.
Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) personel alacak! İşte başvuru şartları!
Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) personel alacak! İşte başvuru şartları!Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) duyurdu! Yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 70 sözleşmeli personel alınacak! Başvuru yapacak adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Başvurular 27 Mayıs’ta sona erecek. Peki, MTA personel alımı başvurusu nasıl yapılır? MTA personel alımı başvuru şartları ne? İşte Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı!
İstanbul’da ağabey dehşeti! Kardeşini 7 yerinden bıçakladı! Elinde kanlı bıçakla salonda otururken...
İstanbul’da ağabey dehşeti! Kardeşini 7 yerinden bıçakladı! Elinde kanlı bıçakla salonda otururken...İstanbul Sarıyer’de bir ağabey, tekniker kardeşini evinde çıkan kavgada 7 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan genç ambulansla hastaneye kaldırılırken, saldırgan ağabey ise polis tarafından salonda elinde bıçakla oturduğu esnada yakalanarak gözaltına alındı.
11.05.2022Yaşam
Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Erciyes Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlana ilana göre, Erciyes Üniversitesi’ne büro personeli, destek personeli, sağlık personeli, laborant, sağlık teknikeri, tekniker, ve teknisyen kadrolarında sözleşmeli personel alınacak. Peki, Erciyes Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Erciyes Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Kültür ve Turizm Bakanlığı 154 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı 154 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! Pek çok ilde sözleşmeli personel alınacak. İlan Kamu Personeli Alım İlanları sitesinde yayınlandı! Yayınlanan ilan göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere münhal pozisyonlara, toplam 154 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı 2022 başvurusu nasıl yapılır? İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alacak!
Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alacak!Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı! Yayımlanan ilana göre, Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne bağlı PAÜ Hastanelerinde istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi KPSS’den en az 50 puanla sözleşmeli personel alacak!
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi KPSS’den en az 50 puanla sözleşmeli personel alacak!Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi duyurdu! KPSS’den en az 50 puanla sözleşmeli personel alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’ne 36 destek personeli, 4 tekniker, 20 koruma ve güvenlik görevlisi, 23 sağlık teknikeri olmak üzere 83 sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 28 Nisan’da sona erecek. Peki, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı başvuru şartları
Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) 145 personel alacak! İşte GİB personel alımı başvuru şartları!
Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) 145 personel alacak! İşte GİB personel alımı başvuru şartları!Gelir İdaresi Başkanlığı duyurdu! 145 personel alınacak. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Resmi Gazete’de yayınlanan ilanına göre, avukat, koruma ve güvenlik görevlisi ile şoför, hizmetli, tekniker kadrolarına sözleşmeli personel alınacak. Peki, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? GİB personel alımı şartları ne? İşte GİB personel alımı ilanının detayları…
Bunu yapan işveren yandı! Çalışanları da çok yakından ilgilendiriyor, haksız bulundu...
Bunu yapan işveren yandı! Çalışanları da çok yakından ilgilendiriyor, haksız bulundu...Bunu yapan işveren için kötü haber geldi! Çalışan milyonlarca kişiyi de çok yakından ilgilendiriyor. Yargıtay'dan emsal bir karar geldi ve mahkum oldular... Düğün salonunda tadilat işleminde çalışan bir elektrik ustasını elektrik çarptı ve hayatını kaybetti. Şirket yetkilileri hakkında dava açıldı. Mahkeme 'Taksirle öldürme' suçundan mahkumiyet kararı verirken, temyiz sonucu dava Yargıtay'a gitti. Emsal bir karara imza atan Yargıtay ise eğitimsiz ve belgesiz tekniker çalıştıran işverenleri haksız buldu.
Adıyaman Üniversitesi KPSS’den en az 50 puanla 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Adıyaman Üniversitesi KPSS’den en az 50 puanla 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Adıyaman Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı. Yayımlanan ilana göre, KPSS’den en az 50 puanla, büro personeli, destek personeli, tekniker ve sağlık personeli kadrolarında 38 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Adıyaman Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Adıyaman Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları ne? İşte 4/B sözleşmeli personel alımı detayları!
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor?
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor? Kamuya personel alımı için harekete geçildi! Tarım ve Orman Bakanlığı'na personel alınacak! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı! Fuat Oktay, devlete yeni personel alımı yapılacağını belirterek, alım yapılacak kadroları da açıkladı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ personel alımı başvuruları ne zaman başlıyor? İşte detaylar…
5 bin 64 personel alınacak! Kadro müjdesi geldi
5 bin 64 personel alınacak! Kadro müjdesi geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatları, Orman Genel Müdürlüğü ve DSİ emrinde görev yapmak üzere 5 bin 64 personel alımı yapılacağını açıkladı. Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci'nin ise yaptığı paylaşımda yer verilen infografiğe göre bakanlığa, 2 bin 560 Orman Muhafaza Memuru, bin 447 Mühendis, 392 Veteriner Hekim, 196 Destek Personeli, 182 Büro Personeli, 100 koruma Güvenlik Görevlisi, 50 Bekçi, 24 Avukat, 23 Laborant, 23 Biyolog, 23 Diğer Teknik Hizmet Personeli, 12 Pilot, 10 Tekniker, 10 Sağlık Teknikeri, 6 Teknisyen ve 6 Helikopter Makinisti alınacak.
Hastanede büyük skandal! Hemşireye şaka yaptı! 6 hasta hayatını kaybetti
Hastanede büyük skandal! Hemşireye şaka yaptı! 6 hasta hayatını kaybettiİstanbul'da bir hastanede yoğun bakımda görevli biyomedikal teknikeri ve hemşire arasındaki kalem inatlaşması facia ile sonuçlandı. "Kalemi getir yoksa yoğun bakım ünitesinin oksijen bağlantısını keserim" diyen Fatih K. gerçekten de oksijen vanalarını kapattı. Akıl almaz olay sonrası bir kişi hayatını kaybetti. Korkunç olayın yaşandığı anlarda 5 hastanın daha oksijen desteği aldığı öğrenildi. Olayda 5 hastanın daha hayatını kaybettiği belirtildi.
17.03.2022Yaşam
Elektrik tüketimi ile ilgili flaş uyarı! BEDAŞ resmen açıkladı: Yüzde 20...
Elektrik tüketimi ile ilgili flaş uyarı! BEDAŞ resmen açıkladı: Yüzde 20...Elektrik tüketimi ile ilgili flaş açıklama! BEDAŞ uyardı, can ve mal güvenliğini de tehdit ediyor. Elektrik tüketicilerinin sistemden bağlantı anlaşmalarının üzerinde güç çekmesi, elektrik altyapısında ağır hasara neden oluyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda 5,3 milyondan fazla tüketiciye dağıtım hizmeti veren BEDAŞ, elektrik arızalarının yaklaşık yüzde 20’sinin ana kaynağı olan ‘güç aşımı’ konusunda tüketicileri dikkatli olmaya çağırırken, böyle bir durumda neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirmede bulundu.
16.03.2022Ekonomi
419 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması yapıldı
419 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması yapıldıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen törenle kamuda istihdam edilecek 419 şehit yakını ile gazi ve gazi yakınının ataması yapıldı.
10.03.2022Gündem
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Bakanlık tarafından kamu kurum ve kuruluşlarındaki 419 kadroya noter huzurunda, eğitim durumlarına göre şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması gerçekleştirilecek. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ne zaman? Şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması ne zaman yapılacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Sahil Güvenlik Komutanlığı duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 24 Şubat’ta başlıyor. Yayımlanan başvuru kılavuzunda, Sahil Güvenlik Komutanlığında istihdam edilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı başvuru şartları ne? Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı başvuru şartları!
Bakan Koca duyurdu! O şüpheli cezaevine gönderildi!
Bakan Koca duyurdu! O şüpheli cezaevine gönderildi!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ümraniye Devlet Hastanesinde görevli teknikere şiddet uygulayan şüphelinin cezaevine gönderildiğini açıklayarak, "Suçu üzerinde düşünmek için çok zamanı olacak" açıklamasını yaptı.
16.02.2022Gündem
Karabük Üniversitesi en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Karabük Üniversitesi en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Karabük Üniversitesi personel alacak. Yayımlanan ilana göre, üniversiteye, çok sayıda destek personeli, şoför, temzilik personeli, teknisyen, tekniker koruma ve güvenlik görevlisi ile büro personeli alacak. Başvurular, 28 Şubat’ta sona erecek. Peki, Karabük Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Karabük Üniversitesi personel alımı şartları neler? İşte personel alımı ilanının detayları…
OGM 16.500 personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü personel alımı 2022 başvuru şartları nelerdir?
OGM 16.500 personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü personel alımı 2022 başvuru şartları nelerdir?Orman Genel Müdürlüğü 16.500 kamu personeli alacak! Orman Genel Müdürlüğü (OGM) bünyesine en az ilkokul mezunu toplam da 16.5000 personel alımı yapılacağı açıklandı. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyenler için personel alımı detaylarını sorgulama başladı. Peki , OGM 16.500 personel alımı ne zaman? Orman Genel Müdürlüğü personel alımı 2022 başvuru şartları nelerdir?
Trabzon Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!
Trabzon Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!Trabzon Üniversitesi personel alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, üniversiteye yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın KPSS'den en az 55 puanla sözleşmeli personel alacak. Başvurular 14 Şubat'ta sona erecek. Peki, Trabzon Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Trabzon Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar...
Hemşire ile tekniker arasında yoğun bakımda skandal olay! Hasta hayatını kaybetti
Hemşire ile tekniker arasında yoğun bakımda skandal olay! Hasta hayatını kaybettiİstanbul'da bir hastanede yoğun bakımda görevli biyomedikal teknikeri ve hemşire arasındaki kalem şakalaşması faciayla sonuçlandı. Hemşire Ekrem K., bir evrakı imzalamak için biyomedikal teknikeri Fatih K.'nın (35) cebindeki kalemi aldı. Kalem inatlaşması sürerken, "Kalemi getir yoksa yoğun bakım ünitesinin oksijen bağlantısını keserim" diyen Fatih K. dediğini yaptı ve oksijen vanasını kapattı. Skandal dolu anlarda, yoğun bakımda bulunan hastalar havasız kaldı, hastanenin alarmı çalmaya başladı.
15.01.2022Yaşam
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...Memur adaylarına güzel haber haber! Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı yapılacak. Tek tek açıklandı. Başvurular yarın başlıyor. İsteyenler e-Devlet üzerinden müracaatta bulunabilecek. Kurumlar tek tek duyurdu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. İlanlarda çeşitli branşlarda 564 personel alınacağı duyuruldu.
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sözleşmeli personel alacak!
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sözleşmeli personel alacak!Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 40 sözleşmeli personel alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, büro personeli, mühendis, tekniker, koruma ve güvenlik görevlisi ve temizlik destek personeli alınacak. Peki, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!

Benzer Haber Etiketleri

Tekniker ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tekniker haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.