Talep

Talep

Son dakika talep haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan talep ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını talep haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Talep

haberleri sayfasında son dakika yaşanan talep gelişmeleri de dahil olmak üzere 52.730 talep haberi bulunmuştur. Tüm talep haberleri aşağıda listelenmiştir.
Uluslararası Adalet Divanı İsrail kararlarını açıkladı: Derhal durdurun
Uluslararası Adalet Divanı İsrail kararlarını açıkladı: Derhal durdurun İsrail'in 7 Ekim'den bu yana yoğun saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi'ndeki insanlık dramı her geçen dakika büyürken Uluslararası Adalet Divanı(UAD) Güney Afrika Cumhuriyeti’nin İsrail aleyhine talep ettiği yeni tedbirlere ilişkin kararını az önce açıkladı.
24.05.2024 Dünya
Onur Yüksek Teknoloji kaç lot verdi? Onur Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklandı: Onur yüksek teknoloji ne zaman borsada işlem görecek?
Onur Yüksek Teknoloji kaç lot verdi? Onur Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklandı: Onur yüksek teknoloji ne zaman borsada işlem görecek? Onur Yüksek Teknoloji halka arz resmi sonuçları açıklandı. Toplamda 1,5 milyon yatırımcı katıldı. Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. halka arzı kapsamında yurt içi gerçek ve tüzel kişi olarak 1.534.483 yatırımcı, 3.353 yabancı gerçek ve tüzel kişi yatırımcı, 50 yerli kurumsal yatırımcı ve 2 yabancı kurumsal yatırımcı olmak üzere toplam 1.537.888 yatırımcıya 19.730.000 TL nominal değerli paylar dağıtıldı.
24.05.2024 Ekonomi
Uluslararası Adalet Divanı İsrail kararı saat kaçta, ne zaman açıklanacak? Uluslararası Adalet Divanı kararları bağlayıcı mı, UAD İsrail kararı ne oldu?
Uluslararası Adalet Divanı İsrail kararı saat kaçta, ne zaman açıklanacak? Uluslararası Adalet Divanı kararları bağlayıcı mı, UAD İsrail kararı ne oldu? İsrail'in Refah'ta başlattığı saldırıların Gazzelilerin haklarını telafisi mümkün olmayan şekilde zarara uğrattığı gerekçesiyle Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Uluslararası Adalet Divanından (UAD) İsrail aleyhine talep ettiği yeni tedbirlere ilişkin karar merakla bekleniyor. Peki, Uluslararası Adalet Divanı kararları bağlayıcı mı, UAD İsrail kararı ne oldu?
24.05.2024 Gündem
Ayhan Bora Kaplan davasında mahkeme tahliyesine karar verdi!
Ayhan Bora Kaplan davasında mahkeme tahliyesine karar verdi! Ankara'da Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında, haklarında dava açılan 20'si tutuklu, 61 sanığın yargılanmasına Ankara 32'nci Ağır Ceza Mahkemesi kararını verdi. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıklardan Arif Buğra Meşe ve Furkan Anıl Bahar'ın tahliyesine karar verdiğini açıkladı.
24.05.2024 Gündem
Fahiş fiyat ve stokçuluk cezaları artıyor! Meclis'te kabul edildi
Fahiş fiyat ve stokçuluk cezaları artıyor! Meclis'te kabul edildi Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarının artırılmasını da içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
23.05.2024 Ekonomi
İsviçre basını Reisi’nin helikopterini bulan Akıncı'yı yazdı! Geniş yankı buldu
İsviçre basını Reisi’nin helikopterini bulan Akıncı'yı yazdı! Geniş yankı buldu Türkiye'nin, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin geçirdiği helikopter kazasının konumunu bulması İsviçre basınında yankı uyandırdı. Neue Zürcher Zeitung gazetesi haberinde 'Türkiye, insansız hava aracı üretiminde ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha dünyaya gösterdi' ifadelerine yer verdi.
23.05.2024 Gündem
Üniversite öğrencisi motokurye Ata Emre'yi öldüren şahısın babası için istenen ceza açıklandı!
Üniversite öğrencisi motokurye Ata Emre'yi öldüren şahısın babası için istenen ceza açıklandı! Balıkesir'in Karesi ilçesi Karaoğlan Mahallesi Emir Sokak'ta motokurye Üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ın bıçaklanarak öldürülen E.Ö.'nün babası Orhan Ö,için de 'canavarca hisle veya eziyet çektirerek adam öldürmeye azmettirme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Ayrıca E.Ö.'nün olaydan önce aradığı Durmaz'a babası Orhan Ö.'nün talimatıyla kendisini öldüreceğini söylediği öğrenildi.
23.05.2024 Gündem
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı Piyasalarda gözler Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararını merakla bekliyordu. Para Politikası Kurulu yılın 5'inci faiz kararını açıkladı. Merkez Bankası, politika faizini beklentilere paralel yüzde 50'de sabit tuttu.
23.05.2024 Ekonomi
Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu, Özyaşar Tel halka arz kaç lot verir? Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ halka arz hangi bankalarda var? Özyaşar Tel ne iş yapar?
Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu, Özyaşar Tel halka arz kaç lot verir? Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ halka arz hangi bankalarda var? Özyaşar Tel ne iş yapar? Özyaşar Tel talep toplamaya başladı. Sermaye Piyasası Kurulu, Özyaşar Tel ve Galvanizleme şirketinin halka arzını onayladı. Şirket lot başına 28 liradan halka arz oldu. Çokyaşar Holding AŞ'nin sahip olduğu 6.240.000 TL, Derviş Ali ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL ve Ömer ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL nominal değerli olmak üzere toplam 7.800.000 TL nominal değerli (B) grubu pay halka arz edilecek. Peki, Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ kaç lot verir, Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz hangi bankalarda var, Özyaşar Tel ne iş yapar?
23.05.2024 Ekonomi
Eylem Tok ve oğlu için kırmızı bülten çıkarıldı
Eylem Tok ve oğlu için kırmızı bülten çıkarıldı Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan ve ABD'ye kaçan yazar Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur hakkında kırmızı bülten çıkarıldığı belirtildi.
23.05.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu CNN TÜRK'te açıkladı: X Türkiye'de temsilcilik açtı
Bakan Uraloğlu CNN TÜRK'te açıkladı: X Türkiye'de temsilcilik açtı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN TÜRK yayınında sosyal medya platformu X'in Türkiye'de temsilcilik açtığını belirtti. Öte yandan TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, sosyal medya platformu X'e çağrıda bulunarak, "Ya Türkiye'ye geleceksiniz ya da sonuçlarına katlanacaksınız" demişti.
22.05.2024 Gündem
Cinsel istismarda bulunan şahıs öldü! Polis ve bekçiye hapis cezası verildi
Cinsel istismarda bulunan şahıs öldü! Polis ve bekçiye hapis cezası verildi Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde R.Ö. isimli kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla İstanbul'da polis tarafından yakalanan 2 şüpheliden, bu kente götürülürken Kocaeli’de ekip otosunda Metin Sucu'nun (49) ölümüne, A.G.’nin (50) de yaralanmasına ilişkin tutuklu yargılanan 2 polis memuru ve 1 bekçi hakkında karar verdi.
22.05.2024 Gündem
Ata Emre Akman'ın katiline istenen ceza belli oldu
Ata Emre Akman'ın katiline istenen ceza belli oldu Balıkesir'de motokuryelik yapan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ı bıçakla öldüren E.Ö. hakkında 'tasarlayarak canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme suçundan' iddianame hazırlandı.
22.05.2024 Gündem
Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek Teknoloji kimin, ne iş yapar?
Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek Teknoloji kimin, ne iş yapar? Onur Yüksek Teknoloji’nin halka arzında talep toplama başladı. Onur Yüksek Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Dede, yaptığı açıklamada, şirketin 1980’de kurulduğunu ve ilk 20 yılda çeşitli askeri projelerde çalıştıklarını söyledi. Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. , halka arz büyüklüğü 976 milyon TL, halka arz açıklık oranı %31,40 olarak belirlendi. Peki, Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek teknoloji kimin, ne iş yapar?
22.05.2024 Ekonomi
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten sokak hayvanları düzenlemesi açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten sokak hayvanları düzenlemesi açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Rize İl Başkanı'nın istifasıyla ilgili, "Teşkilat başkanlığımızın olağan gündemi var. Bu çerçevede çeşitli yerlerde pekiştirmeyle ilgili adım atılacak. Bazı yerlerde değiştirmeyle ilgili atılacak. Bazı yerlerde görev değişimi olacak. Bugün yarın da başka illerle ilgili bu şekilde tasarruf olacak. Dolayısıyla bu AK Parti Teşkilat Başkanlığımızın olağan gündemi çerçevesinde yürüyen işler" dedi.
22.05.2024 Gündem
Türkiye'yi ağlatmıştı! Kurye cinayetinde istenen ceza belli oldu
Türkiye'yi ağlatmıştı! Kurye cinayetinde istenen ceza belli oldu Balıkesir'de, üniversite öğrencisi Ata Emre Akman sipariş götürdüğü sokakta öldüren E.Ö. için iddianame hazırlandı. 18 yaşından küçük olan zanlının 18 yıldan 24 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacağı öğrenildi.
22.05.2024 Gündem
Öldürülen iş adamının kardeşinden dikkat çeken 'Ayhan Bora Kaplan' açıklaması!
Öldürülen iş adamının kardeşinden dikkat çeken 'Ayhan Bora Kaplan' açıklaması! Ankara'da 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik davada sanıkların yargılanmasına devam edildi. Müşteki sıfatıyla dinlenen öldürülen iş adamı Mahfuz Tatar’ın kardeşi İlhan Tatar, şikayetçi olduğunu söyledi. Kaplan'ın, "Senin ağabeyin uyuşturucu işi yapıyor mu?" diye sorması üzerine Tatar, "Baron sensin" dediği belirtildi.
22.05.2024 Gündem
Depremden etkilenen Yılmaz Erbek Apartmanı davasında Yargıtay kararı bekleniyor!
Depremden etkilenen Yılmaz Erbek Apartmanı davasında Yargıtay kararı bekleniyor! İzmir'in Bayraklı ilçesinde 4 yıl önce yaşanan depremde 11 kişinin hayatını kaybettiği Yılmaz Erbek Apartmanı'na ilişkin, o dönemde Bornova Belediyesi'nde çalışan 7 sanığın 'görevi kötüye kullanma' suçundan yargılandığı davada şikayetçi avukatları da davanın görevsizlik kararıyla ağır ceza mahkemesine gönderilmesi talebini yineledi. Talepler sonrası duruşma savcısı, ana davaya ilişkin Yargıtay kararının beklenmesini istedi.
22.05.2024 Gündem
Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz: "Hiçbir avukat vatandaşı arayıp iş istemez
Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz: "Hiçbir avukat vatandaşı arayıp iş istemez Türkiye’de son dönemlerde avukatların adı kullanılarak yapılan dolandırıcılıklar artınca Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz, "Avukatlık onurlu ve kutsal bir meslektir. Hiçbir avukat müvekkili arayıp dava talep etmez. Böyle bir şeyle karşılaşınca barolara müracaat edin" dedi.
22.05.2024 Adana
Seçil Erzan'a bir dava da kuzeninden! Bankadan zararın tahsilini istediler
Seçil Erzan'a bir dava da kuzeninden! Bankadan zararın tahsilini istediler Yüksek kar getirili "Fatih Terim Fonu" vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen banka müdürü Seçil Erzan’a bir dava da kuzeninin eşi Merve Özer Yılmaz’dan geldi. Yılmaz, Erzan’a 3 bin dolarlık tazminat davası açtı.
22.05.2024 Gündem
Dijital telif yasasında tarihi gün! Hüseyin Yayman: Haber telif kapsamına alınmalı
Dijital telif yasasında tarihi gün! Hüseyin Yayman: Haber telif kapsamına alınmalı Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, “Tarihi bir gündeyiz” diyerek dijital telif yasası için çalışmayı başlattı. Yayman, açılış konuşmasında, “Haberin fikir ve sanat eseri sayılması için bir talep var. Komisyon bunu değerlendirecek. Ben de bu konuda haberin telif sayılması gerektiğini düşünüyorum. Avrupa’da ve dünyada bunun böyle olduğunu görüyoruz.”dedi.
22.05.2024 Gündem
Adnan Oktar Suç Örgütü davasında gelişme var! Mahkeme tahliye etti
Adnan Oktar Suç Örgütü davasında gelişme var! Mahkeme tahliye etti Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu ve bazı sanıkların İsrailli siyasetçilerle görüşmelerinin olduğu 72 şüphelinin yargılandığı davanın görülmesine başlandı. Ara kararını açıklayan mahkeme Paşa Durmuş’un tahliyesine karar verdi.
21.05.2024 Gündem
Hareket Proje işlem tarihi: Hareket halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi, Hareket Proje halka arz borsada ne zaman işlem görecek?
Hareket Proje işlem tarihi: Hareket halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi, Hareket Proje halka arz borsada ne zaman işlem görecek? Hareket Proje şirketinin talep toplama süreci 17 Mayıs’ta sona erdi, sonuçları açıklandı. Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. (HRKET) kodu ile işlem görecek. Peki, Hareket Proje halka arzı kaç lot verdi, Hareket halka arz ne zaman işlem görecek?
21.05.2024 Ekonomi
Enkazı arayan Akıncı İHA'nın o uçuşunu 2,8 milyon kişi izledi!
Enkazı arayan Akıncı İHA'nın o uçuşunu 2,8 milyon kişi izledi! İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin hayatını kaybettiği helikopter kazasında enkazın bulunduğu bölgeyi tespit eden Akıncı İHA'nin yaptığı uçuşu, takip sistemi flightradar24 sitesinden 2,8 milyon kişi izledi.
20.05.2024 Gündem
Selçuk Bayraktar'dan Reisi'nin helikopterini bulan Akıncı TİHA açıklaması!
Selçuk Bayraktar'dan Reisi'nin helikopterini bulan Akıncı TİHA açıklaması! İran Cumhurbaşkanı Reisi ve heyetinin bulunduğu helikopteri arama çalışmalarında Akıncı TİHA, ısıya duyarlı kameraları sayesinde önemli rol oynadı ve enkazın yerini tespit etti. Akıncı’nın kritik görevinin ardından Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, CNN TÜRK’e özel açıklamalarda bulundu.
20.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Talep ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki talep haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.