Şeker

Şeker

Son dakika şeker haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan şeker ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını şeker haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şeker

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şeker gelişmeleri de dahil olmak üzere 9.910 şeker haberi bulunmuştur. Tüm şeker haberleri aşağıda listelenmiştir.
SEĞMEN GIDA HALKA ARZ | Seğmen Gıda kimin, Seğmen Kardeşler Gıda halka arz ne zaman, katılım endeksine uygun mu, kaç lot verir, hangi bankalar var?
SEĞMEN GIDA HALKA ARZ | Seğmen Gıda kimin, Seğmen Kardeşler Gıda halka arz ne zaman, katılım endeksine uygun mu, kaç lot verir, hangi bankalar var? Seğmen Kardeşler Gıda Üretim ve Ambalaj Sanayi şirketi halka arz oluyor. Bireysele eşit dağıtımla gerçekleşecek talep toplamada halka arzın büyüklüğü 1.7 milyar TL olarak açıklandı. Şirket talep toplama süreci ardından Yıldız Pazar'da SEGMN kodu ile işlem görecek. Peki, Seğmen Gıda kimin, Seğmen Kardeşler Gıda halka arz ne zaman, katılım endeksine uygun mu, kaç lot verir, hangi bankalar var?
19.06.2024 Ekonomi
Efor Çay halka arz katılım endeksine uygun mu? Efor çay kaç lot verir, Efor Çay halka arz ne zaman, Efor Çay Sanayi hangi bankalarda var?
Efor Çay halka arz katılım endeksine uygun mu? Efor çay kaç lot verir, Efor Çay halka arz ne zaman, Efor Çay Sanayi hangi bankalarda var? Efor Çay Sanayi Tic. A.Ş. firması halka arz oluyor. Şirketi halka arz için talep toplama tarihlerini de duyurdu. SPK tarafından halka arzı onaylanan Efor Çay hisse fiyatını 14,50 TL olarak belirledi. EFORC kodu ile borsada işlem görecek Efor Çay halka arz tarihleri ve lot dağılımı ise merak ediliyor. Peki, Efor Çay halka arz katılım endeksine uygun mu? Efor çay kaç lot verir, Efor Çay halka arz ne zaman, Efor Çay Sanayi hangi bankalarda var?
19.06.2024 Ekonomi
Adana'da Saimbeyli ve Feke ziyaretçi akınına uğradı! Ekipler ikazda bulundu
Adana'da Saimbeyli ve Feke ziyaretçi akınına uğradı! Ekipler ikazda bulundu Adana'nın sıcağından kaçan vatandaşlar daha serin olan ve muhteşem doğası bulunan Feke ile Saimbeyli ilçesine akın etti.
17.06.2024 Adana
Gaziantep'te Kurban Bayramı'ında 700 personel sahada olacak
Gaziantep'te Kurban Bayramı'ında 700 personel sahada olacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince şehrin düzenini ve temizliğini sağlamak amacıyla geniş kapsamlı bir koordinasyon planı hazırladı. Bu plan kapsamında yaklaşık 700 personel görev yapacak.
15.06.2024 Gaziantep
BİM bayram şekeri fiyatları 2024: Kurban Bayramı şekeri BİM'e geldi mi, fiyatları ne kadar?
BİM bayram şekeri fiyatları 2024: Kurban Bayramı şekeri BİM'e geldi mi, fiyatları ne kadar? BİM bayram şekeri konusu yaklaşan Kurban Bayramı öncesi araştırılmaya başlandı. Her türlü ürüne raflarında indirimli olarak yer veren zincir market BİM bayram kataloğunda şeker fiyatları da yer alacak. Bayramın ilk günü Babalar Günü de kutlanacak. BİM Babalar Günü'ne özel ürünlerini yayınladığı yeni katalogda tüketiciye sundu. İşte 14-16 Haziran 2024 BİM aktüel katalog...
13.06.2024 Gündem
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen öldü mü?
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen öldü mü? Bir süredir öldüğü iddiası gündemde olan FETÖ elebaşı Gülen'in bir fotoğrafı daha servis edildi. Paylaşılan fotoğraf tartışmaları bitirmek yerine FETÖ elebaşının öldüğü iddiasına daha da güçlendirdi.
6.06.2024 Gündem
Diyabet hastası küçük kızını şekerle komaya soktu! Kızın morarmasına aldırış etmedi, yakayı böyle ele verdi
Diyabet hastası küçük kızını şekerle komaya soktu! Kızın morarmasına aldırış etmedi, yakayı böyle ele verdi Bir anne, 4 yaşındaki kızını şeker komasına soktu. Şekerli içeceklerle beslediği kızının morarmasına aldırış etmeyen annenin yaptığı her detay akıllara durgunluk verdi.
3.06.2024 Yaşam
En az 40 dakika yaparak şeker hastalığının önüne geçebilirsiniz! Uzmanından tavsiyeler
En az 40 dakika yaparak şeker hastalığının önüne geçebilirsiniz! Uzmanından tavsiyeler Diyabet sadece aşırı kilolu veya insülin kullanan bireylerle sınırlı kalmıyor, sağlıklı kilo aralığında olan kişileri de etkiliyor. En az kilolular kadar sağlıklı kilo aralığında olanlarda da insülin direnci ve hipoglisemi gibi sorunlarla mücadele edebiliyor. Diyetisyen Gülçin Işık bunun sebebini yanlış beslenme, hareketsiz yaşam, vitamin eksiklikleri ve genetik yatkınlık gibi nedenlere bağlarken düzenli egzersizin önemine dikkat çekip ve düşük karbonhidratlı, lif açısından zengin gıdalar ve sağlıklı yağlarla dolu bir beslenme modelinin, diyabetle mücadelede kritik rol oynadığını da vurguladı.
1.06.2024 Yaşam
Lor peynirli cheesecake tarifi, nasıl yapılır? Gelinim Mutfakta lor peynirli cheesecake yapımı, malzemeleri
Lor peynirli cheesecake tarifi, nasıl yapılır? Gelinim Mutfakta lor peynirli cheesecake yapımı, malzemeleri Hemen herkesin sevdiği cheesecake, yazın en çok yapılan tatlılardan biri. Kolay ve lezzetli yapımıyla tercih sebebi olan cheesecake, genellikle labne peynirle yapılsa da lor peynir de iyi bir seçenektir. Peki lor peynirli cheesecake nasıl yapılır? İşte Lor peynirli cheesecake tarifi, malzemeleri ve yapımı
31.05.2024 Magazin
Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi?
Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi? Yiğit Akü halka arzı 3 gün sürecek. Yiğit Akü, halka arz ile 50.500.000 TL nominal değerli pay satışı gerçekleştirerek. 250.000.000 TL olan mevcut sermayesini 300.500.000 TL’ye çıkaracak. Talep toplama işlemi sona ermesinin ardından Yiğit Akü halka arz sonuçları açıklanacak, borsa işlem belli olacak. Peki, Yiğit Akü halka arz ne zaman bitiyor, Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi?
31.05.2024 Ekonomi
'FETÖ elebaşı kaçırıldı' iddiası! Hande Fırat CNN Türk'te detayları açıkladı
'FETÖ elebaşı kaçırıldı' iddiası! Hande Fırat CNN Türk'te detayları açıkladı Teröristbaşı Fethullah Gülen'in yeğeni Ebuseleme Gülen, FETÖ elebaşı Gülen'in örgütün üst düzey isimlerince kaçırıldığını iddia etmişti. Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, CNN Türk canlı yayınında Pensilvanya'da yaşananların detaylarına ilişkin önemli bilgiler verdi.
30.05.2024 Gündem
Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı
Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı Yiğit Akü halka arzı SPK tarafından onaylandı. Türkiye'de otomotiv ve enerji alanlarında faaliyet gösteren ve 5 kıtada 100'den fazla ülkeye ihracat yapan Yiğit Akü’nün halka arzına dair araştırmalar arttı. Peki, Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı
30.05.2024 Ekonomi
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin?
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin? Horoz Lojitik halka arz oluyor. Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri eşit dağıtım usulü ile talep toplama sürecine girmeye hazırlanırken Horoz Lojistik halka arzına ilişkin detaylar sorgulanmaya başlandı. Peki, Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin?
28.05.2024 Ekonomi
Perdeleri kar gibi beyaz yapan meğer bir küp şekermiş! Her yıkama öncesi yapın
Perdeleri kar gibi beyaz yapan meğer bir küp şekermiş! Her yıkama öncesi yapın Perdeler, bahar temizliğinde en çok sorun çıkartan ev eşyası olabiliyor. Beyazlatmak için ilk olarak çamaşır suyu aklıma geliyor. Ancak bunun da etkisi sandığımızdan kısa sürüyor. Peki perdeleri kar gibi yapacak yöntemin bir küp şeker olduğunu biliyor musunuz? İşte detaylar....
14.05.2024 Yaşam
Koç Metalurji ne zaman işlem görecek? Koç Metalurji halka az sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç lot verdi?
Koç Metalurji ne zaman işlem görecek? Koç Metalurji halka az sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç lot verdi? Koç Metalurji'nin SPK tarafından onaylanan halka arzı başladı, 2 gün sürecek. Şirket toplamda 125 milyon lot hisse satışı yapacak. Bu hisselerin 105 milyon lotu şirketin sermaye artışı ile, 20 milyon lotu ise ortak Adil Koç tarafından gerçekleştirilecek. Tüm hisseler 20,5 TL'den sabitlenmiş bir fiyatla satışa çıkacak ve toplanan fonlar bireysel yatırımcılara adil bir şekilde dağıtılacak. Peki, Koç Metalurji ne zaman işlem görecek? Koç Metalurji halka az sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç lot verdi?
10.05.2024 Ekonomi
9 kişinin öldüğü faciayla ilgili ifadeler ortaya çıktı: Kazayı hastalığına bağladı!
9 kişinin öldüğü faciayla ilgili ifadeler ortaya çıktı: Kazayı hastalığına bağladı! Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 9 kişinin yaşamını yitirdiği minibüs ile kafa kafaya çarpışan beton mikserinin sürücüsü Mehmet Göğüş’ün ilk ifadesi ortaya çıktı. Tutuklanarak cezaevine konulan Mehmet Göğüş (58), "Ne alkol kullandım ne de uykusuzdum. Yola çıktıktan 5 dakika sonra gözlerimin karardığını hatırlıyorum. Ben tansiyon hastasıyım düzenli olarak ilaç kullanırım. Kalp, şeker, tansiyon hastalıkları mevcuttur. Araçtaki hızım 70-80 kilometre arasındaydı. Rahatsızlandığımı düşünüyorum hiçbir şey hatırlamıyorum” dediği öğrenildi.
8.05.2024 Gündem
Koton halka arz ne zaman işlem görecek? (Koton halka arz sonuçları): Kişi başı Koton halka arz kaç lot verdi, Koton ne zaman borsada işlem görecek?
Koton halka arz ne zaman işlem görecek? (Koton halka arz sonuçları): Kişi başı Koton halka arz kaç lot verdi, Koton ne zaman borsada işlem görecek? Koton Mağazacılık halka arz yoluyla 795.500.000 TL olan mevcut sermayesini 34.150.000 TL artırarak 829.650.000 TL’ye çıkaracak. Paylar, bireysel yatırımcılara eşit dağıtılacak, pay talebinde de T1 ve T2 bakiyeleri kullanılamayacak. Peki, Koton ne zaman borsada işlem görecek, KOTON halka arz kaç lot verdi? KOTON halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman işlem görecek?
4.05.2024 Ekonomi
Adana'da bal hasadı başladı! Üretimde Türkiye'de ikinci sırada yer alıyor
Adana'da bal hasadı başladı! Üretimde Türkiye'de ikinci sırada yer alıyor Adana, zengin bitki örtüsü ve verilen desteklerle bal üretiminde üst sıralardaki yerini koruyor. Kentte yaklaşık 2 bin 470 arıcının 495 bin kovanda bal üretimi yapılmasıyla geçen yıl 12 bin 280 ton bal üretildi. Adana bölgesindeki arıcılar yılın ilk balını da peteklerden sağmaya başladı.
30.04.2024 Adana
Adana Demirspor - Galatasaray maçında rekor üstüne rekor! Sarı-kırmızılılar adım adım şampiyonluğa: 0-3
Adana Demirspor - Galatasaray maçında rekor üstüne rekor! Sarı-kırmızılılar adım adım şampiyonluğa: 0-3 Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Galatasaray deplasmanda karşılaştığı Adana Demirspor'u 3-0 mağlup etti. Galatasaray bu galibiyetle Süper Lig’de puanını 93’e çıkardı ve lig tarihinde Fenerbahçe’ye ait olan en fazla puan toplama rekorunu egale ederken Süper Lig'deki yenilmezlik serisini de 22'ye çıkardı. Sarı-kırmızılılar Süper Lig’de üst üste 15. maçından galip ayrıldı ve kendisine ait galibiyet serisi rekorunu da geliştirmiş oldu. Galatasaray’ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi maçta attığı golle Süper Lig’deki gol sayısını 21’e çıkardı ve yarışta zirveye yerleşti.
26.04.2024 Galatasaray
Naneli şeyler tükettikten sonra su içince ağzımız neden buz gibi olur? Bilim “TRPM8” diyor; işte nane ve soğukluk ilişkisi!
Naneli şeyler tükettikten sonra su içince ağzımız neden buz gibi olur? Bilim “TRPM8” diyor; işte nane ve soğukluk ilişkisi! Naneli şeker yedikten sonra su içtiğinizde ağzınızda bir yanma hissi mi yaşıyorsunuz? Ya da naneli sakız çiğnerken su size neden buz gibi geliyor? İşte bunun bilimsel bir açıklaması var ve oldukça ilginç!
26.04.2024 Yaşam
Adana Demirspor-Galatasaray maçının VAR hakemi belli oldu
Adana Demirspor-Galatasaray maçının VAR hakemi belli oldu Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Adana Demirspor ile Galatasaray karşı karşıya gelecek. Mücadelenini VAR hakemi Portekizli Andre Narciso oldu.
26.04.2024 Galatasaray
İkinci Kadir Şeker davasında hapis cezaları onandı
İkinci Kadir Şeker davasında hapis cezaları onandı Eskişehir’de eşini ve kızını bıçakla yaralayan Afganistan uyruklu şahsı, kavgayı ayırdığı esnada bıçakladığı için yargılandığı davada verilen 5 yıl hapis cezası onanan Tolga Daşkıran ile arkadaşı Hüseyin Şahin Eskişehir Adliyesine gelerek teslim oldu.
26.04.2024 Gündem
Rami Kütüphanesi’nde 23 Nisan coşkusu
Rami Kütüphanesi’nde 23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Rami Kütüphanesi’nde çeşitli etkinliklerle kutlandı.
24.04.2024 Yaşam
Hataylı çocukların icatları 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu
Hataylı çocukların icatları 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu Hayalime Ortak Ol Topluluğu ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi iş birliğinde gerçekleşen “Geleceği Gülümsetecek Hayaller” projesi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Hataylı çocukların hayalinden çıkan geleceğin icatlarının ilk prototipleri, İTÜ’deki Dijital Fabrikasyon dersi öğrencilerinin elinde 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu.
24.04.2024 Yaşam
Kuyumcuyu soymaya çalıştılar! Vatandaş etkisiz hale getirdi
Kuyumcuyu soymaya çalıştılar! Vatandaş etkisiz hale getirdi İstanbul'un Küçükçekmece İlçesinde bulunan bir kuyumcu dükkanını soyan 3 kişiden biri çevredekiler tarafından yakalanarak dövüldü. Bu sırada kuyumcu silahını çekerek defalarca ateş etti. Kuyumcu dükkanı önünde yaşananların güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti.
24.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şeker ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şeker haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.