Samsun Limanı

Samsun Limanı

Son dakika samsun limanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan samsun limanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını samsun limanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Samsun Limanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan samsun limanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 124 samsun limanı haberi bulunmuştur. Tüm samsun limanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Samsun Limanında patlama!
Samsun Limanında patlama!Samsun Limanında henüz bilinmeyen nedenle bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası yangın çıkan liman sahasına itfaiye ekipleri sevk edildi.
2.12.2022Haber
Samsun Limanında patlama! İtfaiye ekipleri yangını söndürdü
Samsun Limanında patlama! İtfaiye ekipleri yangını söndürdüSamsun Limanında bir yağ tankerinde patlama sonrası yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü.
2.12.2022Gündem
Samsun'da denizde üniversite öğrencisi kızın cesedi bulundu!
Samsun'da denizde üniversite öğrencisi kızın cesedi bulundu!Samsun'da denizde bulunan cesedin üniversite öğrencisi bir genç kıza ait olduğu belirlendi.
31.05.2022Yaşam
'Türkiye'nin lojistik gücünü hissettireceğiz'
'Türkiye'nin lojistik gücünü hissettireceğiz'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Türkiye’nin kara ve hava ulaştırma altyapısını büyük ölçüde tamamladığını ve artık demiryoluna ağırlık verileceğini belirterek, “Türkiye’nin lojistik gücünü hissettireceğiz” dedi.
18.05.2020Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Yarın başlıyor
Bakan Karaismailoğlu: Yarın başlıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, modenizasyon çalışmaları tamamlanan Samsun-Sivas Kalın demir yolu hattında yarın ticari deneme seferlerine başlanacağını bildirdi.
3.05.2020Ekonomi
Kota krizi! TIR'lar sınırda bekliyor! Hepsi çöpe gidecek
Kota krizi! TIR'lar sınırda bekliyor! Hepsi çöpe gidecekRusya Federasyonu'nun 150 bin tonluk domates kotasının dolması üzerine, Ukrayna- Rusya tampon bölgede domates yüklü yaklaşık 250 TIR'ın bekleyişinde 10'uncu gün doldu. Raf ömürleri de dolmak üzere olan domatesler alınmazsa, yaklaşık 5 bin ton domatesin çöpe gideceği, 20-30 milyon dolar arasında zarar oluşacağı belirtildi.
17.02.2020Ekonomi
Samsun'u kokutan 'yüzen ahırlar' için Valilik'ten yeni karar
Samsun'u kokutan 'yüzen ahırlar' için Valilik'ten yeni kararSamsun'da ithal hayvan yüklü gemilerin limana gelmesi sonrasında kente her seferinde kötü koku yayılması nedeniyle yeni kararlar alındı. Koku probleminin ortadan kaldırılması için ithal hayvanların belge ve sağlık kontrollerinin, gemi limana yanaşmadan açık denizde yapılacağı, gemilerin başka hudut kapılarından giriş yapacağı belirtildi.
26.07.2018Gündem
O gemi limana yanaştı! Halk sokağa çıkamıyor...
O gemi limana yanaştı! Halk sokağa çıkamıyor...Uruguay’dan gelen 20 bin angus yüklü dev geminin kokusu limandan yayılarak şehri etkisi altına aldı. Sokaklar ve işletmeler pis koku nedeniyle boş kaldı.
20.07.2018Yaşam
Samsun'da dışarı çıkmak neredeyse imkansız!
Samsun'da dışarı çıkmak neredeyse imkansız!Brezilya’dan Samsun Limanı’na gelen büyükbaş hayvan yüklü gemiden yayılan kötü koku şehri etkisi altına aldı. Vatandaşlar, genzi yakan kötü koku nedeniyle sokakta yürümekte zorlandı.
7.06.2018Yaşam
CHP seçim beyannamesini açıkladı
CHP seçim beyannamesini açıkladıCHP'de seçim beyannamesi açıklandı... 600 vekil adayının tanıtılacağı toplantıda Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin seçim bildirgesini açıkladı. CHP cumhurbaşkanı seçimi için ‘hepimizin cumhurbaşkanı’, milletvekili seçimi için ‘millet için geliyoruz’ sloganlarını kullanacak.
26.05.2018Siyaset
YSK kararları Resmi Gazete'de
YSK kararları Resmi Gazete'deYüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran'da birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Yurt Dışı Seçmen Kütüğü'ne kayıtlı vatandaşların, toplam 34 karayolu, havalimanı ve liman gümrük kapısında 7 Haziran Perşembe'den itibaren günün 24 saati oy kullanabilmesine karar verdi.
1.05.2018Gündem
2 saatlik yol 8 dakikaya düşüyor
2 saatlik yol 8 dakikaya düşüyorKastamonu ile Çankırı arasında yer alan Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla pazartesi günü açılacak. Nakliyeciler, Ilgaz Tüneli'nin açılacağı günü dört gözle beklemeye başladı. Nakliyeciler, Ilgaz Dağını 2 saatte aştıklarını ve tünelin açılmasıyla birlikte bu sürenin 8 dakikaya kadar düşeceğini söylediler.
23.12.2016Ekonomi
288 tekerlekli devasa araç görenleri şaşırtıyor
288 tekerlekli devasa araç görenleri şaşırtıyorSamsun Limanı'ndan 20 gün önce yola çıktığı belirtilen ve bugün Kırıkkale'ye ulaşan 86 metre uzunluğundaki 288 tekerlekli "özel çekici römork", görenlerin dikkatini çekiyor
22.01.2016Yaşam
Rus bandıralı gemilere izin verilmiyor
Rus bandıralı gemilere izin verilmiyorSamsun Limanı'na kuru yük, motorin ile tomruk getiren ve denetleme sonucu çeşitli eksiklikler bulunan Rus bandıralı 2 geminin limandan ayrılmasına izin verilmiyor...
29.09.2021Gündem
4 Rus gemisini tutukladık!
4 Rus gemisini tutukladık!Türk limanlarına seyir yapan 4 Rusya Federasyonu bayraklı gemiye, Samsun Limanı’nda yapılan PSC denetimleri sonucu el konuldu
29.09.2021Gündem
3'ü limandan ayrıldı, biri bekliyor!
3'ü limandan ayrıldı, biri bekliyor!Samsun Limanı'na kuru yük getiren ve Port State Control (PSC) denetimi sonucunda seyirden men edilen Rus bandıralı 4 gemiden eksiklerini tamamlayan 3'ünün limandan ayrılmasına izin verildi.
29.09.2021Gündem
Türkiye'den Rusya'ya misilleme!
Türkiye'den Rusya'ya misilleme!Türk limanlarına seyir yapan 4 Rusya Federasyonu bayraklı gemi Samsun Limanı'nda yapılan PSC denetimleri sonucu tutuklandı.
5.12.2015Dünya
242 tonluk kazan 186 tekerlekli TIR ile taşınıyor
242 tonluk kazan 186 tekerlekli TIR ile taşınıyorEti Bakır İşletmelerinin Çin’den Samsun Limanı’na getirdiği 59 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde ve 242 ton ağırlığındaki soğutucu kazan, 186 tekerleği bulunan TIR’a yüklendi.
10.11.2015Yaşam
Kaçan tosuna operasyon
Kaçan tosuna operasyonSamsun’da gemiden denize düşen tosun, deniz polisi tarafından boynuna ip bağlanıp, botla kıyıya çekildi...
17.09.2015Yaşam
Balıkçılar gördü! Polise haber verdi
Balıkçılar gördü! Polise haber verdiSAMSUN’da gemiden denize düşen tosun, deniz polisi tarafından boynuna ip baplanıp, botla kıyıya çekildi...
17.09.2015Yaşam
FLAŞ! Yarın saat 17.00'ye kadar...
FLAŞ! Yarın saat 17.00'ye kadar...Seçime katılacak siyasi partiler aday listelerini, yarın en geç saat 17.00'ye kadar, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verecek.
29.09.2021Gündem
YSK'dan flaş karar!
YSK'dan flaş karar!Gümrük kapılarında görev yapacak geçici gümrük kapısı seçim kurulları ve sandık kurullarının görev ve yetkileri ile gümrük kapılarındaki oy verme işlemlerine ilişkin düzenlemelere ilişkin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
29.09.2021Gündem
Bugün de Karadeniz çıldırdı!
Bugün de Karadeniz çıldırdı!Dün Akdeniz’de yüzlerce kilometre hıza ulaşan ve büyük hasara neden olan fırtına bugün Karadeniz’de etkisini gösterdi; Karadeniz çıldırdı...
29.09.2021Gündem
Kar, sağanak ve fırtına uyarısı!
Kar, sağanak ve fırtına uyarısı!Soğuk hava tüm yurtta etkili oluyor...
29.09.2021Gündem
Nish Adalar iddialı
Nish Adalar iddialıMaltepe Ataşehir’le rekabet ediyor, Nish Adalar bittiğinde % 100 prim vaat ediyor
7.03.2011Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Samsun Limanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki samsun limanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.