Protesto

Protesto

Son dakika protesto haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan protesto ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını protesto haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Protesto

haberleri sayfasında son dakika yaşanan protesto gelişmeleri de dahil olmak üzere 15.210 protesto haberi bulunmuştur. Tüm protesto haberleri aşağıda listelenmiştir.
ABD'de bir George Floyd vakası daha! Dünya bunu konuşuyor, protestolar başladı
ABD'de bir George Floyd vakası daha! Dünya bunu konuşuyor, protestolar başladıABD'nin Tennessee eyaletinde 7 Ocak’ta polisler tarafından trafikte durdurularak dövülen ve aldığı yaralar sonucu kaldırıldığı hastanede 3 gün sonra hayatını kaybeden siyahi Tyre Nichols'un darp edildiği anların görüntüleri kamuoyuyla paylaşıldı. GÖrüntüler dünyada adeta deprem etkisi yarattı, Batı medyası talihsiz adamın son sözlerini manşetlerine taşıdı.
28.01.2023Dünya
İsveç'teki Kur'an-ı Kerim yakma skandalının detayları ortaya çıktı! Rasmus Paludan'ın mesajları deşifre oldu
İsveç'teki Kur'an-ı Kerim yakma skandalının detayları ortaya çıktı! Rasmus Paludan'ın mesajları deşifre olduİsveç'te Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan Rasmus Paludan'ın mesajları deşifre oldu. Provokatör Rasmus Paludan'ın iğrenç eyleminin masraflarını karşılayan Chang Frick provokasyonun detaylarını açıkladı. İsveç basını ikili arasındaki mesajlaşmaları sayfalarına taşıdı.
25.01.2023Dünya
Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldıDışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Hollanda’nın Lahey kentinde İslam düşmanı bir şahsın 22 Ocak’ta kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’i hedef alan aşağılık saldırısını en güçlü şekilde lanetliyoruz." denildi.
24.01.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli'den sert sözler:  HDP kapatılmalıdır
MHP lideri Bahçeli'den sert sözler: HDP kapatılmalıdırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP'nin, kapatma davasının seçim sonrasına bırakılması için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmasına ilişkin "HDP kapatılmalıdır, hem de vakit kaybetmeksizin. Bu bölücü ve terör yatağı kurutulmalı, hukuken defteri dürülmeli, kapısına kilit asılmalıdır. HDP'nin isteğiyle Anayasa Mahkemesi'nin davayı sulandırması doğru değildir" dedi.
24.01.2023Gündem
Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan provokatör Rasmus Paludan'dan skandal açıklama!
Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan provokatör Rasmus Paludan'dan skandal açıklama!İsveç'teki Türk Büyükelçiliği önünde provokatör Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakması ABD'den İngiltere'ye, Fransa'dan Yunanistan'a, Lübnan'dan Birleşik Arap Emirlikleri'ne, İran'dan Kanada'ya her yerde yankı buldu. Yeni bir krizin ateşlendiğini yazan gazete ve televizyonlar, NATO başvurusunun ölümle yüzleştiği yorumunu yapıyor. Türk elçiliğinin önünde Kur’an-ı Kerim yakan Rasmus Paludan'dan skandal bir açıklama geldi.
23.01.2023Dünya
Rusya, Estonya'nın Moskova Büyükelçisi'nden ülkeyi terk etmesini istedi
Rusya, Estonya'nın Moskova Büyükelçisi'nden ülkeyi terk etmesini istediEstonya Dışişleri Bakanlığı'nın Rusya'nın Tallinn Büyükelçisi Lipayev'i çağırarak elçilikteki diplomat sayısının Şubat ayına kadar 8'e indirilmesini talep etmesine karşı Rusya'dan misilleme geldi. Rusya Dışişleri yetkilileri, Rusya karşıtı eylemleri yüzünden Estonya ile ilişkileri maslahatgüzar seviyesine indirme kararı aldıklarını belirtti. Moskova'daki Estonya Büyükelçisi’nden ise ülkeyi 7 Şubat’a kadar terk etmesi istendi.
23.01.2023Dünya
Kral 3'üncü Charles'a kötü haber! 'Milyonlarca insanın suratına atılmış bir tokat gibi'
Kral 3'üncü Charles'a kötü haber! 'Milyonlarca insanın suratına atılmış bir tokat gibi'İngiltere'de grev dalgalarının peş peşe geldiği bir dönemde Kraliçe 2'nci Elizabeth'in ölümünün ardından tahtın yeni sahibi olan Kral 3'üncü Charles için düzenlenecek olan taç giyme töreninin detayları belli oldu. Kraliyet karşıtları ise 73 yaşındaki Charles’ın töreninde protesto gösterisi düzenleyeceklerini duyurarak, "ülkede yüksek enflasyonla mücadele eden milyonların yüzüne atılan bir tokat" eleştirisini yaptı.
23.01.2023Dünya
İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023? Türkiye İsveç Büyükelçiliği önünde Kuranı Kerim yakılmasına izin verildi, Türkiye’den ser tepki!
İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023? Türkiye İsveç Büyükelçiliği önünde Kuranı Kerim yakılmasına izin verildi, Türkiye’den ser tepki!NATO üyeliği için Türkiye'nin onayını bekleyen İsveç'ten bu kararı etkileyecek yeni protesto gösterilerine izin çıktı. Bakan Akar, İsveç polisinin Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılacağı iddia edilen eyleme onay vermesine sert tepki gösterdi. Akar, İsveç Savunma Bakanı'nın Türkiye'ye ziyaretini iptal ettiklerini açıkladı. Peki, İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023?
21.01.2023Gündem
İsveç polisinden skandal karar! Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasına onay verildi
İsveç polisinden skandal karar! Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasına onay verildi  İsveç'te terör örgütü PKK/YPG yandaşlarının rezil protesto eylemlerinden sonra İsveç polisinden de bir skandal karar geldi. İsveç polisi, Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılacağı iddia edilen eyleme onay verdi.
20.01.2023Dünya
PKK’dan İsveç’te küstah eylem! Her kesimden tepkiler peş peşe geldi
PKK’dan İsveç’te küstah eylem! Her kesimden tepkiler peş peşe geldiİsveç’te terör örgütü PKK/YPG yandaşları Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a benzetilen bir cansız mankeni başkent Stockholm’deki belediye binasının önünde ayaklarından astı. Dışişleri Bakanlığı, İsveç’in Ankara Büyükelçisi’ni bakanlığa çağırarak sert dille uyardı. Olay her kesimden büyük tepki çekti. Kınama mesajları yayınlandı.
13.01.2023Gündem
İsveç'te skandal gösteri! Türkiye'den peş peşe sert tepki: Bu yapılan alçaklık asla kabul edilemez
İsveç'te skandal gösteri! Türkiye'den peş peşe sert tepki: Bu yapılan alçaklık asla kabul edilemezİsveç'te, terör örgütü PKK sempatizanları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı. İsveç'teki skandal görüntülere AK Parti'den peş peşe sert tepkiler geldi. Öte yandan İsveç büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağrıldı, nota verildi. Geçtiğimiz Kasım ayında ise terör örgütü PKK sempatizanları tarafından Türkiye’nin Stockholm Büyükelçiliği binasına yansıtılan görüntü ve ifadelerin ardından İsveç’in Ankara Büyükelçisi Staffan Herrström, Dışişleri Bakanlığı’na çağrılmıştı.
12.01.2023Gündem
Erdoğan'dan 'başörtüsü teklifi' açıklaması: Meclis üzerine düşeni yapmazsa millet kararını verir
Erdoğan'dan 'başörtüsü teklifi' açıklaması: Meclis üzerine düşeni yapmazsa millet kararını verirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Uluslararası Ombudsmanlık Konferansı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında Avrupa'ya terör tepkisi göstererek, "Bugün NATO'da veya BM çatısı altında beraber olduğumuz bazı ülkeler, haydutların sığınağı haline dönüşmüştür. Terör suçlularının hesap vermesi hususunda maalesef hiçbir çaba harcanmıyor. Meclisimizi ve Cumhurbaşkanlığı binasını bombalayan FETÖ elebaşı ABD'den örgütünü yönetmeye devam edebiliyor." dedi. Erdoğan başörtüsüne teklifi hakkında 'Meclis üzerine düşeni getirmezse, son kararı milletimizin kendisi verecektir. Hangi siyasi partiden olursa olsun hiçbir vekilimizin böyle ağır bir vebalin altına girmeyeceğini düşünüyorum' dedi.
11.01.2023Gündem
Müşteri gibi bindi, taksi şoförünü hastanelik etti! 'Boş araziye gitmek istiyorum'
Müşteri gibi bindi, taksi şoförünü hastanelik etti! 'Boş araziye gitmek istiyorum'Antalya’da taksisine yolcu gibi binen saldırganın başına vurduğu taşla hastanelik olan taksi şoförü o anları anlattı. Hastanede tedavi altına alınan taksici taburcu edildi.
11.01.2023Yaşam
Ev sahibi, kiracı milyonları ilgilendiriyor! Fahiş aidat uyarısı geldi: 'İtirazda bulunmazsanız'
Ev sahibi, kiracı milyonları ilgilendiriyor! Fahiş aidat uyarısı geldi: 'İtirazda bulunmazsanız'Ev sahibi, kiracı milyonları ilgilendiren gelişme! 2023 yılında yapılan site yönetim genel kurullarında alınan kararlarla aidat fiyatlarında artış yaşandı. Bazı sitelerde yüksek artış protesto edildi. Küçükçekmece'de bir sitede 2022'de 370 lira olan aidat bu yıl 970 liraya yükselince site sakinleri eylem yaptı. Fahiş aidat bedeline karşı dava açılabileceğine dikkat çeken uzmanlar, yapılan bu hatanın itirazının önün kapattığını söyledi.
11.01.2023Yaşam
Staj ve çıraklık mağdurlarından talep: Başlangıç tarihlerinin sigortaya sayılmasını istiyoruz
Staj ve çıraklık mağdurlarından talep: Başlangıç tarihlerinin sigortaya sayılmasını istiyoruzTürkiye Staj mağdurları Derneği adına Bursa staj ve çıraklık mağdurları, staj ve çıraklık dönemindeki çalışmalarının sigorta başlangıcı sayılmasını protesto etmek amacıyla 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda basın açıklamasında bulundu.
8.01.2023Ekonomi
Kosova’da etnik gerilimi tırmandıran silahlı saldırı
Kosova’da etnik gerilimi tırmandıran silahlı saldırıKosova’nın güneyinde Sırpların yoğun olarak yaşadığı İşterpçe’de (Strpce) yaşanan silahlı saldırıda 2 Kosovalı Sırp'ın yaralanması ülkede etnik gerginliğin artmasına neden oldu.
6.01.2023Dünya
5 Ocak Adana'nın Kurtuluşu mesajı ve Adana'nın Kurtuluşu 100. Yıl sözleri! Adana nasıl kurtuldu, Adana’nın kurtuluş tarihi
5 Ocak Adana'nın Kurtuluşu mesajı ve Adana'nın Kurtuluşu 100. Yıl sözleri! Adana nasıl kurtuldu, Adana’nın kurtuluş tarihi5 Ocak Adana’nın Kurtuluşu ile ilgili sözler ve Adana’nın Kurtuluşu 100. Yıl mesajları günün anlam ve önemine istinaden sorgulanıyor. Adana'nın Kurtuluşunun 100. yıl dönümü bugün kutlanıyor. Adana'nın Kurtuluşu ile ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmak, Adana'nın Kurtuluş tarihini öğrenmek isteyenler arama motorlarına yönelerek 5 Ocak Adana'nın Kurtuluşu ile ilgili sözler, şiirler, görseller ile Adana’nın Kuruluşu nasıl oldu, ne zaman? sorularına yanıt arıyor. İşte Adana’nın Kuruluşu mesajları ve sözleri…
5.01.2023Gündem
Danıştay, İstanbul Sözleşmesi için nihai kararını verdi
Danıştay, İstanbul Sözleşmesi için nihai kararını verdiDanıştay, Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesine dair nihai kararını verdi. Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Türkiye'nin sözleşmeden çekilmesini “hukuka uygun” buldu.
2.01.2023Gündem
Mardin’de 15 günlük yasak uzatıldı
Mardin’de 15 günlük yasak uzatıldıMardin Valiliği, kent genelinde her türlü toplanma, basın açıklaması, açlık grevi, oturma eylemi, miting yapma, stant açma, çadır kurma, bildiri dağıtma, afiş asma gibi etkinliklerin yasaklandığını bildirdi.
29.12.2022Gündem
Bolivya’da muhalif lider Camacho gözaltına alındı! Muhalefet destekçileri sokaklara döküldü
Bolivya’da muhalif lider Camacho gözaltına alındı! Muhalefet destekçileri sokaklara döküldüBolivya’da ana muhalefet lideri ve Santa Cruz Valisi Luis Fernando Camacho polis tarafından gözaltına alındı. Camacho'nun destekçileri gözaltına alınmasının ardından sokaklara döküldü.
29.12.2022Dünya
PKK sempatizanları Paris'i savaş alanına çevirdi Fransızlar Türkiye'yi hedef aldı
PKK sempatizanları Paris'i savaş alanına çevirdi Fransızlar Türkiye'yi hedef aldıCuma günü meydana gelen saldırı sonrası Paris sokaklarının savaş alanına çeviren PKK sempatizanlarına Fransız medyası sahip çıktı. Fransızlar PKK sempatizanları yerine Türkiye'yi hedef almayı seçti. Ülkenin en büyük gazetelerinin yaptığı akılalmaz suçlamalar 'pes' dedirtti.
26.12.2022Dünya
İsrail'de hükümet karşıtları sokağa çıktı
İsrail'de hükümet karşıtları sokağa çıktıİsrail'in kuzeyindeki Hayfa kentinde yüzlerce kişi İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu tarafından hükümetin kurulmasını protesto etmek için sokağa çıktı.
24.12.2022Dünya
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız
Lavrov: Karabağ'daki maden yatakları konusunda anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayızRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycanlı mevkidaşı Ceyhun Bayramov ile gerçekleştirdiği basın toplantısında Karabağ'daki maden yataklarına değinerek, "Bölgedeki maden yataklarında anlaşmazlıkların çözülmesinden yanayız" dedi.
23.12.2022Dünya
Nusret Gökçe Dan Bilzerian olayı ne? Sosyal medya playboyu Dan Bilzerian’dan Nusret ifşası!
Nusret Gökçe Dan Bilzerian olayı ne? Sosyal medya playboyu Dan Bilzerian’dan Nusret ifşası!Sosyal medya fenomeni, playboy Dan Bilzerian’ın Nusret ifşası gündem oldu. Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Dan Bilzerian, Nusret'in kendisine DM'den attığı mesajları ifşa etti. Sık sık kadınlarla çekildiği fotoğrafları ile tanınan Dan Bilzerian, bu kez Nusret fotoğrafları ile konuşuluyor. Peki, Nusret Gökçe Dan Bilzerian olayı ne? Dan Bilzerian kimdir? Nusret ne yaptı? İşte detaylar…
22.12.2022Magazin
Yüksek kira bedellerine vatandaşlar isyan etti
Yüksek kira bedellerine vatandaşlar isyan ettiAntalya'da yaklaşık 20 kişilik grup, basın açıklaması yaparak yüksek kiraları protesto etti.
18.12.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Protesto ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki protesto haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.