Nazlı Sabancı

Nazlı Sabancı

Son dakika nazlı sabancı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nazlı sabancı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nazlı sabancı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nazlı Sabancı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nazlı sabancı gelişmeleri de dahil olmak üzere 72 nazlı sabancı haberi bulunmuştur. Tüm nazlı sabancı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Nazlı Sabancı'dan karnı burnunda paylaşım!
Nazlı Sabancı'dan karnı burnunda paylaşım!Bebeğini kucağına almak için gün sayan Nazlı Sabancı, sosyal medya hesabından paylaştığı karnı burnunda pozuyla adından söz ettirdi.
1.06.2023Magazin
Nazlı Sabancı'nın hamile şıklığı! Kayınvalidesi kayıtsız kalamadı
Nazlı Sabancı'nın hamile şıklığı! Kayınvalidesi kayıtsız kalamadıBebeğini kucağına almak için gün sayan Nazlı Sabancı, Instagram hesabından yeni pozlar paylaştı. Sosyetik güzelin takipçilerinin yorum yağmuruna tuttuğu karnı burnunda pozlarına bir yorum da eşi Hakan Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı'dan geldi.
25.05.2023Magazin
Nazlı Sabancı'nın ayakları dikkat çekti! 'Hande Erçel ile aynı'
Nazlı Sabancı'nın ayakları dikkat çekti! 'Hande Erçel ile aynı'Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı çifti iki sene önce nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ilk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çiftten sosyetik güzel, geçtiğimiz gün katıldığı bir davetten karnı burnunda pozlarını paylaştı. Nazlı Sabancı'nın karelerinde en çok dikkat çeken şey ise ayakları oldu. Takipçileri, Nazlı Sabancı'yı; geçtiğimiz ay ayakları gündem olan Hande Erçel ile karşılaştırdı.
14.05.2023Magazin
Nazlı Sabancı'dan karnı burnunda pozlar!
Nazlı Sabancı'dan karnı burnunda pozlar!Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı (Kayı), Ekim 2021'de Arzu-Ömer Sabancı'nın yalısında nikâh masasına oturmuştu. Çift, Haziran 2022'de de Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlenmişti. İkili, geçtiğimiz haftalarda ise bebek bekledikleri müjdesini vermişti. Eşi Hacı Sabancı'yla bir davete katılan Nazlı Sabancı, yeni karelerini takipçileriyle paylaştı.
13.05.2023Magazin
Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!
Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!Doğacak bebekleri için gün sayan Nazlı ve Hacı Sabancı, tekneleriyle Bebek iskelesine yanaşırken objektife yansıdı. 4 aylık hamile olan Nazlı Sabancı, büyüyen göbeğiyle dikkat çekti. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.
17.04.2023Magazin
4 aylık hamile olan Nazlı Sabancı böyle görüntülendi!
4 aylık hamile olan Nazlı Sabancı böyle görüntülendi!Ekim 2021'de Arzu-Ömer Sabancı'nın yalısında nikâh masasına oturan Nazlı Sabancı (Kayı) ve Hacı Sabancı, Haziran 2022'de Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlenmişti. Mutlu birliktelikleri devam ikili, geçtiğimiz günlerde ise bebek bekledikleri müjdesini vermişti. Ünlü çift, önceki gün Etiler'deki bir restorana gitti. Dört aylık hamile olan Nazlı Sabancı, objektiflere yansıdı.
11.03.2023Magazin
Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı'dan yıl dönümü kutlaması: Her şey sarıldığımızda daha güzel
Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı'dan yıl dönümü kutlaması: Her şey sarıldığımızda daha güzel Geçtiğimiz sene ekim ayında nikah masasına oturan Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çifti, birinci evlilik yıl dönümlerini sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla kutladı. Nazlı Sabancı, eşine "Her şey sarıldığımızda daha güzel" sözleriyle seslendi.
10.10.2022Magazin
Nazlı Kayı soyadı değişince zam yaptı!
Nazlı Kayı soyadı değişince zam yaptı!Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı, Sabancı soyadını alınca gönderi başına aldığı ücrete olay bir zam yaptı. Kayı Instagram’daki paylaşımı başına 10 bin TL alırken evlilik sondası gönderi başına 80 bin TL istemeye başladı.
25.04.2022Magazin
Nazlı-Hacı Sabancı çiftinin düğün tarihi belli oldu
Nazlı-Hacı Sabancı çiftinin düğün tarihi belli olduPandemi ve vefat nedeniyle iki kez ertelenen Nazlı-Hacı Sabancı’nın Çırağan Sarayı’ndaki düğünü 25 Haziran’da yapılacak.
18.03.2022Magazin
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evlendi! Çırağan Sarayı’ndaki düğünden ilk fotoğraflar...
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evlendi! Çırağan Sarayı’ndaki düğünden ilk fotoğraflar...Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çifti, 10 Ekim'de nikah masasına oturmuştu. Arzu-Ömer Sabancı'nın yalısında nikah masasına oturan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, bugün Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendi. Ünlü çiftin düğününe birçok ünlü katıldı. Davette ünlüler şıklıkta adeta birbiriyle yarıştı. İşte 'yılın düğünü'nden ilk kareler...
26.06.2022Magazin
Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri!
Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri!Çağdaş Türk müzeciliğinin kurucusu, arkeolog ve ressam Osman Hamdi Bey ressam, arkeolog, eğitimci ve müzeci kimliği yanında, farklı alanlarda üstlendiği bazı girişimci rolleriyle de öne çıkıyor. Türkiye'de figürlü resmin ilk temsilcisi Osman Hamdi Bey’in eserleri ve eserlerinin özellikleri sıklıkla merak ediliyor. Peki, Osman Hamdi Bey kimdir? Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri…
25.05.2022Kültür Sanat
Hacı Sabancı düğün öncesi için forma giriyor!
Hacı Sabancı düğün öncesi için forma giriyor!2021'in ekim ayında nikah masasına oturan Hacı Sabancı ve Zeynep Nazlı Kayı çifti bu sene haziranda düğün yapacak. Ünlü çift düğün yaklaştıkça spora koşuyor. Hacı Sabancı'nın değişimi ise dikkat çekti.
29.04.2022Magazin
İbrahim Selim'den ani bir kararla ayrılan Selin Şekerci'den çocuk açıklaması!
İbrahim Selim'den ani bir kararla ayrılan Selin Şekerci'den çocuk açıklaması!İbrahim Selim ile ilişkisi ani bir şekilde bitiren Selin Şekerci yaptığı açıklama “Bir gün evlenirsem bilin ki çocuk yapacağım.” dedi.
18.03.2022Magazin
Ebru Yaşar'dan şaşırtan açıklama: Hayatımın film olmasını istemem
Ebru Yaşar'dan şaşırtan açıklama: Hayatımın film olmasını istememEbru Yaşar, önceki akşam alışveriş yaparken görüntülendi. Ünlü şarkıcı, hayatının Film olmasını istemediğini söyledi.
18.03.2022Magazin
Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı şoke etti!
Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı şoke etti!Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı'nın gelinliği hiç beğenilmemişti. Ancak gelinliğin fiyatı olay oldu. Kayı'nın dünyaca ünlü bir markaya ait olan gelinliğinin 107 bin TL olduğu ileri sürüldü.
11.10.2021Magazin
Hacı Sabancı - Nazlı Kayı evlendi! Düğünden ilk kareler...
Hacı Sabancı - Nazlı Kayı evlendi! Düğünden ilk kareler...Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan cemiyetin hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, dün akşam nikah masasına oturdu. Balayı için tatile çıkan çift, nikahtan kareleri takipçileriyle paylaştı.
10.10.2021Magazin
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı'nın düğünü orada olacak! Detaylar belli oldu
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı'nın düğünü orada olacak! Detaylar belli olduGeçtiğimiz aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan cemiyetin ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğün tarihi değişti. 26 Ağustos tarihinde Sabancı Ailesi’nin Kanlıca’daki yalısında nikah masasına oturması beklenen çift, daha görkemli bir törenle dünyaevine girecek.
28.06.2021Magazin
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı'nın düğün tarihi belli oldu!
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı'nın düğün tarihi belli oldu!Yılın düğününün detayları belli oldu. Hazırlıkları büyük bir gizlilik içinde yürüten Hacı Sabancı - Nazlı Kayı çifti covid vakalarının yeniden yükselmesi nedeniyle büyük bir düğün yapmak istemiyor.
9.04.2021Magazin
Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı'nın nişanından ilk fotoğraf
Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı'nın nişanından ilk fotoğrafİş insanı Hacı Sabancı ile sosyetik güzel Nazlı Kayı, geçtiğimiz hafta evlilik yolunda ilk adımı attı. Hacı Sabancı, günler sonra nişanda çekilen bir fotoğrafı paylaştı.
26.12.2020Magazin
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evleniyor! Sürpriz hamle...
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı evleniyor! Sürpriz hamle...2017 yılından beri Nazlı Kayı (27) ile aşk yaşayan iş insanı Hacı Sabancı (33) geçtiğimiz haftalarda Kayı'ya evlenme teklif etmişti. Sabancı'dan sürpriz bir hamle geldi. İşte detaylar...
19.12.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nazlı Sabancı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nazlı sabancı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.