Nail Gönenli

Nail Gönenli

Son dakika nail gönenli haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nail gönenli ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nail gönenli haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nail Gönenli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nail gönenli gelişmeleri de dahil olmak üzere 37 nail gönenli haberi bulunmuştur. Tüm nail gönenli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Çağla Şıkel'den evlilik açıklaması! Kamera karşısına el ele çıkıp cevapladılar
Çağla Şıkel'den evlilik açıklaması! Kamera karşısına el ele çıkıp cevapladılarÖzel hayatıyla ilgili kurallarını Nail Gönenli için bozan manken Çağla Şıkel, ünlü avukat ile beraberliğini gözler önünde yaşamaktan çekinmiyor. Aşkları tam gaz devam eden çift, önceki gün el ele çıktıkları bir etkinlik çıkışında 'evlilik' sorularına sitem etti.
10.09.2023Magazin
Çağla Şıkel - Nail Gönenli çifti ayrılığa daha fazla dayanamadı
Çağla Şıkel - Nail Gönenli çifti ayrılığa daha fazla dayanamadıÇağla Şıkel, özel hayatıyla ilgili kurallarını Nail Gönenli için bozmuş ve ünlü avukat ile beraberliğini gözler önünde yaşamaktan çekinmemişti. Bayram sonrası ayrılık kararı aldıkları konuşulan ikilinin altı aylık ilişkisinde yeni bir gelişme yaşadı.
8.07.2023Magazin
Çağla Şıkel ile Nail Gönenli eğlenceden çıkarken görüntülendi!
Çağla Şıkel ile Nail Gönenli eğlenceden çıkarken görüntülendi!Çağla Şıkel 8 yıllık aşk orucunu geçen martta Nail Gönenli ile bozmuştu. Sevgililer önceki akşam Etiler’de bir kulüpte eğlendi. Popçu Edis de ikiliye eşlik etti.
13.05.2023Magazin
Evlilik sinyali! Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin ağzını kapattı
Evlilik sinyali! Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin ağzını kapattıŞarkıcı Emre Altuğ ile yedi yıllık evliliğini 2015'te sonlandıran model Çağla Şıkel'in, geçtiğimiz ocak ayında Avukat Nail Gönenli ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen çifte, 'evlilik' sorusu yönetildi. Şıkel, yanıt vermesin diye elleriyle sevgilisinin ağzını kapattı. Gönenli'nin muhabirlere göz kırpması ise dikkat çekti.
19.04.2023Magazin
Çağla Şıkel sitem etti: Bir ayakkabı için 200 bin TL vermem!
Çağla Şıkel sitem etti: Bir ayakkabı için 200 bin TL vermem!Avukat Nail Gönenli ile yaşadığı aşkla gündemde olan sunucu Çağla Şıkel, önceki gün oğlu Kuzey ile birlikte Etiler'de alışveriş yaparken görüntülendi. Özel koleksiyon ayakkabıların satıldığı mağazada objektiflere yansıyan tescilli güzel, ayakkabıların fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi. Mağazadan eli boş ayrılan ünlü isim, ayakkabının pahalılığından şikayet etti.
6.04.2023Magazin
Özge Özpirinçci'nin doğum gününe ünlü akını!
Özge Özpirinçci'nin doğum gününe ünlü akını!1 Nisan gecesi 37'nci yaşını kutlayan Özge Özpirinçci'nin doğum gününe Kıvanç Tatlıtuğ, Birkan Sokullu ve Serkan Keskin gibi ünlü isimler katıldı. Partinin en dikkat çeken ismi ise Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Nail Gönenli oldu.
2.04.2023Magazin
Çağla Şıkel'den 'sevgili sözleşmesi' iddialarına yanıt geldi!
Çağla Şıkel'den 'sevgili sözleşmesi' iddialarına yanıt geldi!Çağla Şıkel, çocuklarının babası Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra uzun süre aşka kapılarını kapatmıştı. Son günlerde Avukat Nail Gönenli sıkça görüntülenen Çağla Şıkel, son olarak avukat sevgilisi ile Etiler’deydi. Neşesinin yerinde olduğu gözlenen 44 yaşındaki tescilli güzel, eski eşi ve çocuklarının babası Emre Altuğ ile boşanırken 'Sevgili ile görüntü vermeme' sözleşmesi imzaladıkları yönünde magazin basınına yansıyan iddiaya açıklık getirdi.
29.03.2023Magazin
Çağla Şıkel'den duygusal sözler: Ne yağmurlarda ıslandık
Çağla Şıkel'den duygusal sözler: Ne yağmurlarda ıslandıkSosyal medyada aktif olan Çağla Şıkel, son olarak çocuklarının büyüme sürecine dair bir paylaşım yaptı. Ünlü sunucu, büyük oğlu Kuzey üzerinden duygusal bir yazı kaleme aldı.
22.03.2023Magazin
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli böyle görüntülendi
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli böyle görüntülendiÇağla Şıkel ve avukat sevgilisi Nail Gönenli, önceki gün Emirgan La Boom’da arkadaşlarıyla buluştu.
15.03.2023Magazin
Sergen Yalçın görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti!
Sergen Yalçın görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti!Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın istifaları sonrası yeni hoca arayışları sürerken, gündeme gelen isim Sergen Yalçın, önceki gün Kuruçeşme'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Yanındaki hanımefendiyi dakikalarca direksiyon başında bekleten eski futbolcu, gazetecilerden kaçmak için yoğun çaba sarf etti.
12.03.2023Magazin
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli aşkı tam gaz sürüyor!
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli aşkı tam gaz sürüyor!Ünlü sunucu Çağla Şıkel, Avukat Nail Gönenli ile aşk yaşıyor. Önceki akşam bir mekan çıkışında görüntülenen sevgililerden Çağla Şıkel, ilişkileri hakkında konuştu.
12.03.2023Magazin
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli aşkı tam gaz sürüyor!
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli aşkı tam gaz sürüyor! Şarkıcı Emre Altuğ ile 7 yıllık evliliğini 2015'te sonlandıran model Çağla Şıkel'in, avukat Nail Gönenli ile aşk yaşadığı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. İlişkisini dolu dizgin sürdüren ikili, önceki gece Kuruçeşme'de trafikte görüntülendi. İkili, akan trafikte gözden kayboldu.
5.03.2023Magazin
Çağla Şıkel, Mehmet Ali Erbil sorusuna yanıt vermedi!
Çağla Şıkel, Mehmet Ali Erbil sorusuna yanıt vermedi!Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Nail Gönenli, önceki gün Etiler’deki Beca adlı mekândaydı.
3.02.2023Magazin
Çağla Şıkel aşk orucunu bozdu! Bakın kiminle görüntülendi
Çağla Şıkel aşk orucunu bozdu! Bakın kiminle görüntülendiOyuncu ve sunucu Çağla Şıkel 2015 yılında Emre Altuğ ile boşandıktan sonra uzun bir süre hayatına kimseyi almadı. Boşanmalarının ardından adı sık sık aşk dedikodularına karışan ancak her fırsatta bunları yalanlayan manken, Avukat Nail Gönenli ile bir mekanda eğlendi. Çağla Şıkel'in kaçış planı ise işe yaramadı.
29.01.2023Magazin
Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen birlikte mi?
Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen birlikte mi?Serenay Sarıkaya ile ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten Umut Evirgen'in adı şimdilerde oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk dedikodularına karışıyor.
10.10.2022Magazin
Burcu Kıratlı neon yeşili bikinisiyle plajda rüzgar gibi esti! Nail Gönenli ile ilgili ilk kez konuştu
Burcu Kıratlı neon yeşili bikinisiyle plajda rüzgar gibi esti! Nail Gönenli ile ilgili ilk kez konuştu2018 yılının Ocak ayında şarkıcı Sinan Akçıl ile Amsterdam'da nikah masasına oturan Burcu Kıratlı, 9 ay sonra tek celsede boşandığı ünlü şarkıcı ile 2021 yılında tekrar hayatını birleştirmişti. Mutluluğu yakalayamayan ikili, geçtiğimiz mayıs ayında yollarını ayırmıştı. Şimdilerde yaz aylarının keyfini çıkaran Burcu Kıratlı, Bodrum'da görüntülendi. Son günlerde avukat Nail Gönenli ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu, çıkan haberlerle ilgili konuştu. İşte detaylar...
25.07.2022Magazin
Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl'ı çabuk unuttu! Yeni aşkı...
Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl'ı çabuk unuttu! Yeni aşkı...Sinan Akçıl ile ikinci kez boşanan oyuncu Burcu Kıratlı, avukat Nail Gönenli ile beraber olduğu ortaya çıktı. Çiftin ilişkisini ise aynı yerden yaptığı sosyal medya paylaşımları ele verdi.
17.07.2022Magazin
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz: İnsanların bizi yakıştırması Kaan'la hoşumuza gidiyor
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz: İnsanların bizi yakıştırması Kaan'la hoşumuza gidiyorMeslektaşı Yiğit Kirazcı ile ayrılığının ardından adı avukat Nail Gönenli ile anılan oyuncu Pınar Deniz, rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılması hakkında konuştu. "Kaan'la güzel bir enerjimiz var, birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz" diyen Deniz, "İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor" ifadelerini kullandı
20.04.2022Magazin
Burcu Kıratlı yeni bir aşka mı yelken açtı? İlk kez konuştu...
Burcu Kıratlı yeni bir aşka mı yelken açtı? İlk kez konuştu...Üç yıl önce dokuz aylık evliliklerini ani bir kararla sonlandıran Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Şubat 2021'de ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, şimdilerde yeniden boşanmanın eşiğinde. Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün Etiler'de bir çorbacıdan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, adının Avukat Nail Gönenli ile anılmasıyla ilgili sorular karşısında dikkat çeken bir açıklama yaptı.
4.04.2022Magazin
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz gönlünü bakın kime kaptırdı!
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz gönlünü bakın kime kaptırdı!Yargı dizisinde Avukat Ceylin karakteriyle adından söz ettiren oyuncu Pınar Deniz özel hayatıyla da magazin gündemine geliyor. . Meslektaşı Yiğit Kiracı ile yaşadığı aşk geçen haftalarda sonra eren Pınar Deniz, hayranları tarafından partneri Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılıyordu ancak gerçek ortaya çıktı. İddialara göre güzel oyuncu, geçtiğimiz akşam avukat Nail Gönenli ile yakınlaştı.
16.03.2022Magazin
Aşk mı yaşıyorlar? 'Hiç sevgilisi yokmuş gibi'
Aşk mı yaşıyorlar? 'Hiç sevgilisi yokmuş gibi'Bir süredir cemiyetin tanınmış ismi psikolog Zeynep Selvili ile birlikte olan Avukat Nail Gönenli'nin, Emirgan'da bir mekanda oyuncu Aybüke Pusat ile yakınlaştığı konuşuluyor.
20.09.2021Magazin
Elit İşcan davasında avukata tepki! 'Bu nasıl savunma'
Elit İşcan davasında avukata tepki! 'Bu nasıl savunma'Oyuncu Elit İşcan’a yönelik cinsel saldırı davasının önceki günkü karar duruşmasına Efecan Şenolsun’un avukatı Nail Gönenli’nin savunması damga vurdu.
13.02.2021Magazin
Hande Erçel'in hukuk savaşı sürüyor
Hande Erçel'in hukuk savaşı sürüyorHande Erçel, sosyal medyada fotoğrafını paylaşıp ‘bazlama surat’ diye yorum yapan sosyal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’a açtığı hukuk savaşına devam ediyor.
24.11.2020Magazin
Bestemsu Özdemir'in yeni aşkı...
Bestemsu Özdemir'in yeni aşkı...Bestemsu Özdemir, kısa bir süre önce ayrıldığı avukat Nail Gönenli’yi çabuk unuttu.
12.03.2020Magazin
Özge Özpirinçci evini alamayınca dava açtı!
Özge Özpirinçci evini alamayınca dava açtı!Oyuncu Özge Özpirinçci, İstanbul’da beş yıl önce 302 bin TL’ye satın aldığı evi teslim etmediği gerekçesiyle inşaat firmasına dava açtı.
12.01.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nail Gönenli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nail gönenli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.