Gazete Vatan Logo
Magazin Emre Altuğ ilk kez konuştu! Çağla Şıkel'in yeni ilişkisini yorumladı

Emre Altuğ ilk kez konuştu! Çağla Şıkel'in yeni ilişkisini yorumladı

Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Nail Gönenli mutlu aşklarını sürdürüyor. Çağla Şıkel’in yeni sevgilisiyle olan ilişkisine çocuklarının babası eski eşi Emre Altuğ’un sıcak bakmadığı iddia edilmişti. Emre Altuğ söz konusu iddialara yanıt verdi.

Emre Altuğ ilk kez konuştu! Çağla Şıkel'in yeni ilişkisini yorumladı

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, 2008 yılında nikâh masasına oturmuştu. Kuzey ve Uzay adında iki çocukları olan çift, 2015'te ayrılık kararı almıştı. Ünlü manken, yıllar sonra Avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başlamıştı.

İkilinin boşanırken sözleşme imzaladığı, söz konusu sözleşmede ünlü mankenin başkasıyla evlenemeyeceği maddesinin de yer aldığı öne sürülmüştü. Bu nedenle Altuğ'un, eski eşinin yeni aşkına karşı çıktığı belirtilmişti.

Yaklaşık bir yıldır Nail Gönenli ile birlikte olan Çağla Şıkel ise Emre Altuğ’un bu ilişkiye sıcak bakmadığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Emre’yi de beni de yıllardır tanıyorsunuz. Biz nasıl yaşamamız gerektiğini, nerede durmamız gerektiğini bilen koca koca insanlarız.

Artık ben 44 yaşıma geldim. Hepimiz büyüdük. Bunlar varsa da gençlikte olan şeyler. Bazı haberler çıkıyor, ‘Evlenmek istediler de izin verilmedi’ ya da ‘Sözleşme yaptılar’ gibi şeyler.

Nail için de söyleyebilirim ki ortada ne evlenmek isteyen var, ne buna karşı çıkan var, ne de sözleşme var. Aynı iddia bu kez 'Yalı Çapkını' dizisinin Orhan'ı Emre Altuğ'a soruldu.

Haberin Devamı

'2. Sayfa' mikrofonlarına konuşan 54 yaşındaki şarkıcı, magazin gündeminden düşmeyen iddiaya dair net bir açıklamaya imza attı.

Çağla'nın hayatına müdahale edecek hadsizliği yapmam. Artık ciddi anlamda yaşını almış, son derece kişilikleri oturmuş iki insanız. Hayatımız hakkında kendi kararlarımızı kendimiz vereceğiz tabii ki. Ben böyle bir hadsizlik yapmam.