Nagihan Karadere

Nagihan Karadere

Son dakika nagihan karadere haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nagihan karadere ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nagihan karadere haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nagihan Karadere

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nagihan karadere gelişmeleri de dahil olmak üzere 233 nagihan karadere haberi bulunmuştur. Tüm nagihan karadere haberleri aşağıda listelenmiştir.
Survivor'da gözyaşları: Dokunulmazlıkta ipler gerildi, Nagihan ile Gizem tartıştı! 3. eleme adayı kim oldu?
Survivor'da gözyaşları: Dokunulmazlıkta ipler gerildi, Nagihan ile Gizem tartıştı! 3. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununda Nagihan ile Gizem arasında tartışma çıktı. Nagihan Karadere konseyde yaşadıklarını anlatırken göz yaşlarını tutamayarak ağladı. Peki haftanın 3. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...
23.01.2024 Televizyon
Nagihan Karadere, Survivor öncesi kına yaktı! 'Kıskanılan kraliçe Dominik'i sallasın'
Nagihan Karadere, Survivor öncesi kına yaktı! 'Kıskanılan kraliçe Dominik'i sallasın' Survivor'da 3 kez yarışan Nagihan Karadere programın yeni sezonunda da yer alacak. Nagihan Karadere, 1 Ocak'ta başlaması beklenen yarışma öncesi ellerine kına yaktığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. "Kınamızı yaktık, şimdi sıra Dominik’te!" diyen Nagihan'a, takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.
12.12.2023 Magazin
Nagihan Karadere’den kardeşine sert sözler! “Kardeşimin istekleri beni aşıyordu”
Nagihan Karadere’den kardeşine sert sözler! “Kardeşimin istekleri beni aşıyordu” Fenomen yarışma programı Survivor'ın 2016, 2018 ve 2022 sezonlarında yarışan ve Survivor All Star 2024 için gün sayan eski milli atlet şu an özel hayatıyla gündemde. Kardeşi Fehmi Karadere'nin olay açıklamaları ve ailesinin kendisini evlatlıktan reddettiği iddiasına bir kez daha açıklık getirdi.
6.12.2023 Magazin
Asuman Krause kiracısı ile davalık oldu! İşte istediği bedel...
Asuman Krause kiracısı ile davalık oldu! İşte istediği bedel... Son günlerde ünlüler dünyasında yaşanan ev sahibi kiracı krizine bir yenisi daha eklendi. Asuman Krause de Etiler’deki evinde oturan kiracısına dava açtı. Krause kiracısının evini boşaltmasını ya da kira bedelini 25 bin TL’ye yükseltmesini istedi.
5.12.2023 Magazin
Kardeşi evlatlıktan reddedildiğini duyurmuştu! Nagihan Karadere babasını aradı
Kardeşi evlatlıktan reddedildiğini duyurmuştu! Nagihan Karadere babasını aradı 'Survivor All Star 2024'e hazırlanan eski milli atlet Nagihan Karadere hakkında kardeşi Fehmi Karadere'den olay yaratan paylaşımlar geldi. Fehmi Karadere, ailesinin 38 yaşındaki ünlü sporcuyu evlatlıktan reddettiğini duyurdu. Karadere ise, kameralar önünde babasını aradı.
5.12.2023 Magazin
Survivor Nagihan Karadere'nin kardeşinden şoke eden iddia! Anne ve babası evlatlıktan reddetti
Survivor Nagihan Karadere'nin kardeşinden şoke eden iddia! Anne ve babası evlatlıktan reddetti 'Survivor All Star 2024' için gün sayan eski milli atlet Nagihan Karadere hakkında kardeşi Fehmi Karadere'den olay yaratan paylaşımlar geldi. Fehmi Karadere, ailesinin 38 yaşındaki ünlü sporcuyu evlatlıktan reddettiğini duyurdu.
4.12.2023 Magazin
Nagihan Karadere'ye ölüm tehdidi! KADES’e başvurdu
Nagihan Karadere'ye ölüm tehdidi! KADES’e başvurdu Milli atlet Nagihan Karadere Survivor yarışmasına hazırlandığı anları paylaşırken, en son tatsız bir olayı takipçileriyle paylaştı. Tehdit edildiğini aktaran Nagihan Karadere kısa adı KADES olan Kadın Destek Uygulamasının ekran görüntüsünü paylaşarak “Muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz, geleceğin varsa göreceğin de var’ notunu düştü.
2.12.2023 Magazin
Nagihan Karadere Survivor All Star öncesi resmen şov yaptı! Sosyal medya karıştı: Kaslar patladı patlayacak
Nagihan Karadere Survivor All Star öncesi resmen şov yaptı! Sosyal medya karıştı: Kaslar patladı patlayacak Milli atlet Nagihan Karadere şimdilerde sosyal medya sayfasından sık sık Survivor yarışmasına hazırlandığı anları paylaşıyor. Dördüncü kez Survivor'a katılmak için gün sayan Karadere, spor salonunda kadın partnerini havada tutarak hem güç gösterisi yaptı hem de rakiplerine meydan okudu.
19.11.2023 Magazin
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısını Acun Ilıcalı açıkladı: SMS'siz nereye kadar götürecek merak ediyorum
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısını Acun Ilıcalı açıkladı: SMS'siz nereye kadar götürecek merak ediyorum TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
19.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'e katılacak 3 isim daha belli oldu! Acun Ilıcalı Instagram hesabından duyurdu
Survivor All Star 2024'e katılacak 3 isim daha belli oldu! Acun Ilıcalı Instagram hesabından duyurdu TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacıları belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından üç ismi birden duyurdu.
18.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı: Heyecanla bekliyorum
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı: Heyecanla bekliyorum TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
17.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün onuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Dört gözle bekliyorum
Survivor All Star 2024'ün onuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Dört gözle bekliyorum TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun onuncu yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
15.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı, 'Zafer için All Star'da' diyerek duyurdu
Survivor All Star 2024'ün dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı, 'Zafer için All Star'da' diyerek duyurdu  TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyonluğu kafaya koydu' diyerek duyurdu.
14.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün sekizinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Şampiyonluğu kafaya koydu
Survivor All Star 2024'ün sekizinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Şampiyonluğu kafaya koydu TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun sekizinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyonluğu kafaya koydu' diyerek duyurdu
13.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı efsane ismi duyurdu
Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı efsane ismi duyurdu  TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yedinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyon olmaya geliyor.' diyerek duyurdu.
12.09.2023 Televizyon
Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2024 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı?
Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2024 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı? Survivor All Star 2024'ün kadrosundaki 6. Kişi belli oldu. Acun Ilıcalı, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can'ın da Survivor'da yer alacağını duyurdu. Peki, Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2023 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı?
11.09.2023 Televizyon
Survivor 2024'ün 6. Yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu
Survivor 2024'ün 6. Yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu Survivor All Star 2024'ün 6. yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can'ın da Survivor'da yer alacağını duyurdu.
11.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün beşinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı bu kez çok ünlü bir futbolcuyu açıkladı
Survivor All Star 2024'ün beşinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı bu kez çok ünlü bir futbolcuyu açıkladı  TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun beşinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından ünlü futbolcuyu duyurdu.
10.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün dördüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı çok ünlü müzisyeni açıkladı
Survivor All Star 2024'ün dördüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı çok ünlü müzisyeni açıkladı TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun dördüncü yarışmacısı belli oldu. . Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yarışmacıya başarılar diledi.
9.09.2023 Televizyon
Survivor All Star 2024'ün üçüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı, işte o ünlü isim...
Survivor All Star 2024'ün üçüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı, işte o ünlü isim... 'Survivor'ın yeni sezonunda mücadele edecek isimler belli oluyor. Fenomen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, '2012 Ünlüler-Gönüllüler' şampiyonu Nihat Altınkaya ve üç farklı sezonda parkura çıkan eski milli atlet Nagihan Karadere'nin ardından 'Survivor All Star 2014' için bir ünlüyü daha duyurdu.
8.09.2023 Televizyon
Format değişti, teklifi kabul etti! Survivor All Star 2024'te Acun Ilıcalı'ya meydan okudu
Format değişti, teklifi kabul etti! Survivor All Star 2024'te Acun Ilıcalı'ya meydan okudu Survivor All Star 2024 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın format değişikliğine gittiği yarışmaya katılacak yarışmacılar da birer birer belli oluyor. İlk olarak Nihat Altınkaya'nın ismi açıklanmıştı. Geçtiğimiz yıl yapılan yarışmaya vedası çok konuşulan bir isim daha kadroya girdi. Başarılı yarışmacı, sosyal medya hesabından Ilıcalı'ya meydan okudu.
7.09.2023 Televizyon
Nagihan Karadere kırmızı bikinisiyle göz kamaştırdı!
Nagihan Karadere kırmızı bikinisiyle göz kamaştırdı! Geçtiğimiz haftalarda Kıbrıs’ta sezonu açanNagihan Karadere, tatile doymadı. Karadere, şimdi ise Antalya’ya uçtu. Kırmızı bikinisiyle poz verdi. Nagihan Karadere’nin formda vücudu sosyal medya kullanıcıları tarafından övgü aldı.
28.06.2023 Magazin
İstanbul’da dehşet gecesi! Kimlik isteyen polisi yaraladılar
İstanbul’da dehşet gecesi! Kimlik isteyen polisi yaraladılar Çağlayan’da ihbar üzerine bir yeşillik alana giden polis ekipleri, gürültü yapan şahısları uyarınca ortalık karıştı. Kimlik vermeyerek küfür ve hakaret eden şahıslar, bir polisi darp ederek ucu kor olan sopayla saldırdı. Takviye ekiplerle etkisiz hale getirilen şahıslar gözaltına alınırken, yaşananlar ise kameralara yansıdı. Toplamda 68 suç kaydı olan 3 şahıs tutuklandı.
10.06.2023 Yaşam
Cedi Osman, eşi Ebru Şahin'i yemekte yalnız bırakmadı
Cedi Osman, eşi Ebru Şahin'i yemekte yalnız bırakmadı Rol aldığı dizisinin final yemeğinden çıkan Ebru Şahin basın mensuplarına açıklamada bulundu. Basketbolcu eşi Cedi Osman'ın da kendisini yalnız bırakmadığı görüldü.
10.06.2023 Magazin
Kanserle mücadele eden Survivor Nagihan Karadere'den haber var!
Kanserle mücadele eden Survivor Nagihan Karadere'den haber var! Son olarak Survivor 2022 All Star'da yarışan Nagihan Karadere'den sevenlerini üzen haber, ocak ayında gelmişti. 38 yaşındaki milli atlet, iki farklı kanser türüyle mücadele ettiğini açıklamıştı. Aylardır tedavisi devam eden ünlü isim, sağlık durumuyla ilgili güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştı.
10.06.2023 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nagihan Karadere ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nagihan karadere haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.