Acun Ilıcalı Kimdir

Acun Ilıcalı Kimdir

Acun Ilıcalı (doğum Ali Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969), Türk televizyoncu, sunucu, girişimci, uluslararası yapımcı ve iş insanı. Ilıcalı, televizyon kanalları TV8 ve TV8,5'un sahibi, ABD, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan dâhil dünyadaki pek çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunan, dünyanın önde gelen televizyon kanallarına prodüksiyonlar yapan ve çalıştığı kanallara yayın stratejileri geliştiren Acun Medya Grubu'nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. Ayrıca, spor ve realitenin bir arada olduğu yarışma programı Exathlon'un format sahibidir. Hollanda kulübü Fortuna Sittard'ın sahibidir. 2021 yılında internet platformu olan Exxen'ni kurmuştur. Acun Medya bünyesindeki Exxen, açıldığı ilk üç günde 500 bin aboneyi geçmiştir. Ilıcalı'nın spor muhabirliğinden, medya patronluğuna kadar uzanan yaşam hikâyesi hakkında kitap basılmış, belgeseller çekilmiş ve programlar yapılmıştır. Bugüne kadar birçok farklı kategoride 1000'den fazla ödüle layık görülmüş ve yapılan anketler sonucunda son 15 yıldır pek çok kez Türkiye'nin en güvenilir ilk üç ismi arasında yer almıştır. 2018 yılında haftalık eğlence ve ticaret dergisi Variety'nin seçtiği medya ve eğlence sektöründe dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına girmiştir. Acun Ilıcalı'nın medya sektörüne ek olarak; sağlık, kozmetik, dijital platformlar ve e-ticaret gibi sektörlerde de global çapta yatırımları bulunmaktadır. Ilıcalı, destek olduğu sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kendi gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemde yer almıştır.

Acun Ilıcalı Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan acun ılıcalı kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.130 acun ılıcalı kimdir haberi bulunmuştur. Tüm acun ılıcalı kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısını Acun Ilıcalı açıkladı: SMS'siz nereye kadar götürecek merak ediyorum
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısını Acun Ilıcalı açıkladı: SMS'siz nereye kadar götürecek merak ediyorumTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
19.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'e katılacak 3 isim daha belli oldu! Acun Ilıcalı Instagram hesabından duyurdu
Survivor All Star 2024'e katılacak 3 isim daha belli oldu! Acun Ilıcalı Instagram hesabından duyurduTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacıları belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından üç ismi birden duyurdu.
18.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı: Heyecanla bekliyorum
Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı: Heyecanla bekliyorumTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yeni yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
17.09.2023Televizyon
Acun Ilıcalı Survivor 2024'ün yeni yarışmacısını açıkladı! Üçüncü kez adada ter dökecek
Acun Ilıcalı Survivor 2024'ün yeni yarışmacısını açıkladı! Üçüncü kez adada ter dökecekSurvivor All Star kadrosunu açıklamaya devam eden Acun Ilıcalı, eski yarışmacılardan Nefise Karatay'ın da katıldığını duyurdu. Yeni sezonda 'All Star' formatında ekranlara gelecek ve SMS oylaması yerine düellonun uygulanacağı olan fenomen yarışmanın 11'inci yarışmacısı da belli oldu.
16.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün onuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Dört gözle bekliyorum
Survivor All Star 2024'ün onuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Dört gözle bekliyorumTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun onuncu yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurdu.
15.09.2023Televizyon
Nisa Bölükbaşı'ndan Survivor All Star 2024 için çarpıcı açıklama
Nisa Bölükbaşı'ndan Survivor All Star 2024 için çarpıcı açıklamaYeni dönemde yeniden izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan efsane yarışma Survivor, All Star kadrosu ile geri dönüyor. 2022 Survivor'ın tartışmalı şampiyonu, 'SMS olmasaydı kazanamazdı' denilen Nisa Bölükbaşı sosyal medyada yapılan yorumlara cevap verdi.
15.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı, 'Zafer için All Star'da' diyerek duyurdu
Survivor All Star 2024'ün dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı, 'Zafer için All Star'da' diyerek duyurdu TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun dokuzuncu yarışmacısı da belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyonluğu kafaya koydu' diyerek duyurdu.
14.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün sekizinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Şampiyonluğu kafaya koydu
Survivor All Star 2024'ün sekizinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı: Şampiyonluğu kafaya koyduTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun sekizinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyonluğu kafaya koydu' diyerek duyurdu
13.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı efsane ismi duyurdu
Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı efsane ismi duyurdu TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun yedinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, 'Şampiyon olmaya geliyor.' diyerek duyurdu.
12.09.2023Televizyon
Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2024 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı?
Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2024 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı?Survivor All Star 2024'ün kadrosundaki 6. Kişi belli oldu. Acun Ilıcalı, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can'ın da Survivor'da yer alacağını duyurdu. Peki, Damla Can kimdir, kaç yaşında? 2023 Survivor All Star 6. yarışmacısı Damla Can hangi yıllarda yarıştı?
11.09.2023Televizyon
Survivor 2024'ün 6. Yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu
Survivor 2024'ün 6. Yarışmacısı belli oldu! Acun Ilıcalı duyurduSurvivor All Star 2024'ün 6. yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can'ın da Survivor'da yer alacağını duyurdu.
11.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün beşinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı bu kez çok ünlü bir futbolcuyu açıkladı
Survivor All Star 2024'ün beşinci yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı bu kez çok ünlü bir futbolcuyu açıkladı TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun beşinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından ünlü futbolcuyu duyurdu.
10.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün dördüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı çok ünlü müzisyeni açıkladı
Survivor All Star 2024'ün dördüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı çok ünlü müzisyeni açıkladıTV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının önümüzdeki sene All Star formatında ekrana gelecek olan sezonunun dördüncü yarışmacısı belli oldu. . Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yarışmacıya başarılar diledi.
9.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'ün üçüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı, işte o ünlü isim...
Survivor All Star 2024'ün üçüncü yarışmacısı da belli oldu! Acun Ilıcalı açıkladı, işte o ünlü isim...'Survivor'ın yeni sezonunda mücadele edecek isimler belli oluyor. Fenomen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, '2012 Ünlüler-Gönüllüler' şampiyonu Nihat Altınkaya ve üç farklı sezonda parkura çıkan eski milli atlet Nagihan Karadere'nin ardından 'Survivor All Star 2014' için bir ünlüyü daha duyurdu.
8.09.2023Televizyon
Format değişti, teklifi kabul etti! Survivor All Star 2024'te Acun Ilıcalı'ya meydan okudu
Format değişti, teklifi kabul etti! Survivor All Star 2024'te Acun Ilıcalı'ya meydan okuduSurvivor All Star 2024 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın format değişikliğine gittiği yarışmaya katılacak yarışmacılar da birer birer belli oluyor. İlk olarak Nihat Altınkaya'nın ismi açıklanmıştı. Geçtiğimiz yıl yapılan yarışmaya vedası çok konuşulan bir isim daha kadroya girdi. Başarılı yarışmacı, sosyal medya hesabından Ilıcalı'ya meydan okudu.
7.09.2023Televizyon
Survivor All Star 2024'de yarışacak ilk isim belli oldu! Acun Ilıcalı duyurdu
Survivor All Star 2024'de yarışacak ilk isim belli oldu! Acun Ilıcalı duyurduSurvivor Türkiye yeni sezonunda All Star formatıyla izleyici karşısına çıkacak. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın ilk yarışmacısını Acun Ilıcalı sosyal medya sayfasından paylaşarak duyurdu.
6.09.2023Magazin
Fenerbahçe'nin yeni Arda Güler'ini Acun Ilıcalı kaptı! Ozan Tufan, Pelkas derken bir transfer daha
Fenerbahçe'nin yeni Arda Güler'ini Acun Ilıcalı kaptı! Ozan Tufan, Pelkas derken bir transfer dahaFenerbahçe'de son dakika transfer ve ayrılık gelişmeleri yaşanıyor. Kadrosuna peş peşe yıldız isimleri katan Kanarya'ya bir ayrılık haberi daha geldi. Fenerbahçe'nin genç yıldızı İngiltere'ye transfer oldu. İşte haberin detayları...
2.09.2023Fenerbahçe
Filenin Sultanları MasterChef All Star'a konuk oluyor! Bir de büyük sürpriz var!
Filenin Sultanları MasterChef All Star'a konuk oluyor! Bir de büyük sürpriz var!MasterChef All Star'a sürprizlerin en büyüğü geliyor. TV8'de yayınlanan ve her bölümü heyecanlı anlara sahne olan yarışmada All Star sezonu kıran kırana geçiyor. İlk bölümlerde konuk şeflerin geldiği MasterChef'e iddiaya göre bu kez A Milli Kadın Voleybol takımı geliyor. Filenin Sultanları'nın katılacağı MasterChef yeni bölümde bir de sürpriz ismin yer alması bekleniyor.
14.08.2023Televizyon
Acun Ilıcalı kızı Leyla'nın doğum gününü kutladı! Aldığı hediye “Abi beni de evlatlık al” yorumlarına neden oldu!
Acun Ilıcalı kızı Leyla'nın doğum gününü kutladı! Aldığı hediye “Abi beni de evlatlık al” yorumlarına neden oldu!Acun Ilıcalı, daha önce araba hediyesi çok konuşulan kızı Leyla'nın doğum gününü kutladı. Çocuklarına olan bağlılığı ile bilinen ünlü televizyoncunun paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.
12.08.2023Magazin
Acun Ilıcalı istedi, Ali Koç genç yıldızı verdi! Ozan Tufan, Pelkas'tan sonra Hull City'e
Acun Ilıcalı istedi, Ali Koç genç yıldızı verdi! Ozan Tufan, Pelkas'tan sonra Hull City'eAcun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, Fenerbahçe'nin genç yeteneğini kaptı. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiltere Championship ekiplerinden Hull City, transferde rotasını Türkiye'ye çevirdi. İngiliz ekibinin teknik direktörü transferi resmen duyurdu. İşte son dakika transfer haberinin detayları...
10.08.2023Fenerbahçe
Berkan Karabulut 'Survivor All Star'da olacak mı?
Berkan Karabulut 'Survivor All Star'da olacak mı? Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor'ın 'Ünlüler Gönüllüler' formatındaki 2020 sezonunda mücadele eden ve yarışmayı dördüncü tamamlayan Berkan Karabulut, önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
2.08.2023Magazin
Herkes 'Barbie' olurken Berdan Mardini de Ken oldu!
Herkes 'Barbie' olurken Berdan Mardini de Ken oldu!Fatoş Yelliler'den olaylı şekilde boşanan Berdan Mardini, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı. Farklı tarzıyla dikkat çeken Berdan Mardini, sosyal medyada paylaştığı pozlarla dikkatleri üzerine çekti. Gelen yorumlar herkesi güldürdü.
1.08.2023Magazin
Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Altunkaya ve kızı Melisa'nın eğlenceli pozlarını paylaştı!
Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Altunkaya ve kızı Melisa'nın eğlenceli pozlarını paylaştı!Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya için sürpriz bir doğum günü kutlaması organize eden ve sevgilisine evlilik teklifi ettiği konuşulan Acun Ilıcalı, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ünlü isim, sevgilisinin ve kızı Melisa'nın eğlenceli karelerini takipçileriyle paylaştı.
18.07.2023Magazin
Acun Ilıcalı'nın kızı Yasemin Ilıcalı'nın doğum günü kombininin fiyatı dudak uçuklattı!
Acun Ilıcalı'nın kızı Yasemin Ilıcalı'nın doğum günü kombininin fiyatı dudak uçuklattı!Çağla Altunkaya'ya evlilik teklifi yaptığı iddialarıyla gündeme gelen Acun Ilıcalı, 16'ncı yaşına giren kızı Yasemin'in doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal bir mesajla kutlamıştı. 16 yaşındaki Yasemin'in doğum günü kombininin fiyatı dudak uçuklattı.
10.07.2023Magazin
Atakaş Hatayspor, Süper Lig'e döndü
Atakaş Hatayspor, Süper Lig'e döndüSüper Lig'e, Trendyol Yemek'in desteğiyle geri dönen Atakaş Hatayspor, ilk maçını Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City ile gerçekleştirdi. Atakaş Hatayspor, 9 Temmuz Pazar günü Bursa'da oynanan dostluk maçına ilk kez Trendyol Yemek logolu yeni formalarıyla çıktı. Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin beraberlikle sonuçlanan maç öncesinde Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'e yeni formayı hediye etti.
10.07.2023Hatay Spor

Benzer Haber Etiketleri

Acun Ilıcalı Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki acun ılıcalı kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.