Market Fiyatları

Market Fiyatları

Son dakika market fiyatları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan market fiyatları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını market fiyatları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Market Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan market fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 512 market fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm market fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Market fiyatları katlandı! ‘Etiket mesaisi’ hızlandı, bir günde 80 TL fark oluştu
Market fiyatları katlandı! ‘Etiket mesaisi’ hızlandı, bir günde 80 TL fark oluştu Aralık ayı itibarıyla marketlerde etiket değişimleri hızlandı. Bazı temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinde fiyat artışları dikkat çekiyor. Marketlerde 220 TL’ye satılan bir ürünün fiyatı 300 liraya çıktı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, ‘İhbar alır almaz yazar kasalarda fiyatları değiştiriyorlar’ diyerek stokçuları ortaya çıkaracak formülü açıkladı.
14.02.2024 Ekonomi
Büyük indirim bugün başlıyor! Yüzlerce ürünün fiyatı yarı yarıya düşüyor
Büyük indirim bugün başlıyor! Yüzlerce ürünün fiyatı yarı yarıya düşüyor Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken kampanya! Zincir marketlerde 1000 üründe yüzde 50 indirim yapılıyor. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatif marketleri de yüzde 50'ye varan indirime gidiyor. İndirim kampanyası bugün başlıyor.
16.10.2023 Ekonomi
İndirim furyası başladı! Yüzde 50 fiyat avantajı sağlanıyor
İndirim furyası başladı! Yüzde 50 fiyat avantajı sağlanıyor Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken kampanya! Zincir marketlerde 1000 üründe yüzde 50 indirim yapılıyor. Peki bu kararın ardından diğer zincir marketlerde harekete geçer mi? Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu tek tek anlattı.
12.10.2023 Ekonomi
İndirim furyası başladı! 1000 üründe yüzde 50 fiyat avantajı sağlanıyor
İndirim furyası başladı! 1000 üründe yüzde 50 fiyat avantajı sağlanıyor Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken kampanya! Zincir marketlerde 1000 üründe yüzde 50 indirim yapılıyor. Peki bu kararın ardından diğer zincir marketlerde harekete geçer mi? Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu tek tek anlattı.
10.10.2023 Ekonomi
Market fiyatlarında büyük indirim kampanyası! 1000 üründe yüzde 50 indirim!
Market fiyatlarında büyük indirim kampanyası! 1000 üründe yüzde 50 indirim! Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken kampanya! Zincir marketlerde 1000 üründe yüzde 50 indirim yapılıyor. Peki bu kararın ardından diğer zincir marketlerde harekete geçer mi? Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu tek tek anlattı.
5.10.2023 Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! 5 ürünün fiyatları düştü
Market fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! 5 ürünün fiyatları düştü Market fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Marketlerde bazı ürünlerin fiyatları düşerken bazılarının ise arttı. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Temmuz ayında 29 ürünün 15’inde fiyat artışı, 5’inde fiyat düşüşü yaşandığını, 9 ürünün fiyatlarında ise değişim olmadığını açıkladı.
1.08.2023 Ekonomi
Kilosu 2 lira olan patlıcanın fiyatı market rafında 9’a katladı
Kilosu 2 lira olan patlıcanın fiyatı market rafında 9’a katladı Adana Meyve-Sebze Hali’nde kilosu 1-2 lira olan kemer patlıcanın fiyatı semt pazarında 4’e katlanarak 8 liraya, marketlerde ise 9’a katlanarak 18 liraya satılıyor. Adana Kabzımallar Odası Başkanı Mahsun Doğan, hal ile market arasındaki fiyat farkının önüne bir türlü geçilemediğini belirterek, “Denetim tam anlamıyla sağlanmış olsa vatandaş 3 kilo patlıcan yerine 5 kilo patlıcan alır. Marketlerde bu fiyatlara satılmasına anlam veremiyoruz" dedi.
10.06.2023 Ekonomi
Üreticide yüzde 50, markette yüzde 24 düştü! Kuru soğan fiyatı ile ilgili yeni açıklama
Üreticide yüzde 50, markette yüzde 24 düştü! Kuru soğan fiyatı ile ilgili yeni açıklama Kuru soğan arzındaki artışla birlikte fiyatlar üreticide yüzde 50,8, markette yüzde 24,3 düştü. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 1 Haziran Dünya Süt Günü dolayısıyla son günlerde yaşanan doğal afetleri, beklenen buğday alım fiyatını, mayıs ayında üretici ile market arasındaki fiyat farklılıklarını ve girdi fiyatlarında yaşanan değişimleri değerlendirdi. Artan nüfus karşısında üretimin sürdürülebilirliği için gerekli tedbirler alınarak süt üretiminin artarak devam etmesinin sağlanması gerektiğine dikkati çeken Bayraktar, “Bunun için süt fiyatlarını baskılamak yerine yem fiyatları kontrol altına alınmalı, yetiştiriciye makul fiyatlardan kaba ve kesif yem temin etmenin yolu bulunmalıdır” dedi.
1.06.2023 Ekonomi
Ramazan ayı öncesi üretici-market fiyatları açıklandı
Ramazan ayı öncesi üretici-market fiyatları açıklandı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ramazan ayı öncesinde fiyatı en fazla artan ürünün markette lahana, üreticide sivri biber; fiyatı en fazla düşen ürünün ise market ve üreticide patlıcan olduğunu açıkladı.
20.03.2023 Ekonomi
Et fiyatları ile ilgili Ramazan kararı! İstanbul'da uygulanacak
Et fiyatları ile ilgili Ramazan kararı! İstanbul'da uygulanacak Ramazan ayı boyunca bazı et ürünlerinde fiyat sabitleme kararı alındığı açıklandı. İstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği Başkanı Faruk Güzeldere, Ramazan'da kırmızı etin avantajlı fiyatlarla ulaştırılmasının amaçlandığını belirterek "Aynı zamanda spekülatif artışların bu hamlelerle bertaraf edilmesini bekliyoruz" dedi.
19.03.2023 Ekonomi
Markette fiyatlara dikkat: 100 liradan 130 liraya çıktı
Markette fiyatlara dikkat: 100 liradan 130 liraya çıktı Market fiyatlarıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Ocak ayında başlayan fiyat sabitleme kampanyası çok sayıda markete ve sektöre yayılmıştı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu bazı marketlerin fiyat artışı yapmaya devam ettiklerini söylüyor. Peki fiyat artışı durumunda tüketici ne yapmalı, işte detaylar...
4.02.2023 Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Her kalitenin en ucuzu bizde
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Her kalitenin en ucuzu bizde Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, son haftalarda marketler tarafından yapılan fiyat sabitlemesi ya da indirimlerin arkasında TK Marketleri’nin olduğunu belirtti. Aydın, “200 ana kategoride bin 400 ürünümüz var. Bu ürünlerde en ucuz ürünü biz satıyor, piyasa fiyatını biz belirliyoruz. Biz bunu yapınca diğer marketler de fiyat sabitledi. Şimdi üç farklı kalitede ürün çıkaracağız. İddiamız her cebin, her kalitenin en ucuzu bizde” dedi.
31.01.2023 Ekonomi
İndirim ve sabit fiyat müjdesi! Marketlerden sonra diğer sektörlerde harekete geçiyor
İndirim ve sabit fiyat müjdesi! Marketlerden sonra diğer sektörlerde harekete geçiyor Marketlerde başlayan fiyat sabitleme sonrası peş peşe indirim müjdesi geldi. Zincir marketlerden sonra fiyat sabitleme yayılıyor. Özellikle stok fazlasının bulunduğu sektörlerde stokları eritme yarışı yaşanıyor. İşte fiyatta sabitleme ve hatta indirimlerin peş peşe geleceği o sektörler...
11.01.2023 Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! Marketlerden peş peşe indirim açıklaması geldi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! Marketlerden peş peşe indirim açıklaması geldi Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi geldi. Marketler tek tek indirim açıklamasında bulundu. Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden Şok, Migros, CarrefourSA ve Happy Center yaptığı açıklamalar ile binlerce üründe fiyatları sabitlediğini ve indirime gittiğini duyurdu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Çok sayıda üründe indirimlere giden işletmelerimizi yürekten tebrik ediyorum. Tüm işletmelerimize benzer uygulamaları hayata geçirmeleri için de çağrıda bulunuyorum” diye konuştu. İşte indirime giden marketler ve ürünleri...
6.01.2023 Ekonomi
Marketlerde sabit fiyat yarışı! Dikkat çeken 3 ay önerisi geldi
Marketlerde sabit fiyat yarışı! Dikkat çeken 3 ay önerisi geldi Asgari ücretin değişmesiyle birlikte çok sayıda market hemen bu değişikliği etiketlere yansıtmıştı. Ancak şimdi marketlerde arasında 'sabit fiyat' yarışı başladı. Türkiye'de çok sayıda mağazası olan firmalar binlerce üründe fiyatları sabitledi.
5.01.2023 Ekonomi
Zincir marketlerde fiyatlar sabitlendi! Ocak ayında zam yok
Zincir marketlerde fiyatlar sabitlendi! Ocak ayında zam yok Asgari ücrete yapılan zammın ardından vatandaşlar marketlerde etiketlerin değiştiğini, birçok üründe fiyat artışı olduğunu iddia etti. Konu ile ilgili harekete geçildi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş zincir marketlerin yöneticileri ile toplantı yaptı. Yapılan görüşmenin ardından 3 market binlerce üründe fiyatları sabitlediğini duyurdu. Uzmanlara göre, diğer zincir marketler de benzer uygulamalara gidebilir.
4.01.2023 Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken çıkış! 'Zamlar art niyetli'
Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken çıkış! 'Zamlar art niyetli' Fahiş fiyat tartışmasında tansiyon düşmüyor. Marketler artan girdi maliyetlerini gösterip “Biz fahiş fiyatlı etiket koymuyoruz” diyor. Bazı ürünler haftadan haftaya hatta günden güne zamlanıyor. Vatandaşlar da ‘Her gün etiket değişir mi’ diye soruyor. Uzmanlar ise “Bazı ürünlerde maliyetten kaynaklı artış normal ama piyasada art niyetli zamlar da var” diyor.
2.12.2022 Ekonomi
Market fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandı
Market fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandı Ayçiçek yağı, et, yumurta, peynir, un, süt, bebek bezi fiyatlarında sürpriz gelişme! Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un ve daha birçok ürün fiyatlarında büyük indirim gerçekleşti. Yeni market fiyatları tek tek açıklandı. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler listesi yayımlandı. İşte Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde indirime giren ürünler...
10.10.2022 Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar arası uçurum var
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar arası uçurum var Market fiyatlarıyla ilgili son flaş gelişme. Market fiyatları ve üretici fiyatları arasındaki uçurum göze çarptı. Market ile üretici arasındaki fiyat farkları tek tek açıklandı. Öte yandan Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un, fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi. yaşandı. Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un ve daha bir çok ürün fiyatlarında büyük indirim gerçekleşti. Yeni market fiyatları tek tek açıklandı. Vatandaşlar ise "Tarım ve Kredi Kooperatif marketleri indirimli ürünler listesinde neler var?" ve "30 Ağustos yumurta, ayçiçek yağı, zeytinyağı, un, şeker ve süt fiyatları ne kadar, kaç TL?" sorularına yanıt arıyor. İşte Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler...
2.09.2022 Ekonomi
Ayçiçek yağı, şeker, un, yumurta, sebze, meyve fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tek tek açıklandı, yeni fiyatlar belli oldu
Ayçiçek yağı, şeker, un, yumurta, sebze, meyve fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tek tek açıklandı, yeni fiyatlar belli oldu Ayçiçek yağı, şeker, un, sebze ve meyve fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Market fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken detaylar ortaya çıktı. Ayçiçek yağı, un, şeker, meyve ve sebze fiyatlarıyla fark belirtildi. Üretici ile market fiyatları arasında büyük fark göze çarptı. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Temmuz ayında üretici ile market arasındaki fiyat farklılıklarını ve girdi fiyatlarını yaptığı görüntülü basın açıklamasında değerlendirdi. Ağustos ayında üretici ile market arasında en fazla fiyat farkının elmada görüldüğünü kaydeden Bayraktar, “Ağustos ayında üretici ile market arasındaki fiyat farkı en fazla yüzde 719,5 ile elmada görüldü” dedi. Öte yandan Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un, fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un ve daha bir çok ürün fiyatlarında büyük indirim gerçekleşti. İşte market fiyatlarıyla ilgili son dakika tüm gelişmeler...
1.09.2022 Ekonomi
Ayçiçek yağı, yumurta, süt, şeker fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandı
Ayçiçek yağı, yumurta, süt, şeker fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandı Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un, fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi. Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un ve daha bir çok ürün fiyatlarında büyük indirim gerçekleşti. Yeni market fiyatları tek tek açıklandı. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler listesi merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdelediği 15 Ağustos Pazartesi tarihinde başlayan indirimlerin ardından vatandaşlar "Tarım ve Kredi Kooperatif marketleri indirimli ürünler listesinde neler var?" ve "30 Ağustos yumurta, ayçiçek yağı, zeytinyağı, un, şeker ve süt fiyatları ne kadar, kaç TL?" sorularına yanıt arıyor. İşte Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler...
30.08.2022 Ekonomi
Domatesin tarla ile market fiyatları arasındaki fark isyan ettirdi
Domatesin tarla ile market fiyatları arasındaki fark isyan ettirdi Elazığ’da domates hasadı devam ederken, tarladan çıkan domates 2 buçuk liraya komisyonculara, aynı ürünün marketlerde 13 liraya vatandaşlara satılıyor. Fiyatların yüksek olmasından şikayetçi olan vatandaşlar, Ticaret Bakanlığının denetimlerini sıklaştırmasını istedi.
29.08.2022 Yaşam
Marketlerde yüzde 30 indirim! Akın ettiler, sıvı yağ, süt, yumurta, peynir hepsinde geçerli
Marketlerde yüzde 30 indirim! Akın ettiler, sıvı yağ, süt, yumurta, peynir hepsinde geçerli Büyük indirim başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde temel tüketim ürünlerinde indirim yapılacağına ilişkin müjdesi vatandaşları sevindirdi. Birçok ilde vatandaşlar Tarım Kredi Kooperatifi marketlere akın etti. Vatandaşlar, “Daha ucuza alışveriş yapabileceğimiz bir seçeneğimiz olacak. Müthiş bir uygulama” dedi. Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar: "Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçeği yağı, zeytinyağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi." Öte yandan Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde yüzde 30’a varan indirim olduğunu, vatandaşların söylentilere takılmamasını istedi. İşte son dakika haberinin detayları...
26.08.2022 Ekonomi
Ucuz ev, market fiyatları masaya yatırılacak! Kabine bugün toplanıyor
Ucuz ev, market fiyatları masaya yatırılacak! Kabine bugün toplanıyor Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplanıyor. Masada, ucuz ev sağlama çalışması, market fiyatları ve iç ve dış politikadaki önemli konular olacak.
22.08.2022 Siyaset
Gürcistan'dan Artvin'e akın! Ayçiçek yağı ve toz şeker için geliyorlar
Gürcistan'dan Artvin'e akın! Ayçiçek yağı ve toz şeker için geliyorlar Artvin'in Kemalpaşa ilçesine günübirlik gelen Gürcüler, zincir marketlerin önünde uzun kuyruklar oluşturup, özellikle koli koli sıvı yağ alarak kendi ülkelerine dönüyor. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, "Bu yoğunluğun asıl sebebi; Gürcistan tarafının alım gücünün yükselmiş olması, bizim ürünlerimizin fiyatlarının onlara daha cazip gelmesi. Ağırlıklı olarak sıvı yağ ve toz şekere talep çok dikkat çekiyor. Karınca ticareti yapıyorlar" dedi.
21.08.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Market Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki market fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.