Kuruçeşme Açıkhava

Kuruçeşme Açıkhava

Son dakika Kuruçeşme Açıkhava haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kuruçeşme Açıkhava ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kuruçeşme Açıkhava haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kuruçeşme Açıkhava

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kuruçeşme açıkhava gelişmeleri de dahil olmak üzere 206 kuruçeşme açıkhava haberi bulunmuştur. Tüm kuruçeşme açıkhava haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gökhan Özen hayranları yağmur dinlemedi! Konser alanını hınca hınç doldurdu
Gökhan Özen hayranları yağmur dinlemedi! Konser alanını hınca hınç doldurduPoll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, unutulmaz bir geceye sahne oldu. Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen, ikinci kez çıktığı Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde biletleri yine sold out oldu.
29.09.2023Magazin
Gökhan Özen 7 yıl sonra Türkiye'ye döndü: İlk konserini verdi
Gökhan Özen 7 yıl sonra Türkiye'ye döndü: İlk konserini verdiDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki gün büyük bir buluşmaya imza attı.
3.09.2023Magazin
Kuruçeşme Arena'da Haluk Levent rüzgarı
Kuruçeşme Arena'da Haluk Levent rüzgarıTürk rock müziğin güçlü sesi Haluk Levent, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dün akşam binlerce müzikseveri ağırladı.
21.08.2023Magazin
Yıldız Tilbe 13 bin kişiye konser verdi!
Yıldız Tilbe 13 bin kişiye konser verdi!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam Yıldız Tilbe’yi ikinci kez ağırladı.
14.08.2023Magazin
71 yaşındaki İbrahim Tatlıses baba mı oluyor? Konserde açıkladı: 'Bir tane çocuk gelebilir'
71 yaşındaki İbrahim Tatlıses baba mı oluyor? Konserde açıkladı: 'Bir tane çocuk gelebilir'Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Kuruçeşme Açıkhava konserleri kapsamında binlerce dinleyiciyle buluştu. Seyircisine keyifli saatler yaşatan Tatlıses, özel hayatıyla ilgili de konuştu. Yedi çocuğundan dokuz torunu olan İmparator açıklamasıyla herkesi şaşırttı.
12.08.2023Magazin
Nil Karaibrahimgil Kuruçeşme Açıkhava’yı salladı!
Nil Karaibrahimgil Kuruçeşme Açıkhava’yı salladı!Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam sesi, şarkıları ve kostümleriyle müziğin sıra dışı ismi Nil Karaibrahimgil’i ağırladı.
11.08.2023Magazin
Gökhan Türkmen bu yaz ikinci kez Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!
Gökhan Türkmen bu yaz ikinci kez Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, dün akşam romantik aşk şarkılarının sevilen ismi Gökhan Türkmen’i ağırladı. Son dönemin en modern müzisyenlerinden olan Türkmen, bu yaz ikinci defa, Boğaz’ın eşsiz manzarasında, yazın doyasıya eğlenerek yaşanan konserler, etkinlikler ve sahne şovlarının sergilendiği Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde sevenleriyle buluştu.
31.07.2023Magazin
Sefo, Müslüm Gürses’i andı! 'Hemen onu hatırladınız değil mi?'
Sefo, Müslüm Gürses’i andı! 'Hemen onu hatırladınız değil mi?'Sefo, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne aldı.
30.07.2023Magazin
Sefo’dan Müslüm Gürses tarzı! Neden böyle giyindiğini açıkladı
Sefo’dan Müslüm Gürses tarzı! Neden böyle giyindiğini açıkladıDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam sahnesinde rap müziğin sevilen ismi Sefo’yu ağırladı. İstanbul'un eşsiz güzellikteki Boğaz manzarasına sahip Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, Sefo'nun enerjik performansıyla coşku dolu anlara tanıklık etti.
29.07.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde unutulmaz gece
Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde unutulmaz gecePoll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Afara - Bir Arabesk Müzikali ile bir kez daha Uğur Aslan’ı ağırladı. Sahnesinde dillere pelesenk olan arabesk parçalara hayat veren başarılı sanatçı, sevenlerine müzik dolu bir gece yaşattı.
24.07.2023Magazin
Nil Karaibrahimgil Boğaz'ı renklendirdi!
Nil Karaibrahimgil Boğaz'ı renklendirdi!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde dün akşam Nil Karaibrahimgil ile Boğaz renklendi.
20.07.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava'da Özcan Deniz rüzgarı esti! 'Birlikte hatırlayacağız'
Kuruçeşme Açıkhava'da Özcan Deniz rüzgarı esti! 'Birlikte hatırlayacağız'Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, arabesk ve fantezi müziğin başarılı ismi Özcan Deniz’i ağırladı. Deniz, biletleri günler öncesinde tükenen konserinde en sevilen şarkılarını müzikseverlerden oluşan dev korosuyla birlikte söyledi. Eşi Samar Dadgar, imzalı gri gömleğiyle göz kamaştıran ünlü sanatçı, şıklığıyla sevenlerinden tam not aldı.
19.07.2023Magazin
Ahmet Şafak, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde
Ahmet Şafak, Kuruçeşme Açıkhava sahnesindeDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, önceki akşam özgün Türk Müziği’nin güçlü sesi Ahmet Şafak’ı ağırladı. Binlerce müzikseverin koro halinde seslendirdiği şarkılar Boğaz’da yankılandı. Uzun bir aradan sonra İstanbul’da konser veren başarılı sanatçı, unutulmaz bir performansa imza attı.
18.07.2023Magazin
Boğaz'ın ışıkları altında İzel-Çelik-Ercan'la müzik dolu gece!
Boğaz'ın ışıkları altında İzel-Çelik-Ercan'la müzik dolu gece!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava, dün akşam 90’lı yıllara damga vurmuş İzel, Çelik, Ercan’ı ağırladı. Kuruçeşme seyircisiyle bu sezon ikinci kez buluşan fenomen grup geleneği bozmadı. Boğaz'ın muhteşem atmosferinde kalabalık orkestrası ve hitleriyle mekanı bir kez daha hınca hınç doldurdu.
17.07.2023Magazin
İbrahim Tatlıses: Dopingim sevenlerim
İbrahim Tatlıses: Dopingim sevenlerimİbrahim Tatlıses, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi.
16.07.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava'da unutulmaz gece yaşandı! Boğaz'da anadolu ezgileri
Kuruçeşme Açıkhava'da unutulmaz gece yaşandı! Boğaz'da anadolu ezgileriDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, dün anlamlı bir geceye ev sahipliği yaptı. ‘Kahramanlık Türküleri’ konseptiyle düzenlenen bu özel konserde, Türk Halk Müziği'nin birbirinden değerli sesleri Yavuz Bingöl ve Şükriye Tutkun bir araya geldi.
16.07.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava'da beşinci kez Serdar Ortaç coşkusu!
Kuruçeşme Açıkhava'da beşinci kez Serdar Ortaç coşkusu!Türk pop müziğin yıldız ismi Serdar Ortaç, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde geleneği bozmadı; Boğaz’ın muhteşem atmosferinde hitleriyle 5'inci kez mekanı hınca hınç doldurdu.
12.07.2023Magazin
Boğaz’da Ajda Pekkan rüzgârı esti!
Boğaz’da Ajda Pekkan rüzgârı esti!Ajda Pekkan, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında üçüncü kez sevenleriyle buluştu.
10.07.2023Magazin
maNga performansıyla binlerce kişiyi hayran bıraktı!
maNga performansıyla binlerce kişiyi hayran bıraktı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğuyla ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında dün akşam Boğaz’ın kıyısında maNga’nın şarkıları yankılandı. maNga sahne performansıyla izleyiciye keyifli anlar yaşattı.
6.07.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava sahnesi sinemaseverlerle doldu
Kuruçeşme Açıkhava sahnesi sinemaseverlerle dolduDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, 'Boğazda Sinema Keyfi' etkinliğiyle sinemaseverleri büyülemeye devam ediyor.
27.06.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Gökhan Türken aşkın izlerini bıraktı
Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Gökhan Türken aşkın izlerini bıraktıDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen, Boğaz'ın eşsiz manzarasında, yazın doyasıya eğlenerek yaşanan konserler, etkinlikler ve sahne şovlarının sergilendiği Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde sahne sırası önceki akşam Gökhan Türkmen’deydi.
26.06.2023Magazin
Emel Sayın, Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesine güneş gibi doğdu
Emel Sayın, Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesine güneş gibi doğduDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, dün akşam Türk Sanat Müziği'nin efsane sesi Emel Sayın’ı ağırladı. Usta sanatçının performansı ve eşsiz repertuvarıyla dolu dolu geçen gece, Yeşilçam nostaljisi yaşayan dinleyicilere keyifli bir müzik yolculuğu yaşattı.
24.06.2023Magazin
Müzik, eğlence ve sinema keyfi bu bayram Kanal D’de yaşanacak!
Müzik, eğlence ve sinema keyfi bu bayram Kanal D’de yaşanacak!Türkiye’nin kanalı Kanal D, sevilen yapımları ile Kurban Bayramı’nda da izleyicinin tercihi olacak. Seyirciler Kurban Bayramı’nda müzik, eğlence ve sinema keyfini Kanal D’de yaşayacak.
23.06.2023Televizyon
Kuruçeşme Açıkhava'da Levent Yüksel rüzgarı esti!
Kuruçeşme Açıkhava'da Levent Yüksel rüzgarı esti!Demirören Medya Grubu sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam Levent Yüksel ve sevenlerini ağırladı. Hayranlarını 90'lı yıllara götüren büyüleyici bir konserle buluşturan ünlü sanatçı, eski günlerin atmosferini yeniden yaşattı.
22.06.2023Magazin
Kuruçeşme Açıkhava'dan bir Yıldız geçti
Kuruçeşme Açıkhava'dan bir Yıldız geçtiDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinden dün akşam bir 'Yıldız' geçti. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde sevenleriyle buluşan Yıldız Tilbe, muhteşem bir müzik ziyafetine imza attı.
20.06.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Kuruçeşme Açıkhava ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kuruçeşme açıkhava haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.