Kuruçeşme Açıkhava

Kuruçeşme Açıkhava

Son dakika Kuruçeşme Açıkhava haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kuruçeşme Açıkhava ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kuruçeşme Açıkhava haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kuruçeşme Açıkhava

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kuruçeşme açıkhava gelişmeleri de dahil olmak üzere 145 kuruçeşme açıkhava haberi bulunmuştur. Tüm kuruçeşme açıkhava haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Emel Sayın rüzgarı
Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Emel Sayın rüzgarıDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, dün akşam Türk Sanat Müziği'nin efsane sesi Emel Sayın’ı ağırladı. Muhteşem bir konsere imza atan sanatçı, sevenlerini, geçmişte yolculuğa çıkartarak, unutamayacakları bir gece armağan etti. Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisi Emel Sayın şarkılarına doyamadı.
24.09.2022Magazin
Yasemin Sakallıoğlu ile boğazda kahkaha tufanı!
Yasemin Sakallıoğlu ile boğazda kahkaha tufanı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile Türkiye’nin en değerli sanatçılarını müzikseverler ile buluşturan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam stand-up gösterisiyle başarılı komedyen Yasemin Sakallıoğlu’nu ağırladı.
23.09.2022Televizyon
Manga, Paraf Kuruçeşme Açıkhava'yı kasıp kavurdu!
Manga, Paraf Kuruçeşme Açıkhava'yı kasıp kavurdu!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi konserleri önceki akşam Türkiye’nin sevilen gruplarından biri olan maNga’yı ağırladı. Rock müzik şöleni ile binlerce dinleyici unutamayacakları bir gece yaşadı.
22.09.2022Televizyon
Kuruçeşme Açıkhava'da türkü ziyafeti
Kuruçeşme Açıkhava'da türkü ziyafetiDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde önceki gün türkü şöleni vardı. Türk Halk Müziği'nin birbirinden değerli sesleri Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan, İsmail Altunsaray ve Ender Balkır, binlerce hayranına Anadolu ezgileriyle dolu unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
17.09.2022Magazin
Soner Sarıkabadayı'nın Kuruçeşme heyecanı!
Soner Sarıkabadayı'nın Kuruçeşme heyecanı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi önceki gün Soner Sarıkabadayı ve sevenlerini ağırladı. Ünlü popçu, performansı ve enerjisiyle unutulmaz bir geceye imza attı.
15.09.2022Televizyon
Volkan Konak söyledi, Kuruçeşme Açıkhava coştu
Volkan Konak söyledi, Kuruçeşme Açıkhava coştuDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, dördüncü kez Karadeniz müziğinin yaşayan efsanesi Volkan Konak'ı ağırladı. Her yaştan müzikseverin olduğu konser alanı, saatler öncesinde hınca hınç doldu.
10.09.2022Magazin
İki dev isim aynı sahnede
İki dev isim aynı sahnedeÜmit Besen ve Cengiz Kurtoğlu, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu.
10.09.2022Magazin
İzel'den sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi!
İzel'den sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi! Uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve yoğun konser serisine başlayan İzel-Çelik-Ercan grubunun Fethiye Babadağ'daki konserinde üzücü bir olay yaşanmış, İzel Çeliköz konserin sonlarına doğru baygınlık geçirmişti. Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi'nin yardımına yetiştiği İzel, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında konuştu.
4.09.2022Magazin
Aşkım Kapışmak, Kuruçeşme Açıkhava'da sevenlerini ağırladı
Aşkım Kapışmak, Kuruçeşme Açıkhava'da sevenlerini ağırladıDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde; yazar, davranış bilimleri ve iletişim uzmanı Aşkım Kapışmak, ‘İlişkiler Komedisi’ isimli yeni stand-up gösterisiyle sevenlerine 'merhaba' dedi.
3.09.2022Magazin
MFÖ enerjisiyle Kuruçeşme'yi ısıttı!
MFÖ enerjisiyle Kuruçeşme'yi ısıttı!Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde yoğun istek üzerine efsane grup MFÖ, ikinci kez sevenleriyle bir araya geldi. MFÖ hayranları, Boğaz'ın kıyısındaki konser alanını saatler öncesinde tıklım tıklım doldurdu.
30.08.2022Magazin
31 yıl sonra İzel-Çelik-Ercan heyecanı!
31 yıl sonra İzel-Çelik-Ercan heyecanı!Türk pop müziğinin efsane müzik grubu İzel-Çelik-Ercan, Paraf Kuruçeşme Açıkhava'da, 31 yıl aradan sonra sahnelere muhteşem bir konserle döndü. 90'lara damga vuran fenomen grubun Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen konseri öncesi kapıda uzun kuyruklar oluştu.
26.08.2022Magazin
Zeynep Bastık, Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!
Zeynep Bastık, Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!Birbirinden değerli sanatçıları müzikseverler ile buluşturmaya devam eden Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesi önceki akşam ilk kez Zeynep Bastık’ı ağırladı. Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen konserde Zeynep Bastık enerjisi ve güzelliği ile büyüledi.
22.08.2022Magazin
Hakan Altun: Bağımlılık yaparım!
Hakan Altun: Bağımlılık yaparım!Ünlü sanatçı Hakan Altun, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam dördüncü kez sahneye çıktı. Hayranlarıyla birlikte unutulmaz şarkılarını seslendiren Altun, dinleyicilerine adeta müzik şöleni yaşattı.
22.08.2022Magazin
MFÖ Kuruçeşme Açıkhava'da hasret giderdi!
MFÖ Kuruçeşme Açıkhava'da hasret giderdi!Türkiye’nin efsane müzik grubu MFÖ, uzun zaman sonra ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluştu. Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen konserde MFÖ ve hayranları hasret giderdi.
16.08.2022Magazin
Gökhan Türkmen'in ilk Kuruçeşme heyecanı
Gökhan Türkmen'in ilk Kuruçeşme heyecanı Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen, Boğaz'ın eşsiz manzarasında, yazın doyasıya eğlenerek yaşanan konserler, etkinlikler ve sahne şovlarının sergilendiği Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde 12 Ağustos Cuma günü sahne sırası Gökhan Türkmen’deydi.
13.08.2022Magazin
Boğazda Hakan Altun fırtınası esti!
Boğazda Hakan Altun fırtınası esti!Hakan Altun, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam 3. kez sevenleriyle buluştu. Altun, sahneye gelen sürpriz doğum günü pastasıyla yeni yaşını da sevenleriyle kutladı.
12.08.2022Televizyon
Kuruçeşme'de büyük kutlama! Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde
Kuruçeşme'de büyük kutlama! Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesindeTürk Pop Müziği’nin duayen yorumcusu Alpay, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile 55. sanat yılını Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde önceki akşam sevenleriyle kutladı.
10.08.2022Televizyon
Hande Yener Kuruçeşme'yi salladı! 'Charlie Chaplin Hande'
Hande Yener Kuruçeşme'yi salladı! 'Charlie Chaplin Hande'Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde ünlü pop yıldızı Hande Yener enerjisiyle izleyenleri adeta büyüledi. Yener, konserin açılışını New York’ta kliplendirdiği yeni hiti “İyi Ya” şarkısıyla yaptı.
8.08.2022Televizyon
Merve Özbey'den Kuruçeşme Açıkhava'da doğum öncesi son konser!
Merve Özbey'den Kuruçeşme Açıkhava'da doğum öncesi son konser!Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Merve Özbey geçtiğimiz akşam Demirören Medya Grubu medya sponsorluğund, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile Paraf Kuruçeşme Açıkhava'da sahne aldı. İkinci bebeğine 8 aylık hamile olan Özbey, doğum öncesi son konserinde sevenleriyle buluştu.
5.08.2022Televizyon
Kuruçeşme Açıkhava'da altıncı kez Serdar Ortaç coşkusu!
Kuruçeşme Açıkhava'da altıncı kez Serdar Ortaç coşkusu!Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Türk Pop Müziğin başarılı sanatçısı Serdar Ortaç’ı ağırladı. Kuruçeşme'de altıncı kez hayranlarıyla buluşan ünlü popçu, gördüğü yoğun ilgiye "Şükür, sevilmek güzel" sözleriyle teşekkür etti.
4.08.2022Televizyon
Burcu Güneş ve Selami Şahin Kuruçeşme'de buluştu
Burcu Güneş ve Selami Şahin Kuruçeşme'de buluştuTürk müzik tarihine sayısız hit’i ve besteleriyle adını yazdıran usta sanatçı Selami Şahin ve başarılı müzik kariyeriyle ülkemizin güçlü seslerinden Burcu Güneş, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde önceki akşam bir araya geldi.
3.08.2022Magazin
Kuruçeşme Açıkhava'da Zara rüzgarı esti
Kuruçeşme Açıkhava'da Zara rüzgarı estiDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dün akşam Zara ile duygusal rüzgârlar esti. Evrensel müziğin güçlü yorumcusu olarak anılan Zara, Boğaz’ın muhteşem manzarasında müzikseverlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı. Biletleri günler öncesinde tükenen konserinde zaman zaman hareketli şarkılarıyla oynatan, zaman zaman içli içli söylediği türküleriyle hüzünlendiren Zara, 2.5 saatlik sahne performansında şıklığı ve enerjisiyle büyüledi.
30.07.2022Magazin
Boğaz’da ebru yaşar fırtınası esti!
Boğaz’da ebru yaşar fırtınası esti!Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğuyla İstanbul Boğazı’nın eşsiz ambiyansında unutulmaz bir konsere imza attı. Ünlü sanatçı tüm geliriyle farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin birincisini önceki akşam Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleştirdi. Sevenlerinin hınca hınç doldurduğu ve büyük coşkunun yaşandığı gecede Yaşar, sahne performansı ve repertuvarı ile yine tam not aldı.
29.07.2022Magazin
İzel-Çelik-Ercan konseri ne zaman? Konseri tarihi belli oldu!
İzel-Çelik-Ercan konseri ne zaman? Konseri tarihi belli oldu!Türkiye'de 90'lı yılların pop müziğinin ünlü grupları arasında yer alan İzel, Çelik, Ercan'ın ağustos ayında vereceği konser tarihi belli oldu. Peki, İzel-Çelik-Ercan konseri ne zaman?
27.07.2022Kültür Sanat
Zekeriya Ünlü ve sıra gecesi ekibinden müzik ziyafeti
Zekeriya Ünlü ve sıra gecesi ekibinden müzik ziyafetiPoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Zekeriya Ünlü ile Sıra gecesi ekibini ağırladı.
27.07.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Kuruçeşme Açıkhava ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kuruçeşme açıkhava haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.