Joe Biden

Joe Biden

Son dakika joe biden haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan joe biden ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını joe biden haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Joe Biden

haberleri sayfasında son dakika yaşanan joe biden gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.581 joe biden haberi bulunmuştur. Tüm joe biden haberleri aşağıda listelenmiştir.
ABD'de dört Müslüman'ı öldüren kişi yakalandı! Cinayetle suçlanan baş şüphelinin kimliği şok etti...
ABD'de dört Müslüman'ı öldüren kişi yakalandı! Cinayetle suçlanan baş şüphelinin kimliği şok etti...ABD Albuquerque kenti peş peşe gelen Müslüman cinayetleriyle sarsıldı. Geçtiğimiz yılın Kasım ayından itibaren işlenmeye başlanan vahşi cinayetlerin birbiriyle bağlantılı olduğuna inanıyordu. Çevreden gelen ihbarlar yardımıyla yakalanan zanlının kimliği şoke etti.
10.08.2022Dünya
ABD’de göçmenlere uygulanan “Meksika’da Kal” programına son verildi
ABD’de göçmenlere uygulanan “Meksika’da Kal” programına son verildiABD İç Güvenlik Bakanlığı, ABD’nin eski Başkanı Donald Trump döneminde göçmenlere uygulanmaya başlayan Göçmen Koruma Protokolleri (MPP) diğer adıyla “Meksika’da Kal” programına son verildiğini açıkladı.
9.08.2022Dünya
ABD Başkanı Biden, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılımına onay veren belgeleri imzaladı
ABD Başkanı Biden, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılımına onay veren belgeleri imzaladıABD Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray'da düzenlenen imza töreni ile Finlandiya ve İsveç’in NATO'ya katılımına onay veren belgeleri imzaladı.
9.08.2022Dünya
Biden, 280 milyar dolarlık Çip ve Bilim Yasasını imzaladı
Biden, 280 milyar dolarlık Çip ve Bilim Yasasını imzaladıABD Başkanı Joe Biden, çip üretimi için daha önce ABD Kongresi tarafından onaylanan 280 milyar dolarlık Çip ve Bilim Yasası'nı imzaladı.
9.08.2022Dünya
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...ABD’de 4 Müslümanın cinayete kurban gitmesi Albuquerque kentini sarstı. Kasım ayından beri biri Afgan, üçü Pakistanlı dört Müslüman pusu kurularak öldürüldü. ABD Başkanı Biden ‘öfke ve üzüntü’ duyduğunu, soruşturmanın sonucunu beklediğini belirtti.
9.08.2022Dünya
AB, İran nükleer anlaşması için 'son metni' ortaya koydu
AB, İran nükleer anlaşması için 'son metni' ortaya koyduAvusturya'nın başkenti Viyana'da İran, ABD ve Avrupa Birliği (AB) heyetleri arasında yeniden başlayan nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakerelerinde AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, taraf ülkeler arasında uzlaşı için "son metni" ortaya koydu.
8.08.2022Dünya
ABD Başkanı Biden'ın testi negatife döndü! Karantinadan çıkıyor
ABD Başkanı Biden'ın testi negatife döndü! Karantinadan çıkıyorABD Başkanı Joe Biden'ın Covid-19 testinin negatif çıkmasının ardından karantinasının sona erdiği açıklandı.
7.08.2022Dünya
Biden'ın Covid-19 testi negatif çıktı
Biden'ın Covid-19 testi negatif çıktıABD Başkanı Joe Biden'ın bugün yapılan Covid-19 testinin negatif çıktığı bildirildi.
6.08.2022Dünya
ABD, Çin Büyükelçisini Beyaz Saray'a çağırdı
ABD, Çin Büyükelçisini Beyaz Saray'a çağırdıABD, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Tayvan ziyaretinin ardından Çin'in ABD Büyükelçisi Qin Gang'i Çin'in eylemlerini kınamak için Beyaz Saray'a çağırdı.
5.08.2022Dünya
Maymun çiçeği virüsü tehlikesinde yeni boyut! Acil durum ilan edilecek
Maymun çiçeği virüsü tehlikesinde yeni boyut! Acil durum ilan edilecekABD Başkanı Joe Biden yönetiminin maymun çiçeği vakalarının 6 bin 600’ü aşmasının ardından virüs nedeniyle halk sağlığı acil durumu ilan edeceği öne sürüldü.
4.08.2022Dünya
İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakereleri Viyana’da yeniden başladı
İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakereleri Viyana’da yeniden başladıİran, ABD ve Avrupa Birliği'nden (AB) heyetlerin katıldığı İran nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakereleri Avusturya'nın başkenti Viyana'da yeniden başladı.
4.08.2022Dünya
Biden’a yapılan son Covid-19 testi pozitif çıktı
Biden’a yapılan son Covid-19 testi pozitif çıktıABD Başkanı Joe Biden'a yapılan son Covid-19 testinin pozitif çıktığı aktarıldı.
3.08.2022Dünya
İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakereleri Viyana’da yeniden başlıyor
İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakereleri Viyana’da yeniden başlıyorİran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, İran’ın Baş müzakerecisi Ali Bakıri ve heyetinin önümüzdeki saatlerde Avusturya’nın başkenti Viyana’ya gideceğini söyleyerek, nükleer müzakerelerin yeniden başlayacağını duyurdu.
3.08.2022Dünya
Çin Tayvan krizinde son durum ne? Tayvan’ı Ukrayna benzeri bir çatışma mı bekliyor? Çin Tayvan savaşı çıkar mı?
Çin Tayvan krizinde son durum ne? Tayvan’ı Ukrayna benzeri bir çatışma mı bekliyor? Çin Tayvan savaşı çıkar mı? Çin Tayvan krizi haftanın ilk sırada yer alan gündemlerinden biri. Dünyanın gözü Tayvan’a çevrilmiş durumda. ABD Temsilciler Meclis Başkanı Nancy Polesi’nin Tayvan’a gerçekleştirdiği resmi ziyaret, Çin ile Amerika arasındaki gerginliği artırdı. Başta Amerika olmak üzere NATO İttifak ülkelerinin 2022 Madrid Zirvesi’nde Rusya ile birlikte Çin’i de güvenlik tehdidi olarak açıkladıklarını hatırlatan Prof. Dr. Havva Kök Arslan, NATO ülkeleri açısından Ukrayna ve Özbekistan’ın Rusya’yı çevrelemenin yanı sıra Çin’in yükselen rekabet gücünü engellemek açısından stratejik öneme sahip olduğunu ifade ediyor. Peki, Tayvan’ı Ukrayna benzeri bir çatışma mı bekliyor? Çin Tayvan savaşı çıkar mı? Çin Tayvan sorunu nereye gider? İşte detaylar…
3.08.2022Dünya
Pelosi kimdir, Pelosi uçağı canlı nasıl takip edilir? Tayvan uçağı canlı takip…
Pelosi kimdir, Pelosi uçağı canlı nasıl takip edilir? Tayvan uçağı canlı takip…Tayvan gazetesi China Times'ın haberinde, Pelosi'nin bugün yerel saatle 22.30'da (TSİ 17.30) Taipei'ye geleceği ve geceyi Ada'da geçireceği ileri sürüldü. Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Hint-Pasifik temasları çerçevesinde Çin'in giderek şiddetlenen uyarılarına rağmen Tayvan'ı ziyaret etme olasılığı Amerikan donanmasını hareketlendirdi. Peki, Pelosi kimdir, Pelosi uçağı canlı nasıl takip edilir? İşte Pelosi Tayvan uçağı canlı takip linki ve diğer gelişemeler…
2.08.2022Dünya
El Kaide lideri Zevahiri'yi balkonda Hellfire füzeleriyle vuruldu!
El Kaide lideri Zevahiri'yi balkonda Hellfire füzeleriyle vuruldu!ABD, terör örgütü El Kaide'nin lideri Eymen el Zevahiri'yi Afganistan'da silahlı insansız hava aracından ateşlenen füzeyle öldürdü. Dünya, Zevahiri'nin öldürüldüğünü gece yarısı 00.27'de Amerikan Associated Press (AP) haber ajansının 'acil' koduyla geçtiği haberle öğrendi.
2.08.2022Dünya
Eymen El Zevahiri öldü mü? El Kaide lideri Eymen Zevahiri kimdir, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?
Eymen El Zevahiri öldü mü? El Kaide lideri Eymen Zevahiri kimdir, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?El Kaide lideri Eymen El-Zevahiri CIA tarafından Kabil'de düzenlenen operasyonla öldürüldü. ABD Başkanı Joe Biden beyaz Saray'da yaptığı açıklamada, "Adalet yerini buldu ve bu terörist lider artık yok" dedi. Peki, Eymen El Zevahiri kimdir? El Kaide lideri Eymen Zevahiri nasıl öldü, kaç yaşındaydı, radikalleşme süreci nasıl oldu?
2.08.2022Dünya
El Kaide elebaşı Eymen El Zevahiri'nin öldürüldüğü iddia edildi
El Kaide elebaşı Eymen El Zevahiri'nin öldürüldüğü iddia edildiABD'li bir yetkili, hafta sonu Afganistan'da kritik bir El Kaide hedefine yönelik başarılı bir operasyon düzenlendiğini açıkladı. Associated Press haber ajansı muhabiri, Twitter'da yaptığı paylaşımda, operasyon sonucu terör örgütü El Kaide elebaşı Eymen El Zevahiri'nin öldürüldüğünü ifade etti. Zevahiri, Mayıs 2011'de Usame bin Ladin'in öldürülmesiyle birlikte El Kaide'nin yeni lideri olmuştu.
1.08.2022Dünya
ABD ile Çin arasında savaş çıkartacak kriz! 'Uçağını düşürelim'
ABD ile Çin arasında savaş çıkartacak kriz! 'Uçağını düşürelim'Süper güçler arasında günlerdir süren restleşmede bir Twitter mesajı dünyayı dehşete sürükledi, uluslararası haber ajansları Washington'dan yapılan duyuruyu 'son dakika' koduyla servis etti. ABD ile Çin Tayvan meseli sebebiyle karşı karşıya geldi. İşte dünyayı tedirgin eden restleşmede tüm detaylar...
31.07.2022Dünya
ABD Başkanı Joe Biden yeniden koronavirüse yakalandı
ABD Başkanı Joe Biden yeniden koronavirüse yakalandıBeyaz Saray, "ABD Başkanı Joe Biden'ın bugün yapılan koronavirüs testi yeniden pozitif çıktı. Biden yeniden karantinaya girecek." açıklaması yaptı.
30.07.2022Dünya
Biden'ın koruması İsrailli genç kadına dehşeti yaşattı! ‘Suratıma ve göğsüme...’
Biden'ın koruması İsrailli genç kadına dehşeti yaşattı! ‘Suratıma ve göğsüme...’Tamar Ben-Haim, bir günü daha bitirmiş olmanın verdiği rahatlıkla evine doğru ilerliyordu. Arkadaşlarıyla biraz vakit geçirdikten sonra evine yönelen kadın, her şeyden habersiz şekilde yürürken uğradığı saldırı sonucunda dehşete düştü. Ancak asıl şaşkınlığı ise kendisine saldıranın kim olduğunu öğrendiğinde yaşadı.
30.07.2022Dünya
Dünya diken üstünde! Çin'den ABD'ye ağır tehdit
Dünya diken üstünde! Çin'den ABD'ye ağır tehditÇin Dışişleri Bakanlığı, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile ABD Başkanı Joe Biden arasındaki telefon görüşmesine ilişkin yayınladığı yazılı açıklamada, Xi’nin Çin'in Tayvan'ın bağımsızlığına ve dış güçlerin müdahalesine şiddetle karşı çıktığını vurguladığı ifade edilerek, "Ateşle oynayan kendini yakar. ABD tarafının bunu açıkça görebileceğini umuyoruz" denildi.
28.07.2022Dünya
ABD'den kritik karar! 280 milyar dolarlık yasa tasarısı onaylandı
ABD'den kritik karar! 280 milyar dolarlık yasa tasarısı onaylandıABD Senatosu, teknoloji alanında Çin ile daha iyi rekabet etme amacıyla, çip üretimine 280 milyar dolarlık bütçe ayıran yasa tasarısını onayladı.
27.07.2022Dünya
Joe Biden'ın koronavirüs testi negatife döndü
Joe Biden'ın koronavirüs testi negatife döndüBeyaz Saray, ABD Başkanı Joe Biden'ın koronavirüs testinin negatife döndüğünü açıkladı.
27.07.2022Dünya
Yunanistan ilk Avrupa ülkesi oldu! Veliaht Prens Selman Atina'da...
Yunanistan ilk Avrupa ülkesi oldu! Veliaht Prens Selman Atina'da...Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın Yunanistan ziyareti Avrupa'da geniş yankı buldu. Dört yıllık tecritin ardından ilk kez bir AB üyesine ayak basan Muhammed bin Selman, atılan imzaları 'tarihi bir fırsat' olarak niteleyip tüm bölgede oyunun kurallarını değiştirmekten söz etti. Yunan medyası 'Suudi Prens'in büyük planı', 'Yunanistan enerji merkezi' gibi başlıklar atarken, Alman gazetesi Atina'nın adımlarını Türkiye'nin belirlediğini yazdı.
27.07.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Joe Biden ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki joe biden haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.