İlayda Şeker

İlayda Şeker

Son dakika İlayda şeker haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İlayda şeker ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İlayda şeker haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İlayda Şeker

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ilayda şeker gelişmeleri de dahil olmak üzere 28 ilayda şeker haberi bulunmuştur. Tüm ilayda şeker haberleri aşağıda listelenmiştir.
İlayda Şeker'den bayram harçlığı paylaşımı! "Beyim çok bonkör"
İlayda Şeker'den bayram harçlığı paylaşımı! "Beyim çok bonkör" Survivor 2021'de arkadaşlıkları aşka dönüşen İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Şeker son olarak sevgilisinin bayram harçlı verdiğini söyleyerek bir paylaşım yaptı.
9.07.2022Magazin
İlayda Şeker İsmail Balaban'dan bayram harçlığını altın olarak aldı!
İlayda Şeker İsmail Balaban'dan bayram harçlığını altın olarak aldı!Survivor 2021'de yarışmacı olarak yer alan İsmail Balaban yarışma sırasında nişan atmıştı. İsmail Balaban yarışma sonrası ise yine aynı yarışmada yer alan İlayda Şeker ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şeker son olarak sevgilisinin bayram harçlı verdiğini söyleyerek bir paylaşım yaptı.
9.07.2022Magazin
İlayda Şeker'den İsmail Balaban'a aşk dolu sözler!
İlayda Şeker'den İsmail Balaban'a aşk dolu sözler!Survivor 2021 şampiyonu güreşçi İsmail Balaban ile aynı yarışmada tanışan ve aşk yaşamaya başlayan İlayda Şeker, sevgilisine aşk dolu sözler yazdı.
4.07.2022Magazin
İlayda Şeker'den aşk dolu paylaşım!
İlayda Şeker'den aşk dolu paylaşım!'Survivor 2021' sezonunda başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen İlayda Şeker ve İsmail Balaban çiftinin mutlu birlikteliği devam ediyor. Zaman zaman takipçilerinin merak ettiği konular hakkında açıklama yapan Şeker, bir soruya verdiği aşk dolu yanıtla adından söz ettirdi.
14.04.2022Magazin
İlayda Şeker ve İsmail Balaban'dan aşk pozu!
İlayda Şeker ve İsmail Balaban'dan aşk pozu!Geçtiğimiz Survivor sezonunda başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen İlayda Şeker ve İsmail Balaban çiftinin mutlu birlikteliği devam ediyor. Zaman zaman sevgilisiyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşan Şeker, bu karelere bir yenisini daha ekledi.
8.04.2022Magazin
İsmail Balaban'ın eski nişanlısı Gamze Atakan'dan flaş hamle!
İsmail Balaban'ın eski nişanlısı Gamze Atakan'dan flaş hamle!Survivor'ın geçtiğimiz yılki şampiyonu İsmail Balaban, annesiyle yaptığı telefon konuşması sonrası, nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılmıştı. Balaban'ın, adadan döndükten kısa bir süre sonra takım arkadaşı İlayda Şeker ile aşk yaşaması, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İsmail Balaban'ın eski nişanlısı Gamze Atakan cephesinde şaşırtan bir gelişme yaşandı.
28.02.2022Magazin
İlayda Şeker ve İsmail Balaban çocuklarına koyacakları ismi bile karar verdiler!
İlayda Şeker ve İsmail Balaban çocuklarına koyacakları ismi bile karar verdiler!Survivor 2021 yarışmacıları ismail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin aleminde bomba etkisi yaratmıştı. İlayda Şeker, Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile ilişkisinin nasıl başladığını anlattı. Şeker, çocuklarına İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ve babası Hasan Balaban'ın adını koyacağını belirtti.
29.12.2021Magazin
Survivor İlayda Şeker'in estetiksiz hali! Sosyal medya hesabından paylaştı
Survivor İlayda Şeker'in estetiksiz hali! Sosyal medya hesabından paylaştıSurvivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen İlayda Şeker, ''Güzelliğimi estetiğe borçluyum'' açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Şeker, Instagram hesabından estetiksiz halini paylaştı.
24.12.2021Magazin
İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşkı nasıl başladı?
İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşkı nasıl başladı?Survivor şampiyonu İsmail Balaban İlayda Şeker ile yaşadığı aşkla gündemde. İsmail Balaban son olarak katıldığı bir etkinlikte İlayda Şeker ile nasıl aşk yaşamaya başladığını anlattı.
16.12.2021Magazin
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den aşk pozu!
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den aşk pozu!Survivor 2021 yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, artık saklanmıyor. İlayda Şeker, sevgilisi İsmail Balaban'la aşk pozunu, takipçileriyle paylaştı.
13.12.2021Magazin
İsmail Balaban damat mı oluyor! Düğün için...
İsmail Balaban damat mı oluyor! Düğün için...Survivor 2021 yarışmacılarından İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın aşkı, magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde evliliğe yeşil ışık yakan çiftin, düğün dansı için eğitim aldığı öne sürüldü.
9.12.2021Magazin
İlayda Şeker, İsmail Balaban'a 'Kocam' dedi! Sosyal medya karıştı...
İlayda Şeker, İsmail Balaban'a 'Kocam' dedi! Sosyal medya karıştı...Evlenecekleri konuşulan İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın ilişkisinde, yeni bir gelişme yaşandı. İlayda Şeker'in, Instagram hesabından paylaştığı videoda, Balaban'a 'kocam' sözüyle hitap etmesi, kafaları karıştırdı.
29.11.2021Magazin
Survivor şampiyonu İsmail Balaban aşka geldi! Sevgilisi İlayda Şeker ile pozunu paylaştı...
Survivor şampiyonu İsmail Balaban aşka geldi! Sevgilisi İlayda Şeker ile pozunu paylaştı...Nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrıldıktan sonra Survivor'daki takım arkadaşı İlayda Şeker ile aşk yaşamaya başlayan Balaban'dan aşk pozu geldi.
24.11.2021Magazin
İlayda Şeker'den İsmail Balaban'la evlilik sinyali! 'Sizce neden Antalya'da yaşıyorum?'
İlayda Şeker'den İsmail Balaban'la evlilik sinyali! 'Sizce neden Antalya'da yaşıyorum?''Survivor 2021' şampiyonu İsmail Balaban ile aynı yarışmada mücadele eden İlayda Şeker'in aşkı tam gaz devam ediyor. Her fırsatta sevgilisinin memleketi Antalya Elmalı'ya giden Survivor İlayda, Instagram'da takipçileriyle gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde evlilik sinyali verdi.
20.11.2021Magazin
İsmail Balaban ve İlayda Şeker ilişkisinde flaş gelişme!
İsmail Balaban ve İlayda Şeker ilişkisinde flaş gelişme!Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban yarışmada tanıştığı İlayda Şeker ile aşk yaşıyor. İsmail Balaban ve İlayda Şeker ikilisinin ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı.
14.11.2021Magazin
Survivor şampiyonu İsmail Balaban diş estetiği yaptırdı!
Survivor şampiyonu İsmail Balaban diş estetiği yaptırdı!İlayda Şeker ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Survivor şampiyonu İsmail Balaban, diş estetiği yaptırdı. Balaban'ın saç ekimi yaptırmak için doktorla görüştüğü de görüldü.
10.11.2021Magazin
Survivor İlayda ve İsmail sonunda aşklarını ilan etti!
Survivor İlayda ve İsmail sonunda aşklarını ilan etti!Sürekli aşk yaşadıkları iddia edilen İsmail Balaban ve İlayda Şeker sonunda aşklarını ilan etti. İkilinin araba içindeki aşk paylaşımı sosyal medyayı salladı.
26.10.2021Magazin
Survivor İlayda Şeker'in kardeşinden dikkat çeken estetik yorumu!
Survivor İlayda Şeker'in kardeşinden dikkat çeken estetik yorumu!Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile yaşadığı aşkla gündemde olan İlayda Şeker yarışmadan sonra estetikle bambaşka biri oldu. Şeker'in kardeşi ise bu duruma yaptığı yorumla dikkat çekti.
22.10.2021Magazin
Survivor'dan elenen İlayda Şeker'den flaş Batuhan açıklaması!
Survivor'dan elenen İlayda Şeker'den flaş Batuhan açıklaması!'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasından elenen son isim İlayda Şeker oldu. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yer alan Survivor İlayda, vedanın ardından hakkında merak edilenleri yanıtladı. İşte o röportaj...
1.05.2021Magazin
Survivor 2021 yarışmacıları! Yeni Sezon Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler Takımı!
Survivor 2021 yarışmacıları! Yeni Sezon Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler Takımı!Survivor 2021 başladı. Survivor 2021'de hem Ünlüler hem de Gönüllüler Takımı'nda dikkat çeken isimler bulunuyor. Survivor'ın yeni sezonu bugün ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler kadrosundaki isimler kim? İşte Survivor 2021 Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı yarışmacıları...
9.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İlayda Şeker ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ilayda şeker haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.