Hamsi Kilo

Hamsi Kilo

Son dakika hamsi kilo haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hamsi kilo ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hamsi kilo haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hamsi Kilo

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hamsi kilo gelişmeleri de dahil olmak üzere 119 hamsi kilo haberi bulunmuştur. Tüm hamsi kilo haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştu
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştuKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Soğuk hava ve fırtına etkili oldu, balık çeşitleri azaldı. Balıkçıların verdiği bilgiye göre; hamsi kilo 25, mezgit 20, istavrit 25, barbun 20, somon 70, levrek 90 ve çipura da 75 lira oldu.
9.03.2022Ekonomi
Hamsinin fiyatı resmen rekor kırdı! Böylesi görülmedi, kilosu 60 liraya çıktı
Hamsinin fiyatı resmen rekor kırdı! Böylesi görülmedi, kilosu 60 liraya çıktıHamsinin fiyatında rekor artış! Karadeniz ‘de bugünlerde hamsi avında belirgin bir azalma yaşanırken bu azalma sonucu fiyatı da önceki yıllara oranla neredeyse rekor seviyesine ulaştı. Trabzon’da tezgahlarda hamsinin kilosu 60 TL’ye kadar yükselirken, sezon başından beri bolca avlanan istavrit ise bu istikrarını sürdürerek kilosu 12,5 TL’den satılıyor.
14.12.2021Ekonomi
Balık fiyatları uçtu, hamsinin kilosu 40 liraya çıktı! Balıkçılar rotayı Gürcistan ve Abhazya’ya çevirdi
Balık fiyatları uçtu, hamsinin kilosu 40 liraya çıktı! Balıkçılar rotayı Gürcistan ve Abhazya’ya çevirdiBalık fiyatları yükseldi. Hamsinin kilosu 40 TL'den satılıyor. 1 Eylül’de başlayan balık av sezonunun ilk aylarında hamsi bol avlanırken, hem vatandaşın hem de balıkçıların yüzünü güldürmüştü. Son günlerde hava sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı hamsi sürüleri deniz suyunun daha soğuk olduğu Gürcistan ve Rusya kıyılarına gitmesiyle birlikte hamsi avında büyük bir azalma oldu. Bu durum da hamsinin fiyatlarına yansırken Trabzon’da az avlanan hamsi ise tezgahta 40 liradan satılıyor.
10.12.2021Ekonomi
Zam geldi! Hamsinin kilosu 50 TL'ye yükseldi
Zam geldi! Hamsinin kilosu 50 TL'ye yükseldiBalıkesir'in Bandırma İlçesi Balıkesir Büyükşehir Balık haline balık az gelince fiyatlar yükselişe geçti.
6.12.2021Ekonomi
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satışta
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satıştaFiyatlar indi! 40 liradan satılıyordu. 10 TL'ye tezgahlarda yerini aldı. Karadeniz'de balık avı sezonu bereketli geçerken Sinop'ta hamsinin kilogramı 10 liraya geriledi.
13.10.2021Ekonomi
Vatandaştan yoğun ilgi! Kilosu 20 lira...
Vatandaştan yoğun ilgi! Kilosu 20 lira...Trabzon'da uzun bir sürenin ardından tezgahları süsleyen taze hamsi, yüksek fiyatına rağmen vatandaşlar tarafından kısa sürede tüketildi.
24.02.2021Ekonomi
Karadeniz’de sular soğudu, balıkçı tezgahları doldu
Karadeniz’de sular soğudu, balıkçı tezgahları dolduKaradeniz'de kar yağışının etkili olmasıyla beraber soğuyan deniz suyu balıkçıların yüzünü güldürdü. Bir aydır sönük sezon geçiren balıkçıların tezgahları, yine çeşit çeşit balıklarla süslenmeye başladı.
16.02.2020Ekonomi
Fiyatlar yarı yarıya düştü
Fiyatlar yarı yarıya düştüAV yasağı kalktı, taze balıklar tezgahlardaki yerlerini almaya başladı. İl İl balık fiyatları farklılık gösterirken, İstanbul Beşiktaş'ta hamsinin kilosu 25 lira, istavritin kilosu 15 lira, Barbunun kilosu ise 20-25 lira arasında satılıyor.
2.09.2019Gündem
Turistlerin balık merakı: Kilosu 15-20 liradan...
Turistlerin balık merakı: Kilosu 15-20 liradan...Edirne'ye alışveriş yapmak amacıyla Yunanistan ve Bulgaristan'dan günübirlik gelen turistlerin çoğu balık pazarından alışveriş yapmadan kentten ayrılmıyor.
30.10.2018Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...Balık fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Hamsi, istavrit, barbun, mezgit, alabalık, somon, sazan, yayın ve kefal, çipura ve levrek fiyatlarında son durum açıklandı. Kültür balıklarının satışından umduğunu bulamayan balıkçılar, yeni sezonu iple çekiyor.
28.06.2022Ekonomi
Hamsinin kilosu 50 TL! Yasak öncesi son balıklar...
Hamsinin kilosu 50 TL! Yasak öncesi son balıklar...Denizlerde 1 Eylül 2021’de başlayan av sezonu 15 Nisan Cuma günü sona eriyor. Yasak öncesi son balıklar tezgâhtaki yerini aldı. Balık fiyatları ise el yakmaya devam ediyor. Hamsinin kilosu 50 liradan satılıyor. Ancak balıkçılar balık fiyatlarına zam gelmediğinin altını çizdi. Karaköy’de balık satan Mehmet Ocakçı, “Ramazan ayı olduğu için işler bu günlerde biraz zayıfladı. İftar zamanı tezgâhlar biraz hareketleniyor. Ama bu sezonu iyi geçirdik. Her şeye çok zam geldi. Ancak balık fiyatları çok yükselmedi. 50 liraya balık satıyoruz." ifadelerini kullandı.
13.04.2022Ekonomi
Balık tezgahlarını fırtına vurdu! Kilosu 50 liraya çıktı
Balık tezgahlarını fırtına vurdu! Kilosu 50 liraya çıktıMarmara, Ege ve Karadeniz’de etkili olan fırtına, balık tezgahlarını etkiledi. İstavritin kilosu 59, kolyozun 50, yerli hamsi 50, Karadeniz hamsisinin de kilosu 50 liradan satılıyor. Yarın fırtınanın dinmesi bekleniyor.
21.03.2022Yaşam
Hamilelikte kaçınmanız gereken 5 önemli beslenme hatası!
Hamilelikte kaçınmanız gereken 5 önemli beslenme hatası!Hamilelik döneminde anne adayının doğru beslenme alışkanlığı edinmesi, bu sürecin sağlıklı atlatılmasında kilit role sahip. Öyle ki anne karnındaki bebeğin gelişimini sağlıklı tamamlaması, annenin hamilelik dönemini sorunsuz geçirmesi, doğumun sağlıklı geçmesi ancak yeterli, dengeli ve kaliteli beslenmeyle sağlanabiliyor. Aslında sağlıklı beslenme programına hamilelik öncesinde başlanması çok daha doğru bir yaklaşım oluyor. Doğru beslenme alışkanlığı sayesinde; erken doğum, düşük doğum ağırlığı ve bebekte oluşabilecek pek çok önemli sağlık problemine karşı önlem alınabildiği gibi, anne adayında da diyabet, yüksek tansiyon, gebelik zehirlenmesi, kemik erimesi, obezite ve lohusalık depresyonu gibi ciddi komplikasyonlar engellenebiliyor.
22.02.2022Sağlık
Hamsi, mezgit ve istavrit  tek fiyat!  Kilo fiyatı 30 lira...
Hamsi, mezgit ve istavrit tek fiyat! Kilo fiyatı 30 lira...İstanbul’da balık tezgahlarında hamsi bolluğu yaşanıyor, hamsi 30-35 liradan satılıyor.
4.02.2022Ekonomi
Balık satışları patladı! Fiyatlar çok uygun, böylesi görülmedi! Hamsi, istavrit, mezgit, barbun...
Balık satışları patladı! Fiyatlar çok uygun, böylesi görülmedi! Hamsi, istavrit, mezgit, barbun...Kar yağışı sonrası talep patladı, balık fiyatları düştü. Vatandaş, balıkçı tezgahlarına hücum etti, 20 yıldır böylesi görülmedi. Yemek için bile mola vermediklerini ifade eden balık satıcısı Onurcan Köse, “Balık satışları bugün patlama yaptı. 7 eleman çalıştırıyorum. Yoğunluktan dolayı yemek bile yiyemedik. Sanki milletimiz hiç balık yememiş gibi balık alıyor. Fiyatlarımız da çok uygun. Hamsi 25, istavrit 15, mezgit 15, barbun 15 TL’den satılıyor” diye konuştu.
27.01.2022Gündem
Hamsi fiyatlarında büyük düşüş! Kilo fiyatı...
Hamsi fiyatlarında büyük düşüş! Kilo fiyatı...Hamsi fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme. Son günlerde olumsuz hava şartları nedeniyle artan balık fiyatları, kar yağışıyla birlikte yarı yarıya düştü. Tezgahlarda 50 TL’den yer alan hamsi, denizlerdeki fırtınanın bitmesinin ardından 25 TL’ye kadar geriledi. Karın bereketiyle geldiğini söyleyen Kenan Balcı, ‘’ Kış demek, balığın en lezzetli olduğu dönem demektir’’ diyerek herkesin bol bol balık yemesini tavsiye etti.
22.01.2022Ekonomi
Olumsuz hava balıkçıları vurdu, fiyatlar yükseldi
Olumsuz hava balıkçıları vurdu, fiyatlar yükseldiKaradeniz açıklarında etkili olan hava muhalefeti nedeniyle balıkçılar ağ atmakta güçlük çekti. Balıkçılar az miktarda balık avlarken, fiyatlar ise yükselişe geçti.
19.01.2022Ekonomi
Tezgahların en ucuzu! Kilosu 10 liradan satışta
Tezgahların en ucuzu! Kilosu 10 liradan satıştaKaradeniz’in balık ambarı olarak dikkat çeken Samsun’da tezgahların en ucuz balığı 10 TL ile istavrit olurken, en pahalı balık ise kilosu 250 TL olan kalkan oldu.
4.01.2022Ekonomi
Hamsi bu yıl erken tükendi! Fiyatlar tavan yaptı
Hamsi bu yıl erken tükendi! Fiyatlar tavan yaptıKaradeniz'de deniz suyu sıcaklığının mevsim normalinin üzerinde seyretmesi nedeniyle hamsi sürüleri, daha soğuk olan Gürcistan ve Rusya kıyılarına yöneldi. Sezon başında bolca avlanan ve balıkçıların yüzünü güldüren hamsi, bu sezon erken tükendi. Karadeniz’in güneyinde avcılığı dibe vuran hamsinin az miktarda avlanması ile kilo fiyatı 10 TL'den 40'TL'ye çıkarken, çoğu tezgahlarda ise hamsi kalmadı.
9.12.2021Ekonomi
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL oldu
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL olduBirçok balıksever hamsi fiyatlarının düşmesini beklerken Samsun’da geçen hafta 10 TL olan hamsinin kilosu 20 TL’ye çıktı.
29.11.2021Ekonomi
Hamsinin kilo fiyatı değişti! 20 lira....
Hamsinin kilo fiyatı değişti! 20 lira....Karadeniz'de deniz suyu sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle hamsi sürüleri, suyun daha soğuk olduğu Gürcistan ve Rusya kıyılarına yönelmeye başladı. Sezon başında bol olan hamsinin azalan avı ile birlikte kilo fiyatı da 10 TL'den 20'TL'ye çıktı. Karadenizli balıkçılar, hamsinin bölgeden erken göç etmesi nedeniyle tedirgin olduklarını söyledi.
28.11.2021Ekonomi
Tezgahlar doldu taştı! Kilosu 10 lira
Tezgahlar doldu taştı! Kilosu 10 liraKaradeniz'de hamsi bereketi sürüyor. Yaklaşık 2 aydan beri hamsi tezgahlarda bolca görülürken, istavrit ise azaldı.
26.11.2021Ekonomi
Hamsinin kilosu 20 liradan satılıyor
Hamsinin kilosu 20 liradan satılıyorKötü hava koşulları nedeniyle balıkçıların bir süre denize açılamadığı Samsun'da hamsinin kilosu 20 liradan satılıyor.
11.11.2021Yaşam
Hamsi bolluğu yaşanıyor! Kilosu 10 liraya düştü
Hamsi bolluğu yaşanıyor! Kilosu 10 liraya düştüKaradeniz'de geçen yıl sınırlı miktarda avlanan hamside bu yıl bolluk yaşanıyor. Trabzon’da kilosu 10 ila 15 liradan satılan hamsi vatandaşlarca ilgi görüyor.
6.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hamsi Kilo ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hamsi kilo haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.