Hamsi Fiyatı

Hamsi Fiyatı

Son dakika hamsi fiyatı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hamsi fiyatı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hamsi fiyatı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hamsi Fiyatı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hamsi fiyatı gelişmeleri de dahil olmak üzere 244 hamsi fiyatı haberi bulunmuştur. Tüm hamsi fiyatı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fiyatlar arttı! 60 TL'den satılıyor
Fiyatlar arttı! 60 TL'den satılıyorFiyatlar arttı. 60 TL'den satılıyor. Balık fiyatları yaz ayının gelmesiyle birlikte değişti. Denizlerde av yasağının başlamasıyla balık tezgâhları, dip avı yapan balıkçılar süslüyor. Balıkçılar ise her sabah açılan ihalelerde kıyasıya mücadele ediyor. İşte son dakika haberinin detayları...
13.05.2022Ekonomi
Hamsi, mezgit ve istavrit  tek fiyat!  Kilo fiyatı 30 lira...
Hamsi, mezgit ve istavrit tek fiyat! Kilo fiyatı 30 lira...İstanbul’da balık tezgahlarında hamsi bolluğu yaşanıyor, hamsi 30-35 liradan satılıyor.
4.02.2022Ekonomi
Olumsuz hava balıkçıları vurdu, fiyatlar yükseldi
Olumsuz hava balıkçıları vurdu, fiyatlar yükseldiKaradeniz açıklarında etkili olan hava muhalefeti nedeniyle balıkçılar ağ atmakta güçlük çekti. Balıkçılar az miktarda balık avlarken, fiyatlar ise yükselişe geçti.
19.01.2022Ekonomi
Kilosu 10 liraya kadar düştü! Denizlerden istavrit fışkırıyor
Kilosu 10 liraya kadar düştü! Denizlerden istavrit fışkırıyorHamsinin Gürcistan’a kaçması ile birlikte denizlerden adeta istavrit fışkırıyor. Kilosu 10 liraya kadar düşen istavrit Düzce’de tezgahlarda yok satıyor.
1.01.2022Ekonomi
Hamsi, tezgahları da terk etti! Talep çok fazla ama fiyatı...
Hamsi, tezgahları da terk etti! Talep çok fazla ama fiyatı...Havaların soğumasıyla birlikte balık fiyatlarının düşmesini bekleyen vatandaşlar, tezgahlara geldiğinde hayal kırıklığına uğruyor. Ordu’da balık tezgahlarında çok az bulunan hamsinin kilogramı 50 liradan satılıyor.
27.12.2021Gündem
Hamsinin fiyatı resmen rekor kırdı! Böylesi görülmedi, kilosu 60 liraya çıktı
Hamsinin fiyatı resmen rekor kırdı! Böylesi görülmedi, kilosu 60 liraya çıktıHamsinin fiyatında rekor artış! Karadeniz ‘de bugünlerde hamsi avında belirgin bir azalma yaşanırken bu azalma sonucu fiyatı da önceki yıllara oranla neredeyse rekor seviyesine ulaştı. Trabzon’da tezgahlarda hamsinin kilosu 60 TL’ye kadar yükselirken, sezon başından beri bolca avlanan istavrit ise bu istikrarını sürdürerek kilosu 12,5 TL’den satılıyor.
14.12.2021Ekonomi
Hamsi bu yıl erken tükendi! Fiyatlar tavan yaptı
Hamsi bu yıl erken tükendi! Fiyatlar tavan yaptıKaradeniz'de deniz suyu sıcaklığının mevsim normalinin üzerinde seyretmesi nedeniyle hamsi sürüleri, daha soğuk olan Gürcistan ve Rusya kıyılarına yöneldi. Sezon başında bolca avlanan ve balıkçıların yüzünü güldüren hamsi, bu sezon erken tükendi. Karadeniz’in güneyinde avcılığı dibe vuran hamsinin az miktarda avlanması ile kilo fiyatı 10 TL'den 40'TL'ye çıkarken, çoğu tezgahlarda ise hamsi kalmadı.
9.12.2021Ekonomi
Fiyatı düştükçe düşüyor! 25 TL'ydi şimdi ise 10 TL'den satılıyor
Fiyatı düştükçe düşüyor! 25 TL'ydi şimdi ise 10 TL'den satılıyorEskişehir'de 25 liraya satılan hamsinin kilosu Karadeniz'deki bolluk nedeniyle 10 liraya düştü. Ucuza balık almak isteyenler tezgahların önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
6.11.2021Ekonomi
Hamsi bolluğu yaşanıyor! Kilosu 10 liraya düştü
Hamsi bolluğu yaşanıyor! Kilosu 10 liraya düştüKaradeniz'de geçen yıl sınırlı miktarda avlanan hamside bu yıl bolluk yaşanıyor. Trabzon’da kilosu 10 ila 15 liradan satılan hamsi vatandaşlarca ilgi görüyor.
6.11.2021Ekonomi
Hamsinin kilosu 10 liraya düştü! Karadeniz'de fırtına dinince...
Hamsinin kilosu 10 liraya düştü! Karadeniz'de fırtına dinince...Karadeniz'de olumsuz hava koşullarının etkisiyle hamsinin yükselen fiyatı, fırtınanın dinmesinin ardından bolca avlanınca düştü. Geçen hafta 20 TL’ye satılan hamsinin fiyatı 10 TL’ye geriledi.
2.11.2021Gündem
Hamsi  fiyatı 10 liraya düştü!
Hamsi fiyatı 10 liraya düştü!Karadeniz'de olumsuz hava koşullarının etkisiyle hamsinin yükselen fiyatı, fırtınanın dinmesinin ardından bolca avlanınca düştü. Geçen hafta 20 TLye satılan hamsinin fiyatı 10 TLye geriledi.
30.10.2021Ekonomi
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satışta
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satıştaFiyatlar indi! 40 liradan satılıyordu. 10 TL'ye tezgahlarda yerini aldı. Karadeniz'de balık avı sezonu bereketli geçerken Sinop'ta hamsinin kilogramı 10 liraya geriledi.
13.10.2021Ekonomi
Balık fiyatları artıyor! Kilosu...
Balık fiyatları artıyor! Kilosu...Gürpınar Balık Hali'nde hamsinin kilosu 15 lira, istavritin kilosu 20-25 lira, tekir ve barbunun kilosu boylarına göre değişerek 40-50 lira, mezgitin kilosu 20-25 lira, palamutun tanesi ise 15-20 olarak satılıyor.
16.09.2021Ekonomi
Fiyatı yarı yarıya düştü! 20 liraya satılıyor, daha da ucuzlayacak
Fiyatı yarı yarıya düştü! 20 liraya satılıyor, daha da ucuzlayacakDenizlerin kuru fasulyesi olarak adlandırılan hamsinin bol yakalanmasıyla sezon başına göre balığın satış fiyatı yarı yarıya düştü.
13.09.2021Ekonomi
Fiyatlar yarıya düştü! 15 liradan satılıyor
Fiyatlar yarıya düştü! 15 liradan satılıyorFiyatlar düştükçe düşüyor. Kilosu 15 liradan satılıyor. Vatandaş yoğun ilgi gösteriyor. Karadeniz'de balıkçılar, yeni av sezonuyla ağlarını denize bırakmaya devam ediyor. Ordu'da istavrit bereketi tezgahlara da yansıdı, ilk günlerde 30 liradan satılan istavritin fiyatı yarı yarıya düştü.
5.09.2021Gündem
Hamsi fiyatları 100 liraya fırlayabilir!
Hamsi fiyatları 100 liraya fırlayabilir!TBMM İklim Araştırma Komisyonu’nda korkunç senaryoyu anlatan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Birpınar, İstanbul boğazında mevcut yalıların sular altında kalabileceğine dikkat çekerek "Hamsinin fiyatı gelecek yıl 100 TL'ye fırlayabilir" uyarısı yaptı.
10.04.2021Gündem
Vatandaştan yoğun ilgi! Kilosu 20 lira...
Vatandaştan yoğun ilgi! Kilosu 20 lira...Trabzon'da uzun bir sürenin ardından tezgahları süsleyen taze hamsi, yüksek fiyatına rağmen vatandaşlar tarafından kısa sürede tüketildi.
24.02.2021Ekonomi
Yasak kalktı! Fiyatlar düştü
Yasak kalktı! Fiyatlar düştüHamsi avcılığındaki kısmi durdurma kararının kalkmasının ardından yeniden tezgahlara dönen taze hamsinin fiyatı düştü.
7.02.2021Ekonomi
Balık fiyatları düştü! Hamsi 10 liradan tezgahlarda
Balık fiyatları düştü! Hamsi 10 liradan tezgahlardaSamsun'da, Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından kentteki balıkçı tezgahları tek tek denetlendi. Satışa sunulan balıkların boyları ölçüldü, balıkçılar belirlenen boy standardının altında satış yapmamaları konusunda uyarıldı. Hamsiler artık daha iri çıkıyor. Vatandaşlar da fiyatlardan memnun. Hamsinin fiyatı 10 ile 20 lira arasında değişiyor. Levrek 35 lira, sarıkanat 75 liradan alıcı buluyor.
27.01.2021Ekonomi
Hamsinin fiyatı 30 liraya çıktı
Hamsinin fiyatı 30 liraya çıktıKaradeniz’de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesiyle daha soğuk olan derin sulara kaçan hamsi, balıkçı tezgahlarında da azalınca fiyatı 30 liraya çıktı.
7.01.2021Ekonomi
Hamsi fiyatı düşmeye devam ediyor
Hamsi fiyatı düşmeye devam ediyorİzmit'in Balık Pazarı'nda tezgahlar, Marmara Denizi'nde avlanan balıklarla doldu. Pazarın en çok satan balığı kilo fiyatı 20 liraya kadar düşen hamsi oldu.
28.10.2020Ekonomi
Vatandaşa müjde! "Yeniden ucuzlayacak"
Vatandaşa müjde! "Yeniden ucuzlayacak"Marmara Denizi'nde hakim olan soğuk hava ve fırtına nedeniyle balıkçılar denize açılamayınca balık fiyatları tavan yaptı. Bandırmalı balıkçılar ucuz balık bekleyen vatandaşa müjdeyi verdi.
22.01.2020Ekonomi
Soğuk hava hamsiyi sofraya getirdi
Soğuk hava hamsiyi sofraya getirdiKaradeniz'de havaların soğumasıyla balıkçı tezgahlarında son günlerde daha çok yer bulmaya başlayan hamsi, düşen fiyatıyla vatandaştan rağbet görüyor.
16.01.2020Ekonomi
Hamsi fiyatı 5 liraya düştü
Hamsi fiyatı 5 liraya düştüBatı Karadeniz ve Gürcistan açıklarında hamsi son günlerde bolca avlanınca fiyatı tezgahlarda 5 TL'ye kadar düştü. Bu durum hem vatandaşın hem de balıkçının yüzünü güldürdü.
14.01.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hamsi Fiyatı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hamsi fiyatı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.