Halkbank Açıklama

Halkbank Açıklama

Son dakika halkbank açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan halkbank açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını halkbank açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Halkbank Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan halkbank açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 238 halkbank açıklama haberi bulunmuştur. Tüm halkbank açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Halkbank resmen duyurdu! Bugün son gün, para ödenmiyor, hesabı olan, kredi kartı kullanan...
Halkbank resmen duyurdu! Bugün son gün, para ödenmiyor, hesabı olan, kredi kartı kullanan...Banka hesabı olan ya da kredi kartı kullanan tüm müşteriler ile yeni hesap açan banka müşterilerini kapsıyor. Ücret ödenmiyor. Halkbank tarafından başlatılan kampanyada sona gelindi. Başvuruda bulunmak isteyenlerin bugün müracaatlarını yapmaları gerekiyor. Artık otoyol ve köprü geçişlerinde OGS uygulaması kaldırılıyor, geçiş ücretleri HGS üzerinden tahsil edilecek. Bugün itibarı ile yeni uygulama başlıyor. Halkbank tarafından araç sahipleri için önemli bir adım atıldı. Bankaya başvuranların ücretsiz HGS etiketi alma imkanı buluyor. Peki Hızlı Geçiş Sistemi'nin (HGS) etiketi nasıl alınır? İşte merak edilen ayrıntılar...
31.03.2022Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Banka hesabı olan ya da kredi kartı kullanan tüm müşterileri kapsıyor, 31 Mart'a kadar...
Halkbank resmen duyurdu! Banka hesabı olan ya da kredi kartı kullanan tüm müşterileri kapsıyor, 31 Mart'a kadar...Halkbank'tan flaş karar! 31 Mart tarihine kadar başvuran para ödemiyor. Banka hesabı olan ya da kredi kartı kullanan tüm müşterileri kapsıyor. Ayrıca yeni hesap açan ya da kredi kartı başvurusunda bulunanlar da kampanyadan faydalanıyor. Halkbank tarafından yapılan açıklamada kampanya detayları paylaşıldı. Artık otoyol ve köprü geçişlerinde OGS uygulaması kaldırılıyor, geçiş ücretleri HGS üzerinden tahsil edilecek. 31 Mart itibarı ile yeni uygulama başlayacak. Değişim öncesi Halkbank'tan araç sahipleri için önemli bir adım atıldı. Ay sonuna kadar bankaya başvuranların ücretsiz HGS etiketi alma imkanı buluyor. Peki Hızlı Geçiş Sistemi'nin (HGS) etiketi nasıl alınır? İşte merak edilen ayrıntılar...
13.03.2022Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödeme yok, 100 bin TL'ye kadar...
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödeme yok, 100 bin TL'ye kadar...Halkbank resmen duyurdu! Kredi fırsatı sunuluyor. 100 bin liraya kadar 6 ay anapara ödemesiz kredi kullandırılacak. Ödemesiz dönem faizleri 1 veya 3'er ayda bir tahsil edilecek. Kredi, aylık eşit taksitli olarak kullandırılabilecek. Kredi vadesi boyunca havale ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacak. Şubeye gitmeden internet üzerinden dijital kredi başvurusu yapılabiliyor. Dijital Krediler Platformu kadın girişimcilerin hizmetine sunuldu. İşte kullandırılacak kredinin tüm detayları...
1.07.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Kredi müjdesi, 6 ay ödeme yok...
Halkbank resmen duyurdu! Kredi müjdesi, 6 ay ödeme yok...Halkbank harekete geçti ve resmen duyurdu. Kredi müjdesi açıklaması geldi. 6 ay anapara ödemesiz, 60 aya varan vade ile 500 bin liraya kadar kredi kullandırılacak. Bir ilk olduğu belirtildi. Kredi paketinin şartları da belli oldu. Halkbank sadece kadın kooperatiflerine özel destek paketini duyurdu. İşte kredi çekecekler için şartlar ve tüm detaylar...
4.06.2021Ekonomi
Halkbank'tan flaş karar! Ertelendi, tarih belli oldu
Halkbank'tan flaş karar! Ertelendi, tarih belli olduYüz binlerce kişiyi sevindirecek haber! Resmen duyuruldu. Birçok kişi bu haberi bekliyordu. Kredi çekip ödemekte zorlananlar için iyi haber geldi. Kredi ödemeleri ertelendi. Yapılan açıklamada 1 Temmuz 2021 tarihine kadar kredi taksit ödemelerinin ötelendiği duyuruldu.
30.04.2021Ekonomi
Emeklilere 5 bin TL! Başvuran alıyor
Emeklilere 5 bin TL! Başvuran alıyorEmekli vatandaşlar için harekete geçildi. İsteyen emekliler 5 bin TL ödeme alıyor. Başvuru yapılması gerekiyor. Taahhüt şartı bulunuyor. Halkbank resmen duyurdu. Emeklilere özel kredi paketi hayata geçirildi. Halkbank'tan emeklilere mini kredi paketi. İşte başvuru koşulları ve gerekli şartlar...
26.04.2021Ekonomi
Halkbank'tan flaş karar! 30 Nisan'a kadar geçerli
Halkbank'tan flaş karar! 30 Nisan'a kadar geçerliHalkbank harekete geçti. Dev banka alınan kararı internet sitesi üzerinden tüm vatandaşlara duyurdu. Süreç devam ediyor. Başvurular için son tarih 30 Nisan olarak belirlendi. Başvuru yapabilmek için belli kriterleri taşıyor olmak gerekiyor. Yaş şartı bulunuyor. 01.01.1992 ve sonrası, 01.01.2003 öncesi doğumlu olanların başvuruları değerlendiriliyor. Halkbank tarafından yapılan açıklamada Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı kadrosunda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte personel alım şartlarının detayları...
18.04.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Bugün başladı
Halkbank resmen duyurdu! Bugün başladıHalkbank harekete geçti ve resmen açıkladı. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka hesabı olan tüm müşterilere bildirildi. Yeni uygulama bugün itibarı ile başladı. Koronavirüs salgını süresince teması azaltmak için daha önce de çalışma saatlerini birkaç defa değiştiren bankaların açılış kapanış saatleri yeniden düzenlendi. Halkbank yeni çalışma saati uygulamasına bugün başladı.
14.04.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! Faiz yok, 100 bin TL...
Kredi fırsatı! Faiz yok, 100 bin TL...Halkbank resmen duyurdu. Yüz binlere güzel haber. Dev banka harekete geçti. Sıfır faizli kredi fırsatı! 100 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, kendi işini kurmak ya da daha da büyütmek isteyen kadınları desteklemek amacıyla başlattıkları kadın girişimci kredilerinin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, yıl sonuna kadar 100 bin kadın girişimciye ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi.
8.04.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz, avantajlı faiz ve...
Kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz, avantajlı faiz ve...On binlerce kişiye güzel haber. Halkbank tarafından kredi fırsatı sunuluyor. 6 ay ana para ödemesi yapılmıyor. 100 bin liraya kadar kredi çekilebiliyor. Avantajlı faiz imkanı sunulurken 36 ay vadelendirme yapılıyor. Ayrıca kredi kullanan müşterilerden 3 yıl yıl boyunca havale ve EFT ücreti de alınmıyor.
23.03.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatı
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatıHalkbank harekete geçti. Dev banka tüm vatandaşlara duyurdu. İmzalar atıldı. 6 ay anapara ödemesiz kredi fırsatı. 36 ay vade imkanı bulunuyor. Flaş finansman desteği açıklaması... 100 bin liraya kadar destek sağlanacak.
24.02.2021Ekonomi
Vakıfbank, Halkbank, Albaraka Türk tek tek duyurdu! Hesabı olanlar...
Vakıfbank, Halkbank, Albaraka Türk tek tek duyurdu! Hesabı olanlar...Bankada hesabı olan yüz binlerce kişiyi ilgilendiriyor. Çok sayıda banka harekete geçti ve müşterilerini uyarmaya başladı. Vakıfbank, Halkbank, Albaraka Türk tek tek duyurdu. 4 ay kaldı ve çoğu kişi haberdar değil. Başvuru süreci başladı. Bu tarihi kaçıran kişilerin parası yasa gereği Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilecek. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
8.02.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Ertelendi ve...
Halkbank resmen duyurdu! Ertelendi ve...Borcu olan yüz binlerce kişiye güzel haber. Halkbank harekete geçti. Karar Resmi Gazete'de yayımladı. Borçlar ertelendi. Pandemi nedeniyle ekonomik olarak zorluk çeken vatandaşların borçları Halkbank tarafından ötelendi. Borçlarını erteleyen esnaf ve sanatkarlar talep etmeleri durumunda düşük faizli kredi kullanma hakkına da sahip olacak. Ayrıca karar kapsamında kredisi ertelenen esnaf ve sanatkârlardan, erteleme dönemi boyunca çalışan sayısını azaltmayacağına dair taahhütname alınacak.
4.02.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...Yüz binlerce kişiye kredi müjdesi! 6 ay ödeme yok... Halkbank harekete geçti. 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı sunuldu. Çok sayıda vatandaş bu fırsattan yararlandı. Düşük faizli 6 ay geri ödemesiz kredi paketinin ardından yeni bir karar geldi. Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek” dedi.
25.01.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Faiz...
Halkbank resmen duyurdu! Faiz...Halkbank'tan önemli adım. Dev banka ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar için harekete geçti. Protokol imzalandı. Düşük faizli kredi imkanı vatandaşların kullanımına sunuldu. 540 gün vade imkanı bulunuyor. Ayrıca indirim ve avantajlı kampanyalar da bulunuyor. Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması ile birçok vatandaş ekonomik olarak rahatlayacak. Konu ile ilgili Ankara Ticaret Odası(ATO), Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) peş peşe açıklamalar yaptı.
6.01.2021Ekonomi
Halkbank harekete geçti! Düşük kredi faizi ve...
Halkbank harekete geçti! Düşük kredi faizi ve...Halkbank duyurdu! Art arda güzel haberler geldi. Binlerce kişi yaralanacak. İmzalar atıldı. Düşük faiz ile kredi imkanı sunuluyor. Ödeme kolaylığı sağlanacak. 18 ay vade imkanı bulunuyor. Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması ile birçok vatandaş ekonomik olarak rahatlayacak. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Halkbank ile imzalanan anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Halkbank'ın güzel bir jest daha yaparak bu kredi kartına, TOBB'un logosunu da eklettiğini belirten Hisarcıklıoğlu, "Meclisimizin tüm üyeleri, Halk Bankası tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde hem satıcı hem de alıcı olarak bu sistemden yararlanabilecek. Tedarik zincirini güven altına alacak bu sistem, KOBİ'lerin kredi faizlerinin düşmesine de yardımcı olacak. Düşen finansman maliyetleri, KOBİ'leri yatırım ve üretim için teşvik edecek. KOBİ'lerin ve dolayısıyla ülkemizin finansal istikrarı güçlenecek." ifadelerini kullandı.
5.01.2021Ekonomi
Halkbank'tan resmen duyurdu! Kredi faizleri...
Halkbank'tan resmen duyurdu! Kredi faizleri...Halkbank resmen duyurdu. Kredi çekmek isteyenler için büyük fırsat. Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Halkbank müşterileri için yüzde 50 faiz indirimi ile kredi imkanı sunuyor. Halkbank, 2021 yılında Türkiye ve KKTC'deki esnaf ve sanatkârlara 2021 yılında yüzde 50 faiz indirimli kredi sağlayacak.Esnaf ve sanatkarlara makine, ekipman ve demirbaş alımları, iş yeri modernizasyonu veya ham madde ve döner sermaye ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 30 bin liraya kadar kullandırılan kredilerden bakiyesi 2021'e devreden krediler için yüzde 100 faiz indirimi yapılacak. Uygulama, 1 Ocak 2021-31 Aralık 2021 döneminde geçerli olacak.
29.12.2020Ekonomi
Halkbank kararı resmen duyurdu! Değişti, hesabı olanlar...
Halkbank kararı resmen duyurdu! Değişti, hesabı olanlar... Halkbank harekete geçti ve kararı resmen duyurdu. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka hesabı olan tüm müşterilerine yeni alınan kararı açıkladı. Halkbank'tan yapılan açıklamada tüm şubelerde hizmet saatlerinde değişiklik yapıldığı belirtildi. Karar uygulamaya konuldu ve başladı.
10.12.2020Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Hesabı olanlar...
Halkbank resmen duyurdu! Hesabı olanlar...Halkbank harekete geçti ve resmen duyurdu. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Yeni dönem resmen başladı. Hesabı olan müşterilere para transferi kolaylığı geldi. Halkbank'tan yapılan açıklamada salgın nedeniyle yaşanan tedirginliği ortadan kaldırmak için internet bankacılığı ve mobil şubelerle ilgili gelişmelerden bahsedildi. Müşterilerin uzun IBAN numaraları ile uğraşma derdi bitiyor. Mesai saatlerini bekleme zorunluluğu da ortadan kalkıyor. İşlemler hızlı, kolay ve pratik hale geliyor.
27.11.2020Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Sıfırlandı ve...
Halkbank resmen duyurdu! Sıfırlandı ve...Halkbank resmen açıkladı. Yüz binlerce kişiyi çok yakından ilgilendiren güzel haber. Dev banka çok önemli bir adım attı. Araba alacaklara güzel haber. Yapılan duyuruda ikinci el araçlarda, alım ve satım işlemlerini hızlı, kolay ve daha güvenilir hale getiren Güvenli Ödeme Sistemi geliştirildi. Artık ücret ödenmesi sırasında oluşan riskler tamamen ortadan kalktı ve dolandırıcılık ihtimali de sıfırlandı. Noter’de tescil işlemlerini tamamlanıncaya kadar, ücret hesapta bekletiliyor. Tamamlanınca tutarın blokesi çözülüyor ve para satıcının hesabına aktarılıyor. İşlem 5 adımda kolayca tamamlanıyor.
9.11.2020Ekonomi
Halkbank'tan ilk açıklama
Halkbank'tan ilk açıklamaYolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından İran ile altın ticaretinde rolü çok konuşulan Halkbank açıklama yaptı.
29.09.2021Gündem
Kamu bankaları sermeye artırıyor
Kamu bankaları sermeye artırıyorHalkbank ve Vakıfbank tahsisli sermaye artırımı için SPK'ya başvurdu.
23.03.2023Ekonomi
Öğrencilere müjde! Yeni kredi ve burs ücretleri belli oldu
Öğrencilere müjde! Yeni kredi ve burs ücretleri belli olduCumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından halka sesleniş konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamalar geldi. Erdoğan,sosyal yardım alan ailelerin çocuklarına başarı desteği verileceği müjdesini de açıkladı. Erdoğan, üniversite öğrencilerinin kredi ve burs miktarlarının lisansta 1250, yüksek lisansta 2500, doktorada 3750 liraya yükseltildiğini duyurdu.
12.12.2022Ekonomi
KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nasıl yapılır? Başvuru şartları ve ÖSYM AİS başvuru ekranı!
KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nasıl yapılır? Başvuru şartları ve ÖSYM AİS başvuru ekranı!ÖSYM duyurdu! Sağlık Bakanlığı 31 bin 183 personel alımı için KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı. Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınacak. Peki, Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nereden ve nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı KPSS-2022/11 Tercih Kılavuzu ve başvuru ekranı!
YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS sınav tarihi ve başvuru detayları!
YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS sınav tarihi ve başvuru detayları!ÖSYM duyurdu! YDS başvuruları başladı. Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinden uygulanacak YDS için başvuru süreci ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki, YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS’ye kimler girebilir? İşte YDS başvuru kılavuzu detayları…
6.09.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Halkbank Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki halkbank açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.