Gürcan Karakaş

Gürcan Karakaş

Son dakika Gürcan Karakaş haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Gürcan Karakaş ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Gürcan Karakaş haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Gürcan Karakaş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gürcan karakaş gelişmeleri de dahil olmak üzere 124 gürcan karakaş haberi bulunmuştur. Tüm gürcan karakaş haberleri aşağıda listelenmiştir.
TOGG'da sevindiren gelişme! Özel seri üretim 2023 adetle sınırlı tutulacak
TOGG'da sevindiren gelişme! Özel seri üretim 2023 adetle sınırlı tutulacakTürkiye'nin Otomobili Togg, mobil uygulamasıyla dijital dünyaya da hızlı bir giriş yaptı. İlk etapta sadece Türkiye’de kullanıma açık olacak Trumore platformu üzerinden Togg akıllı cihazı için ön sipariş vermek de mümkün olacak. Cumhuriyetin 100. Yılına özel üretilen 2023 adet ile sınırlı “100. Yıl Özel Seri” Togg akıllı cihaza ulaşma hakkı ve daha fazlası ise Trumore’da.
26.01.2023Ekonomi
Bakan Varank, TOGG Dijital Mobilite Bahçesi'ni ziyaret etti! Vegas'a damga vurdu
Bakan Varank, TOGG Dijital Mobilite Bahçesi'ni ziyaret etti! Vegas'a damga vurduSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023'te kurulan Togg Dijital Mobilite Bahçesi’ni ziyaret etti. Varank, 29 Ekim 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı tören ile seri üretim bandından indirilen Togg’un mart ayının sonuna doğru yollara çıkacağını söyledi.
9.01.2023Ekonomi
Yerli otomobil Togg'un ön satış tarihiyle ilgili yeni gelişme
Yerli otomobil Togg'un ön satış tarihiyle ilgili yeni gelişmeYerli otomobil Togg'un ön satış tarihiyle ilgili yeni gelişme. Togg CEO'su Gürcan Karakaş, Las Vegas'ta düzenlenen CES 2023'teki konuşmasında Togg C-SUV modelinin şubat ayında başlayacak olan ön satış süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.
6.01.2023Ekonomi
Togg'un üretim bantları adım adım görüntülendi! Modellerin ismi ne olacak?
Togg'un üretim bantları adım adım görüntülendi! Modellerin ismi ne olacak? Togg, Gemlik’teki kampüsünü ilk kez otomotiv gazetecilerine açtı. 2023 yılının Mart ayında yola çıkacak C-SUV’un tüm üretim aşamaları adım adım görüntülendi. 3 dakikada 1 araç üretebilme kapasitesine sahip tesiste her şey son teknoloji. Otomasyon oranının yüzde 90 olduğu fabrikada, testler için yıl sonuna kadar, 165 adet C-SUV üretilecek. Modellerle ilgili isim konusu da açıklığa kavuşurken, yeni yılda ne kadar Togg üretileceği de belli oldu.
25.11.2022Ekonomi
Girişimcilik ve yatırım ekosistemi bir araya geldi
Girişimcilik ve yatırım ekosistemi bir araya geldi“Corporate & Ventures Day” etkinliğinde teknoloji girişimcileri, kurumsal dünyanın liderleri ve girişim sermayesi temsilcileri bir araya gelerek yeni teknolojileri, yatırım ekosisteminin gelişimini ve girişim sermayesi yatırım fonlarını güncel konu başlıkları ile değerlendirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg fabrikasını gezdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg fabrikasını gezdiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank 'Togg'un üretim bandı yok' iddialarına cevaben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim'de Togg fabrikasını gezdiği anları paylaştı.
8.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Togg' paylaşımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Togg' paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togg'un seri üretim bandından inen ilk SUV modelini kullandığı görüntüleri, sosyal medya hesabından paylaştı.
3.11.2022Siyaset
Togg’un 2023 planı belli oldu! Merak edilen tüm sorular cevabını buldu
Togg’un 2023 planı belli oldu! Merak edilen tüm sorular cevabını bulduTogg ile ilgili son dakika gelişmesi. Togg ile ilgili tüm merak edilenler cevabını buldu. Gemlik Kampusu’nun açılışının ardından CEO Gürcan Karakaş ve ‘Babayiğitler’ olarak bilinen Togg ortakları sorularımızı yanıtladı. İlk etapta 100 bin adet kapasiteli bir tesis kurduklarını belirten Karakaş, “100 bin adetlik kapasite kurduysak haftaya pazartesi bu 100 bin adede ulaşılmayacak. Zaten bir modelle de 100 bin adede ulaşılmaz. Bizim önümüzdeki seneki planımız 20 bin civarında” dedi. Peki Togg ne zaman satışa çıkacak?, Togg'un fiyatı ne kadar olacak?, Togg kaç kişi alacak? İşte Togg ile ilgili tüm ayrıntılar...
31.10.2022Ekonomi
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorum
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togg Gemlik Kampüsü Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan togg için ön siparişlerin Şubat ayında başlayacağını duyururken otomobilin fiyatına ilişkin ise "Önümüzdeki senenin mart ayı sonunda pazara çıkacak ürünün fiyatının bugünden ilanı hem doğru hem de mümkün değildir. Ön satışın başlayacağı Şubat ayında Togg’un fiyatı da açıklanacaktır. Telaşa gerek yok" ifadelerini kullandı.
29.10.2022Gündem
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorum
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorumTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Dün üretemezsin diyenler, bunu dünyaya satamazsın diyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım sizin huzurunuzda milletimizin şahitliğinde bir söz daha veriyoruz. Önce Avrupa’ya sonra tüm dünyaya Türkiye’nin otomobilini satacağız” dedi.
29.10.2022Ekonomi
Togg'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte yeni modeli
Togg'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte yeni modeliTogg yeni yaptığı paylaşım ile C-Sedan ve C-X Coupe modellerini görücüye çıkardı.
29.10.2022Ekonomi
60 yıllık hayal gerçek oluyor! TOGG fabrikası açılıyor
60 yıllık hayal gerçek oluyor! TOGG fabrikası açılıyorTogg CEO'su Gürcan Karakaş TOGG açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Karakaş, "Dünyanın en iyileriyle çalıştık. Çünkü zamana karşı yaşıyoruz. Ekosistemi geliştirmeye başlarken şunlara dikkat ettik. Meteoroloji ve Türk Hava Yolları ile de çalıştık. Dünyada ilk kez bir araç Mobilite ekosistemi ile verileri okuyabiliyor." dedi.
29.10.2022Ekonomi
Togg CEO'su Gürcan Karakaş: Dünyada bir ilk olacak
Togg CEO'su Gürcan Karakaş: Dünyada bir ilk olacakTogg CEO'su Gürcan Karakaş TOGG açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Karakaş, "Dünyanın en iyileriyle çalıştık. Çünkü zamana karşı yaşıyoruz. Ekosistemi geliştirmeye başlarken şunlara dikkat ettik. Meteoroloji ve Türk Hava Yolları ile de çalıştık. Dünyada ilk kez bir araç Mobilite ekosistemi ile verileri okuyabiliyor." dedi.
29.10.2022Ekonomi
Togg'u ilk kimlerin alacağı belli oldu! Bakan Yardımcısı Kacır duyurdu
Togg'u ilk kimlerin alacağı belli oldu! Bakan Yardımcısı Kacır duyurduSanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır, yerli ve milli otomobil Togg'un ilk olarak yurt dışında görev yapan büyükelçilere tahsis edileceğini ve sonrasında da 81 ilin valisine verileceğini söyledi.
29.10.2022Ekonomi
Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!
Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!Türkiye’nin vizyon projesi Togg, ilk aracını banttan indirecek. Yüzde 51 yerlilik oranıyla dikkat çeken, 2025’e kadar yüzde 65 yerlilik oranına ulaşacak Togg seri üretime başlayacağı Gemlik Fabrikasını açıyor. Tasarımı, renkleri ve logosuna kadar her detayın anlamı Türkiye’yi yansıtıyor. Yerli şirketlerin ortaklığı ile Cumhuriyet’in 90’ıncı yılına armağan olarak sunulan Togg’da başta yönetim kurulu olmak üzere ortak şirketler ve hisse oranları merak ediliyor. Peki, Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!
29.10.2022Ekonomi
Togg renk isimleri neler? Togg kaç renkte üretilecek? Togg renk seçenekleri ne?
Togg renk isimleri neler? Togg kaç renkte üretilecek? Togg renk seçenekleri ne? Türkiye’nin otomobili TOGG’un seri üretim bandından ilk aracı iniyor. Gözler Togg’un Gemlik fabrikası açılışına çevrilirken Togg ile ilgili tüm detaylar da milyonların gündeminde yer alıyor. Togg’un tasarımı pek çok açıdan Türkiye’ye özgü anlamlar taşıyor. Logosundan, renklerine ve dış tasarımına kadar her detay Türkiye’den izler taşıyor. En çok merak edilen detaylardan biri de Togg’un renk seçenekleri oldu. Peki, Togg renk isimleri neler? Togg kaç renkte üretilecek? Togg renk seçenekleri ne? Togg renklerini nereden alıyor? Togg Türkiye’nin Renkleri nedir? Togg’un renkleri nasıl belirlendi? İşte tüm detayları ile Togg’un renkleri ve seçilme nedenler…
29.10.2022Ekonomi
Togg logosunun anlamı ne? Togg ne demek, Togg’un açılımı ne?
Togg logosunun anlamı ne? Togg ne demek, Togg’un açılımı ne? Türkiye’nin yerli otomobili Togg’da heyecan dorukta. Gözler Togg Gemlik Tesisi’nin açılışına ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına çevrildi. Türkiye’nin vizyon projeleri arasında gösterilen Togg’un özellikleri araştırılırken, Togg tasarımının önemli bir parçası olan logo ve renkleri de merak ediliyor. Peki, Togg logosunun anlamı ne? Togg logosunun açılımı ve açıklaması nedir? Togg logosunun sırrı ne? İşte detaylar…
29.10.2022Ekonomi
Togg çıkış fiyatı belli oldu mu? Togg fiyat listesi ne zaman belli olacak? Togg yıllık üretim hedefi ne?  Togg Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş açıkladı!
Togg çıkış fiyatı belli oldu mu? Togg fiyat listesi ne zaman belli olacak? Togg yıllık üretim hedefi ne? Togg Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş açıkladı!Yerli otomobil TOGG’da üretim tesisi açılışı ve ilk aracın battan inme töreni için gözler, törene çevrildi. Togg ile ilgili detaylar gelmeye devam ederken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Togg CEO'su Gürcan Karakaş, Togg'un fiyatına ilişkin soruları da yanıtladı. Peki, Togg çıkış fiyatı belli oldu mu? Togg fiyat listesi ne zaman belli olacak? İşte Togg Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş’ın açıklamaları!
29.10.2022Gündem
TOGG fiyatı ne kadar olacak? CEO Karakaş açıkladı
TOGG fiyatı ne kadar olacak? CEO Karakaş açıkladıTürkiye'nin 60 yıllık hayalinin gerçek olacağı büyük gün geldi. Togg'un üretim tesisinin açılışı ve ilk seri üretim aracın banttan inme töreni bugün yapılacak. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş açılış öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
29.10.2022Ekonomi
Mehmet Gürcan Karakaş kimdir? TOGG Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş’ın biyografisi!
Mehmet Gürcan Karakaş kimdir? TOGG Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş’ın biyografisi!Yerli otomobil TOGG, Cumhuriyet’in ilanının 99. yılına armağan ediliyor TOGG’un tesis açılışı ile birlikte TOGG’un yönetim kadrosunda yer alan TOGG Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş’ın kariyeri merak ediliyor. Peki, Mehmet Gürcan Karakaş kimdir, kaç yaşında ve nereli? TOGG Ceo’su Mehmet Gürcan Karakaş’ın biyografisi!
29.10.2022Gündem
Togg'un fiyatı ne kadar olacak! Yarın açılıyor
Togg'un fiyatı ne kadar olacak! Yarın açılıyorTürkiye’nin ‘Devrim’ ile başlayan yerli otomobil hayali sonunda gerçekleşiyor. TOGG, Gemlik tesisinin açılışını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapıyor. 4 bine yakın kişinin katılacağı açılıştan 5 ay sonra ilk model C-SUV fabrikanın üretim bantlarından inecek ve Türkiye’de satışa sunulacak. Hedef 2030’a kadar 5 farklı gövde tipinde 1 milyon adet tamamen elektrikli otomobil üretmek.
28.10.2022Ekonomi
Togg ve Trendyol kesintisiz kullanıcı deneyimi için niyet
Togg ve Trendyol kesintisiz kullanıcı deneyimi için niyetTürkiye'nin iki güçlü markası Togg ve Trendyol kesintisiz kullanıcı deneyimi için niyet mektubu imzaladı.
21.10.2022Ekonomi
Zirve 23 başladı! Baykar Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar: Muhabere tarihinde devrim yaratacak
Zirve 23 başladı! Baykar Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar: Muhabere tarihinde devrim yaratacak23 Yetenek Derneği tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Zirve 23 bugün gerçekleşiyor. 2 bin aşkın üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen organizasyon Volkswagen Arena'da düzenleniyor. Zirve 23 kapsamında konuşma yapan BAYKAR Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, "Biz 20 yıllık hayalimizi üretmek için devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk insansız savaş uçağı olacak Kızılelma için geri sayım başladı. 2023'de ilk uçuşunu yapacak. Bu iki platform muhabere tarihinde devrim yaratacaklar." dedi. Togg CEO'su Gürcan Karakaş da "Cesaretinizi artırmak için esnek olun, değişimi kucaklayın. 'İnsanlar ne der'e bakmayın. Aksiyona geçin. 20 saat düşüneceğinize 3 kez deneyin. Büyük resmî görün" diye konuştu.
15.10.2022Ekonomi
Zirve 23, Türkiye’nin dört bir yanından gençlerle buluşuyor
Zirve 23, Türkiye’nin dört bir yanından gençlerle buluşuyor23 Yetenek Derneği tarafından bu sene ikincisi organize edilecek Zirve 23, 15 Ekim Cumartesi günü 2 bini aşkın üniversite öğrencisi gencin katılımıyla gerçekleşecek.Türkiye’nin dört tarafından Zirve 23 için gelecek olan gençler, Volkswagen Arena’da buluşacak.
14.10.2022Ekonomi
Tam Bana Göre Festival Ankara 2022! Gençlik festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Festival nerede, konser programı ne?
Tam Bana Göre Festival Ankara 2022! Gençlik festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Festival nerede, konser programı ne?Tam Bana Göre Gençlik Festivali'nin 2'ncisi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla başladı. Peki, Tam Bana Göre Festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Gençlik Festivali nerede, festival programı ne?

Benzer Haber Etiketleri

Gürcan Karakaş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gürcan karakaş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.