Geri Ödemesiz Para

Geri Ödemesiz Para

Son dakika geri ödemesiz para haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan geri ödemesiz para ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını geri ödemesiz para haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Geri Ödemesiz Para

haberleri sayfasında son dakika yaşanan geri ödemesiz para gelişmeleri de dahil olmak üzere 142 geri ödemesiz para haberi bulunmuştur. Tüm geri ödemesiz para haberleri aşağıda listelenmiştir.
Hibe ve faizsiz kredi müjdesi! 50.000 TL geri ödemesiz, 100.000 TL faizsiz veriliyor, başvuru için...
Hibe ve faizsiz kredi müjdesi! 50.000 TL geri ödemesiz, 100.000 TL faizsiz veriliyor, başvuru için...Geri ödemesiz para desteği sağlanacak. Hibe kararı ile ilgili detaylar neteşti. 50 bin TL hibe ediliyor. Ancak 50 bin TL'nin üzerindeki nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz 100 bin TL kredi imkanı sağlanıyor. Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği KOSGEB destekleri ile ilgili flaş gelişme! KOSGEB, mobilya üretip satmak isteyen girişimcilere 50 bin TL hibe desteği verileceğini açıkladı. Daha fazla desteğe ihtiyacı olanlar ise aynı başvuru yöntemiyle geri ödemeli faizsiz 100 bin TL kredi alabilecek. Peki faizsiz geri ödemesiz kredi desteğini nasıl alınabilir? İşte faizsiz geri ödemesiz kredi desteğinin detayları…
22.06.2022Ekonomi
Geri ödemesiz olarak veriliyor! İki destek birden, tamamını devlet ödüyor, 1.726 lira...
Geri ödemesiz olarak veriliyor! İki destek birden, tamamını devlet ödüyor, 1.726 lira...Karşılıksız, geri ödemesiz destek veriliyor. Devlet hibe ediyor. İki destek birden açıklandı. Genç nüfusu çok yakından ilgilendiriyor. Tüm vergi ve primler Hazine tarafından karşılanıyor. İlk kez kendisine ait işyeri açan ve SGK'ya Bağ-Kur'lu olarak kayıt yaptıran gençlerin 1 yıl boyunca primlerini devlet ödüyor ve 3 yıllık vergi istisnası avantajı bulunuyor. Verilecek prim desteği en az aylık 1726 lira. Yani genç girişimcinin 1 yıl boyunca ödeyeceği 20 bin 716 lira cebinde kalıyor. Öte yandan girişimcilere hibe desteği de sağlanıyor. TÜBİTAK tarafından verilen destek miktarı 450 bin liraya kadar yükseltildi. KOSGEB de 65 bin liradan 375 bin liraya kadar karşılıksız ödeme yapıyor. Gençlere hibe desteğinin detayları...
21.05.2022Ekonomi
600 TL ödeniyor! Çalışan, çalışmayan, işveren, memur... Hepsi alıyor
600 TL ödeniyor! Çalışan, çalışmayan, işveren, memur... Hepsi alıyorYazılı olarak başvuruda bulunanlar yararlanıyor. 300, 400 ya da 600 TL ödeme yapılıyor. Çalışma şartı bulunmuyor. İşçi, memur ayrımı yapılmıyor. Bu destek tek sefere mahsus olarak veriliyor. Başvurular Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Müdürlükleri'ne ya da Sosyal Hizmet Merkezleri'ne yapılıyor. Doğum yapan her kadın doğum yardımından yararlanıyor. Ödemeler çocuk sayısına göre değişiyor. İşte doğum parası ve devlet tarafından sağlanan diğer destekler ile ilgili detaylar...
19.08.2021Ekonomi
Hibe fırsatı! Bugün son gün, başvuranlara ödeniyor
Hibe fırsatı! Bugün son gün, başvuranlara ödeniyorYüz binlerce kişi yaralanabilecek. Hibe başvurularında sona gelindi. İnternet başvuruları bugün saat 18.00'de kadar devam edecek. Geri ödemesiz para desteğinden başvuranlar yararlanıyor. Hibe desteği başvurularında 9 Nisan detayı bulunuyor.
30.03.2021Ekonomi
Hibe desteği! Başvurular 30 Mart saat 18.00'de kapanıyor
Hibe desteği! Başvurular 30 Mart saat 18.00'de kapanıyorYüz binlerce kişiye hibe desteği! Hibe başvuruları sürüyor. İnternet başvuruları 30 Mart saat 18.00'de kadar devam edecek. Geri ödemesiz para desteğinden başvuranlar yararlanıyor.
28.03.2021Ekonomi
'Geri ödemesiz bin 500 lira veriliyor' mesajı geldi! Tıklayınca...
'Geri ödemesiz bin 500 lira veriliyor' mesajı geldi! Tıklayınca...Pandemi destek programı ile bin 500 lira para verileceğine dair mesaj alan vatandaş, para yardımı almak için gönderilen linki tıkladı. Adıyaman’da sosyal medya üzerinden kendisine gelen linki tıklayan kadın, 9 bin TL parasından oldu. Aynı link birçok kişiye gönderildi.
25.01.2021Yaşam
Hibe desteği! 30 bin liradan başlıyor, son gün...
Hibe desteği! 30 bin liradan başlıyor, son gün...Devletten geri ödemesiz para desteği. Başvuranlar alıyor. 5 gün içerisinde onaylanıyor. Alınacak para 30 bin TL'den başlıyor. Hibe desteğinden yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 22 Ocak olarak belirlendi.
11.01.2021Ekonomi
Geri ödemesiz nakdi destek!
Geri ödemesiz nakdi destek!Geri ödemesiz nakdi destekler ile ilgili detaylar belli oldu. Ocak ayı itibarı ile başlıyor. Yapılacak geri ödemesiz para desteği toplam 1 milyar 164 milyon lira olarak belirlendi. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) KOBİ’lere yeni yılda sağlayacağı desteklerin yol haritası çizildi. İdare, yeni yılda 1.6 milyar lira destek bütçesi kullandıracak. Bu desteğin 1 milyar 164 milyon lirasını geri ödemesiz, 287 milyon lirasını geri ödemeli destekler oluşturacak.
14.12.2020Ekonomi
40 bin TL hibe desteği! Online eğitimi tamamlayan...
40 bin TL hibe desteği! Online eğitimi tamamlayan...Dev şirket harekete geçti. Hibe desteği sağlıyor. 40 bin TL geri ödemesiz para almak isteyenler için başvuru süreci başladı. 40 bin TL'nin yanı sıra 25 bin liralık hibe desteği almak için 2 günlük online eğitimi tamamlamak gerekiyor. Coca-Cola Kız Kardeşim Projesi kapsamında 2021 yılında hayata geçireceği ikinci hibe programı ile Kovid-19 pandemisinden derinden etkilenen yeme-içme sektöründe faaliyette bulunan girişimci kadınlara iş geliştirme hibesi verecek. Ocak-Mart ayları içerisinde gerçekleştirilecek ikinci Kız Kardeşim Hibe Programı ile 29 girişimci kadına 25 biner TL ve 1 girişimci kadına 40 bin TL jüri özel ödülü olmak üzere toplamda 765 bin TL’lik destek sağlanacak.
29.11.2020Ekonomi
Bakan güzel haberi açıkladı! En az 2 bin lira destek...
Bakan güzel haberi açıkladı! En az 2 bin lira destek...Bakan güzel haberi duyurdu. Yeni düzenleme yapıldı ve 2 bin lira verilecek. 2 bin liranın altında destek almayan kimse kalmayacak. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarımsal desteklerle ilgili açıklamada bulundu, "2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak şekilde bir düzenleme yaptık. Şimdilik ilk sene önümüzdeki yıl 2 bin liranın altında destek alanları bir sonraki yılın bütçesinden 2 bin liraya tamamlanacak şekilde formülize ettik." dedi.
15.10.2020Ekonomi
Kredi müjdesi! Faizsiz 15 bin lira...
Kredi müjdesi! Faizsiz 15 bin lira...Devlet teşvikleri ve geri ödemesiz paralar vatandaşlar tarafından yoğun şekilde aratılıyor. İşsizlik oranlarının düşürülmesi adına işverenlere çok sayıda teşvik sağlayan devlet işsiz vatandaşlara da çeşitli kurumlar üzerinden kurs ve programlarla meslek öğretiyor. Tüm bu desteklerin yanında devlet ayrıca isşizlik sorunun çözülmesi ve istihdamın artması adına kendi işini kuracak olan vatandaşlara çeşitli yardım ödemelerinde bulunuyor. Bu ödemelerin bazılarına yapılan aramalar ise Ekim ayında arttı. Öte yandan 2020 senesinde kendi işini kurmak isteyen kişiler KOSGEB tarafından hibe desteği almak fırsatı yakalamaktadır. Bunun beraberinde SGK ve Bağ-Kur desteği de sağlanmakta olup vergi muafiyeti olanağı da verilmektedir.
4.10.2020Gündem
Ev alana devletten geri ödemesiz para
Ev alana devletten geri ödemesiz paraDevlet, milyonlarca evlenecek gence ve ilk kez ev sahibi olacak vatandaşlara karşılıksız destek (hibe) sağlıyor. Yeni evlenecek çiftler bu iki imkandan ayrı ayrı yararlanıp geleceğe dönük önemli kolaylıklar elde edebiliyor. Devletin bu kapsamda çiftlere sunduğu fırsat toplamda 79 bin lirayı buluyor. Peki devletin verdiği geri ödemesiz hibe desteği nasıl alınır?
8.09.2020Ekonomi
Ev alacaklara müjde! Karşılıksız para
Ev alacaklara müjde! Karşılıksız paraEv alacak milyonlarca kişiye müjde geldi. “Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi’ne yönelik çalışma Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülüyor. Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi, ev sahibi olmak isteyenlerin belli bir süre bankada birikim yapmasını, bu sayede de oldukça düşük faizle konut sahibi olmasının yolunu açan bir sistem. Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi, yüzde 40 birikim, yüzde 60 kredi yöntemiyle çalışacak. Yani 200 bin TL'lik ev almak isteyen bir kişinin 80 bin TL'lik birikim yapması gerekecek. Aylık birikim tutarı da çekilecek kredi tutarının yüzde 1'ini geçemeyecek
31.08.2020Ekonomi
82 bin TL devlet destekli ev kredisi! Devlet destekli ev kredisi şartları neler, ne zaman bitiyor? (82 bin TL  hibe şartları)
82 bin TL devlet destekli ev kredisi! Devlet destekli ev kredisi şartları neler, ne zaman bitiyor? (82 bin TL hibe şartları)Devlet destekli ev kredisi hakkında yapılan araştırmalar arttı. Devlet geri ödemesiz 82 TL’ye kadar hibe desteği veriyor. İlk defa ev alacaklar ile evleneceklere 2020 yılı için 82 bin TL’ye varan geri ödemesiz devlet desteğinin şartları ve ne zaman sona ereceği merak ediliyor. Devlet destekli 82 bin TL geri ödemesiz hibe desteği nasıl alınır? 82 bin TL hibe desteği şartları nelerdir? devlet destekli ev kredisi ne zaman bitiyor, son başvuru tarihi ne?
31.07.2020Gündem
Ev alacaklara müjde! Devletten 82 bin TL hibe nasıl alınır? Geri ödemesiz para nasıl alınır?
Ev alacaklara müjde! Devletten 82 bin TL hibe nasıl alınır? Geri ödemesiz para nasıl alınır?Devlet geri ödemesiz hibe desteği programı 2020 yılı için ilk defa ev alacaklara ve evleneceklere 82 bin TL'ye varan geri ödemesiz destek veriyor. Peki devletin verdiği geri ödemesiz hibe desteği nasıl alınır? Devlet destekli geri ödemesiz ev alımı başvurusu nasıl yapılır?
20.07.2020Ekonomi
Evlenecek gençlere faizsiz kredinin detayları belli oldu
Evlenecek gençlere faizsiz kredinin detayları belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evlilik hayali kuran gençlere Kabine Toplantısı'nın ardından verdiği evlilik kredisi müjdesi milyonlarca gencin yüzünü güldürdü. Faizsiz kredi ile ilgili merak edilen detaylar ortaya çıktı.
28.09.2023Ekonomi
Bakan Özhaseki: Sıfır toleransla önümüze bakacağız
Bakan Özhaseki: Sıfır toleransla önümüze bakacağızÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, depremlerin ardından TOKİ'nin yaptığı konutlarda bir çatlak bile olmadığını belirterek, “Niye, işte sıfır toleransla gittiği için olmadı. Daha önce güya TOKİ beğenilmezdi. ‘TOKİ evleri değil mi canım falan filan’ denirdi. Ne oldu şimdi? En kıymetli evler durumuna geldi. O yüzden kardeşlerim bu işte de bundan sonra asla tolerans olmayacak. Sıfır toleransla önümüze bakacağız” dedi.
17.08.2023Gündem
Türkiye'ye 29 milyar liralık enerji yatırımı! Erdoğan'ın Körfez çıkarmasının detayları belli oldu
Türkiye'ye 29 milyar liralık enerji yatırımı! Erdoğan'ın Körfez çıkarmasının detayları belli olduCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Körfez turu sırasında yaptığı anlaşmalarla ilgili detaylarda enerji başlığı öne çıktı. Edinilen bilgilere göre Arap yatırımcılarla özellikle deniz üstü rüzgâr santrallarıyla ilgili projeler hayata geçirilecek. Kaynaklar, bütün anlaşmalara yerlilik şartının konulduğunu, BAE ile deprem tahvili için de imzaların atıldığını belirtiyorlar.
29.07.2023Ekonomi
Fatih Erbakan: Asgari ücret işvereni de gözetecek şekilde en az 15 bin lira olmalı
Fatih Erbakan: Asgari ücret işvereni de gözetecek şekilde en az 15 bin lira olmalıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ara zam görüşmeleri başlayan asgari ücrete ilişkin yaptığı açıklamada, işverene de destek verilerek asgari ücretin en az 15 bin liraya yükseltilmesi gerektiğini söyledi.
13.06.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun linç kampanyaları rutinleşti
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun linç kampanyaları rutinleştiCumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kendinden olmayana tahammülü göstermeyen Kılıçdaroğlu'nun linç kampanyaları rutinleşti. Bu bunların demokrasiden ne aldığını da gösteriyor. İlk başvurdukları yöntem linç kampanyası. Bunu 14 Mayıs'tan sonra depremzedelere de yaptılar." dedi.
26.05.2023Gündem
AK Parti’nin seçim beyannamesi açıklandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan art arda müjdeler
AK Parti’nin seçim beyannamesi açıklandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan art arda müjdelerCumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin seçim beyannamesini açıkladığı toplantıda müjdeleri sıraladı. Özellikle aileleri ve gençleri kalkındıracak özel paketler hazırlandı. Enflasyonun azaltılması ve milli gelirin artması için de yeni programlar uygulanacak.
12.04.2023Gündem
Çalışan binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Tazminatsız kovulma sebebi
Çalışan binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Tazminatsız kovulma sebebiGece bekçisi olarak çalıştığı farikayı terk edip yan taraftaki komşu işyerine yemeğe giden bekçi, hayatının şokunu yaşadı. Hırsızların talan ettiği fabrikanın sahibi, bekçiyi tazminatsız kovdu. Yıllar süren davaya son noktayı koyan Yargıtay, görev yerini terk eden bekçiyi haksız buldu.
Dolandırıcıların yeni yöntemi ifşa oldu: Google'a yazınca en üstte çıktı, 10 bin TL ödedim
Dolandırıcıların yeni yöntemi ifşa oldu: Google'a yazınca en üstte çıktı, 10 bin TL ödedimİnternet sitelerine dikkat. Dolandırıcıların yeni oyunu ortaya çıktı. Vatandaşları bu yöntemle kandırıyorlar. Bir apartmanın yöneticisi Fesih Atik, dolandırıcılara 10 bin TL kaptırdı. Atik yaşadıklarını, “Google’dan arayınca site en üstte çıktı" diye anlattı. İşte haberin detayları...
18.03.2023Gündem
0.69 faizli, 2 yıl geri ödemesiz kredi imkanı!
0.69 faizli, 2 yıl geri ödemesiz kredi imkanı! Kentsel dönüşüm kredi desteği faiz oranları son gelişmelerin ardından gündeme geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, yaptığı açıklamada "Konutunu dönüştürmek isteyen her vatandaşa en az 1 milyon olmak üzere 2 yıl geri ödemesiz 0.69 faizle para verilecek" dedi.
15.03.2023Ekonomi
Kredi, banka ve sigorta üçgeni! Borç kaldıysa devam edecek
Kredi, banka ve sigorta üçgeni! Borç kaldıysa devam edecekDepremzedelerin hayata yeniden tutunabilmeleri için sigorta şirketlerinden alacakları tazminatlar büyük önem taşıyor. Zorunlu deprem sigortası ödemeleri başladı. Afet bölgesinde yıkılan konutlar içerisinde, kredi ile satın alınanların kredi geri ödemelerinin ertelenip ertelenmeyeceği ise merak konusu. 'Depremde yıkılan evin kredisi ödenir mi? Evin yıkılmış olmasının bankanın alacağını ortadan kaldırır mı?' soruları vatandaşlar tarafından araştırılırken, banka kredisi çeken kişinin vefat etmesi durumunda borcunun mirasçısından talep edileceği için hukuken yakınlarının nasıl bir yol izleyeceği de merak ediliyor. İşte detaylar...
14.02.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Geri Ödemesiz Para ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki geri ödemesiz para haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.