Ferit

Ferit

Son dakika ferit haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ferit ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ferit haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ferit

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ferit gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.974 ferit haberi bulunmuştur. Tüm ferit haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday dizi “Yargı” oldu
2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday dizi “Yargı” olduKanal D’nin, Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizisi Yargı, uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi.
27.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldi
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldiYalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit kendi işini kurmak isteyince Halis Ağa cevabını verdi: "Bu evde yaşamıyorsan hak yok" Buna karşılık Ferit, Kazım ve Hattuç dahil herkesi yalıya taşımaya karar verdi.
25.09.2023Televizyon
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den senariste: Şikayetçiyim hakim bey!
Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den senariste: Şikayetçiyim hakim bey!Kanal D’deki ‘Yargı’nın üçüncü sezonu dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Yeni sezona bomba gibi giren dizinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından senarist Sema Ergenekon'a seslendi.
25.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!Yalı Çapkını 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit yalıyı terk etti. Halis Ağa, "Kaya'ya yaptıklarının affı yok, Ferit yaptıklarının bedelini ödeyecek" diye haykırdı. "Benim senden tek bir istediğim var, kardeşimi ve kocasını rahat bırakman" diyen Suna ve Kaya arasında yeni bir aşk kapıda. İşte Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı...
23.09.2023Televizyon
Balık fiyatları halde 20 lira tezgahta 100 lira! 5 katı fark balıkçıları isyan ettirdi: Fiyatları düşürün...
Balık fiyatları halde 20 lira tezgahta 100 lira! 5 katı fark balıkçıları isyan ettirdi: Fiyatları düşürün...Balık fiyatlarındaki farklar balıkçılar ile esnafı karşı karşıya getirdi. İstanbul Gürpınar Balık Hali'nde denize açılmayan balıkçılar ve hale balık almaya gelen esnaf arasında hamside fiyat gerginliği sürüyor.
21.09.2023Gündem
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktı
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktıYalı Çapkını 38. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizi ikinci sezona Halis Ağa'nın kızı Nükhet'i ve torunu Kaya'ı yalıya davetiyle başladı. Gelişiyle aranan kaos ortamının oluştuğu dizide Orhan'ın da sırrı ortaya çıktı.
19.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!Yalı Çapkını İfakat'ti iki hain planı çözülüyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezona düğünle başladı. Nükhet ve Kaya'nın da yalıya gelmesiyle aranan kaos ortamı oluştu. "Ayağınızı denk alacaksınız" diye göz dağı veren Seyran'ın Nükhet ile ortaklığı geliyor. Ancak İfakat, ilk hamlesini doğmamış çocuk üzerinden yapıyor.
18.09.2023Televizyon
Yargı yeni sezona 24 Eylül Pazar günü başlıyor
Yargı yeni sezona 24 Eylül Pazar günü başlıyorKanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran reyting rekortmeni dizisi Yargı, 24 Eylül Pazar günü üçüncü sezona başlıyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan dizi yayınlanan ikinci tanıtım ile izleyiciyi büyük bir bulmacanın içine çekiyor.
18.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
FETÖ’cü psikiyatristin hipnoz ile cinsel istismar oyunu deşifre oldu
FETÖ’cü psikiyatristin hipnoz ile cinsel istismar oyunu deşifre olduKliniğinde 40’a yakın çocuğa ebeveynleri tarafından cinsel tacizde bulunulduğu yönünde rapor hazırlayan FETÖ/ PDY üyesi psikiyatrist Süleyman Salih Zoroğlu deşifre oldu. Düzenbazlığın çocuklara uygulanan hipnozla gerçekleştirildiği tespit edildi.
17.09.2023Yaşam
Yalı Çapkını mı kazandı, Kızılcık Şerbeti mi? 15 Eylül Cuma akşamı reytinglerde kim birinci oldu?
Yalı Çapkını mı kazandı, Kızılcık Şerbeti mi? 15 Eylül Cuma akşamı reytinglerde kim birinci oldu?Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizileri arasında rekabet yeniden başladı. 15 Eylül Cuma günü her iki dizide yeni bölümleriyle ekrana geldi. Bir yandan Ferit ve Seyran'ın düğünü sosyal medyaya damga vururken diğer yandan Doğa ve Fatih arasında yaşanan bebek mücadelesi konuşuldu. Peki 15 Eylül Cuma reytinglerde kim birinci oldu?
15.09.2023Televizyon
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linkiStar Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya'nın yer aldığı Yalı Çapkını 2. sezon başlıyor. 15 Eylül 2023 Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını'nda Kaya ve Nükhet de ilk kez görülecek. Ferit ve Seyran düğünüyle başlayacak hikaye. İşte Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki...
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını Pelo öldü mü? Buçe Buse Kahraman diziden neden ayrıldı?
Yalı Çapkını Pelo öldü mü? Buçe Buse Kahraman diziden neden ayrıldı?Yalı Çapkını Pelin öldü mü sorusunun yanıtı merak ediliyor. Star Tv'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakteri, sezon finalinde deniz atlamıştı. Ferit ve Seyran arasına girmesiyle tepki çeken sahnelere imza atan ve zaman zaman sosyal medyada kendisine eleştiriler yöneltilen Buçe Buse Kahraman Yalı Çapkını dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar...
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyor
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyorYalı Çapkını 37 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizi ikinci sezona başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Seyran, Halis Ağa'ya başkaldırdı. Hastanede "Defolup git burdan" diyeren Halis Ağa'ya, "Hiçbir yere gitmeyeceğim" diyen Seyran, İfakat'i de dumura uğrattı. Öte yandan Nükhet ve Tekin karakterleri ilk kez göründü.
12.09.2023Televizyon
PKK’nın sözde sorumlularından Ferit Yüksel etkisiz hale getirildi
PKK’nın sözde sorumlularından Ferit Yüksel etkisiz hale getirildiTerör örgütlerine yönelik darbeler peş peşe vurulurken Milli Savunma Bakanlığı, son gelişmeyi paylaştı.
8.09.2023Gündem
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...Yalı Çapkını 2 sezon fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezon için gün sayıyor. Yeni sezon fragmanında Seyran'ın gelinlik, Ferit'in damatlık giydiği anlar en büyük detay oldu. Ancak Ferit ve Seyran'ın düğününde sürpriz bir konuk var.
1.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!Yalı Çapkını dizisinde esas hikaye yeni sezonda başlıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran OGM Pictures yapımı Yalı Çapkını dizisinde flaş bir ayrılık haberi geldi. Baran Bölükbaşı'nın ayrılığı sonrası yaşanan son gelişme izleyenleri sevindirdi.
10.08.2023Televizyon
İstanbul'da ölüm kuryeleri 4 kişiyi öldürdü
İstanbul'da ölüm kuryeleri 4 kişiyi öldürdü‘7 Bela Taner’ olarak bilinen, ismi daha önce birçok olaya karışan Taner Şanlı, motosikletli saldırganlar tarafından öldürüldü. Cinayet, İstanbul’da ‘ölüm kuryeleri’nin son bir hafta içinde gerçekleştirdiği 4’üncü saldırı olarak öne çıktı.
8.08.2023Gündem
TSK'dan Kuzey Irak'ta nokta operasyon! PKK'lı Bilal Onat öldürüldü
TSK'dan Kuzey Irak'ta nokta operasyon! PKK'lı Bilal Onat öldürüldüTSK teröristlere nefes aldırmıyor. TSK'nın Kuzey Irak'ta düzenlediği operasyonda 'Avaşin Eyalet Yönetimi üyesi' PKK'lı Bilal Onat etkisiz hale getirildi.
16.07.2023Gündem
Terörist Ferit Yüksel etkisiz hale getirildi
Terörist Ferit Yüksel etkisiz hale getirildiTerör örgütü PKK'nın sözde Zap eyalet sorumlusunun bölgedeki muhaberesinden sorumlu Batman Serzan Mava kod adlı terörist Ferit Yüksel saklandığı mağarada etkisiz hale getirildi.
10.07.2023Gündem
Setten paylaştı! "Bizimkisi bir aşk hikâyesi"
Setten paylaştı! "Bizimkisi bir aşk hikâyesi"Belçim Bilgin, başrolü Aytaç Şaşmaz’la paylaştığı “Hatıran Yeter” filminin setinden paylaşım yaptı.
29.06.2023Magazin
Büyü bozuldu, Ferit ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonda şok şenaryo! Seyran ve Tarık evliliği gümbür gümbür geliyor
Büyü bozuldu, Ferit ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonda şok şenaryo! Seyran ve Tarık evliliği gümbür gümbür geliyorYalı Çapkını Ferit öldü mü sorusunun yanıtı henüz belli değil. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin sezon finali Ferit'in vurulmasıyla bitti. Yeni sezon beklentileri arasında Ferit ve Seyran evliliği olsa da akıllara zarar 3 farklı senaryo konuşuluyor. Peki Yalı Çapkını 2. sezonda neler olacak? İşte detaylar...
11.06.2023Televizyon
Yalı Çapkını 2. sezon için tarih verildi! Seyran ve Ferit'in hikayesinde ikinci kısım ne zaman başlayacak?
Yalı Çapkını 2. sezon için tarih verildi! Seyran ve Ferit'in hikayesinde ikinci kısım ne zaman başlayacak?Yalı Çapkını sezon finali için gün sayıyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi 36. bölümüyle yaz tatiline girecek. Seyran ve Ferit'in hikayesinin anlatıldığı dizinin yeni sezon tarihi de şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Yalı Çapkını 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar...
8.06.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Ferit ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ferit haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.